Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 41 916
  • 3 306
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 5 140


Пропусна това, че не ми видя поста, това пропусна...

# 436
  • Мнения: 7 710
Ааа, Руске, нема ти ги дам със субтитри. Ша ме прощаваш.
караоке, поне.....  Whistling

# 437
  • Мнения: 3 835
ташак ли си правиш?! Нъл обяснявам , че не моа да слушам нищо от нета Sad

Защо бе Басов? newsm78
'ба ли що!? Аз ко знам какво му е ше го фиксна проблема , ама на... ся съм кахърен!
[/quote]

Виж в "Open Volume Control", дали всичко е наред. На мен веднъж, нямам представа как, ми беше цъкнато Mute All, и също се чудих защо нямам звук.

# 438
  • Мнения: 7 710


Пропусна това, че не ми видя поста, това пропусна...
А!!!  Shocked ТЪЙ ли???  newsm78
Ей ся.... кой пост?  Whistling

# 439
  • София
  • Мнения: 143
ето нещо за освежаване:

Луне, радвам се, че си добре!

# 440
  • Мнения: 5 140
Видях че си го намерила   bouquet

# 441
  • Мнения: 7 710
Синеоч, мисля да идвам, дори се записах в официалния списък вече...  Whistling

# 442
  • Мнения: 86
Виж в "Open Volume Control", дали всичко е наред. На мен веднъж, нямам представа как, ми беше цъкнато Mute All, и също се чудих защо нямам звук.
аз на всякъде другаде имам звук бе драга , даже и радио през интернет слушам...само от сайтовете нямам Sad
това с мюте-то пък въобще не ми е кахър...- чак толкуз зле не съм Wink

# 443
  • Мнения: 3 835
Синеоч, мисля да идвам, дори се записах в официалния списък вече...  Whistling

Тоя долу в дясно, дет с тресе с колоните, без да има звук Mr. Green, ша ли го взимаш?

# 444
  • Мнения: 670
Ха, не само аз казвам : Синеоч  Laughing

# 445
  • Мнения: 3 835
Виж в "Open Volume Control", дали всичко е наред. На мен веднъж, нямам представа как, ми беше цъкнато Mute All, и също се чудих защо нямам звук.
аз на всякъде другаде имам звук бе драга , даже и радио през интернет слушам...само от сайтовете нямам Sad
това с мюте-то пък въобще не ми е кахър...- чак толкуз зле не съм Wink

Повече нема да се пробвам да ти помагам пък!!!! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 446
  • Мнения: 7 710
Разбра ли, мааааааааа!!!! Добре си е човека....  Whistling

Ха, не само аз казвам : Синеоч  Laughing
Laughing Laughing LaughingКрайно време е да си смени ника, тогава  Laughing

# 447
  • Мнения: 86
Повече нема да се пробвам да ти помагам пък!!!! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
шо съ цупиш ся? аз ценя опитите ти да си ми полезна , но очаквах да имаш по-високо мнение за мен...

# 448
  • Мнения: 7 710
Синеоч, мисля да идвам, дори се записах в официалния списък вече...  Whistling

Тоя долу в дясно, дет с тресе с колоните, без да има звук Mr. Green, ша ли го взимаш?
Той е в сърцето ми. на почетно място....  Whistling

# 449
  • Мнения: 7 467
Здравейте дружина   Hug Като гледам за 2 юни се очертава купона  Laughing

Аз съм в готварска и чистаческа треска днес, Минето ще ми идва на гости и се старая от два дни  Mr. Green  Mr. Green  

Луне, радвам се,че си добрееееееееееее  bouquet  bouquet

Колона, мина ли ти носталгичното настроение?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт