Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 41 915
  • 3 306
  •   2
Отговори
# 390
  • Мнения: 15 619
 
 
 И фотоси ли си менкате тука вече?!?!?!
Много съм изтървала...от кръста надолу що бе??????? То като не е нагоре за к`во е?!?!?!??!?! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 391
  • Мнения: 7 710
Нямаш ли фото от кръста надолу?  Crossing Arms

Има, но сме се разбрали да не ме компрометира толкова чак..
Аз искам само сянка, бе,
силует некакъв...  Whistling

# 392
  • Мнения: 15 619
Нямаш ли фото от кръста надолу?  Crossing Arms

Има, но сме се разбрали да не ме компрометира толкова чак..
Аз искам само сянка, бе,
силует некакъв...  Whistling
По силуета какво ще познаеш???? Нъцки! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 393
  • Мнения: 2 712
Те ме те!
Да са ви живи и здрави бабите и дедовците! Да илядат!
Коньооо, ората празнуват 50 години семеен живот, ти ги поздравяваш с куфежи. Малко двуяко звучи  Mr. Green
Аз пофалиф ли ви се, че на 08.05 ние с Ванката празнувахме 13 години брак? Сега се хваля.
Цомбе, дископатия ли имаш? Спри малко секса и ще се наместят кокалците. Или поне безразборния го понамали, да не се окаже Любо прецакан. Ама иди първо при лекаря ( и той може да има силни ръце)
Джей2, тоя силует ми прилича на гумен  Joy Joy Joy

# 394
  • Мнения: 670


Природни причудливости, а?

# 395
  • Мнения: 2 712
Тони, как му е името на това чудо?

# 396
  • Мнения: 86
как му е името на това чудо?
уйова гъба  Joy

# 397
  • Мнения: 7 710
 Shocked Ама верно е чудо!  ooooh!

На мен ми прилича на мекотело....  Laughing

# 398
  • София
  • Мнения: 900


Природни причудливости, а?

Ауууууууууууу
Пенис мегальос


Дай Боже всекиму

# 399
  • Мнения: 7 710
Това ми напомня, че съм гладна и отивам да кльопам...  Whistling

# 400
  • София
  • Мнения: 900
Айде и кака за втори  Wink

# 401
  • Мнения: 86
Shocked Ама верно е чудо!  ooooh!

На мен ми прилича на мекотело....  Laughing
кой е казал , че е твърда?  Laughing

# 402
  • Мнения: 2 712
Ако е корал, като я извадиш от водата ще се втвърди. След употреба я туряш в аквариума да расте  bowuu

# 403
  • Мнения: 86
Ако е корал, като я извадиш от водата ще се втвърди. След употреба я туряш в аквариума да расте  bowuu
точно в това е проблема при тези... нали и при употреба - пак е влажно...демек не мое се втвърди Wink

# 404
  • Мнения: 5 140
Руске ти ще идваш ли в събота?


Оооооооо тонколона басова радвам се да те видя. Hug

Общи условия

Активация на акаунт