Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 41 940
  • 3 306
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 5 140
Ника не мога да го сменя  Rolling Eyes
Амам ще пробвам, ей сега.....
А от мен една кошница с плодове и не само за следобедно рандеву.... Hug  bouquet
  

# 451
  • Мнения: 3 835
Повече нема да се пробвам да ти помагам пък!!!! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
шо съ цупиш ся? аз ценя опитите ти да си ми полезна , но очаквах да имаш по-високо мнение за мен...

Ма не, че нямам високо мнение за теб, просто не разбрах, че само на сайтовете нямаш звук.

# 452
  • Мнения: 3 835
Ника не мога да го сменя  Rolling Eyes
Амам ще пробвам, ей сега.....
А от мен една кошница с плодове и не само за следобедно рандеву.... Hug  bouquet


Аууууу, мерси! И аз ще се почерпя с удоволствие!  bouquet

# 453
  • Мнения: 5 140
Айдеееееее вече съм Синеоч.

# 454
  • Мнения: 3 835
Синеоч, мисля да идвам, дори се записах в официалния списък вече...  Whistling

Тоя долу в дясно, дет с тресе с колоните, без да има звук Mr. Green, ша ли го взимаш?
Той е в сърцето ми. на почетно място....  Whistling

Добре де, добре, халал да ти е! Crossing Arms

# 455
  • Мнения: 7 710
...Ма не, че нямам високо мнение за теб, просто не разбрах, че само на сайтовете нямаш звук.
който не чете, така му се пада....  Mr. Green

ОООО, СинеОЧ, аз ще си взема от салама....  Whistling

# 456
  • Мнения: 3 835
...Ма не, че нямам високо мнение за теб, просто не разбрах, че само на сайтовете нямаш звук.
който не чете, така му се пада....  Mr. Green

ОООО, СинеОЧ, аз ще си взема от салама....  Whistling

Тая па само за салами си мисли! Mr. Green

Отивам си разсърдена и обидена!!!!!! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 457
  • Sf
  • Мнения: 806
Олеле, ще пукна от скука и ми се спи... Чудя се каква поразия да измисля в офиса...

# 458
  • Мнения: 5 140
...Ма не, че нямам високо мнение за теб, просто не разбрах, че само на сайтовете нямаш звук.
който не чете, така му се пада....  Mr. Green

ОООО, СинеОЧ, аз ще си взема от салама....  Whistling

Аз на плодчетата ще наблегна.

Оооооооо Кроасания.  bouquet Hug Heart Eyes хелоууууууу

# 459
  • Мнения: 86
Колона, мина ли ти носталгичното настроение?  Laughing
агхахахахаххххх , заради него ден - момата изхвърлила всичкия алкохол от къщи! А аз съм заспал на пейката в двора....бах съ в алкохолика. Съседите разправят , че съм пял до 23.30 "я влюблен в тебя Россия"  , и изведнъж съм спрял (помислили , че съм умрял от толкуз пиене)...ама нямам спомен Simple Smile брат ми към 1 часа се събудил , видял ме , че съм сгънат на кравай и ме завил с някакви черги ...абе луда работа , ама аз всяка година си го почитам тоя празник подобаващо! Wink

# 460
  • Мнения: 670
О, Синеоч, ризата е от мен  Hug

# 461
  • Мнения: 7 710
Тая па само за салами си мисли! Mr. Green

Отивам си разсърдена и обидена!!!!!! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

От месо и плодове- избирам мръвката...  Wink
Я па тая!!!  ooooh! Къде отиваш ма???  newsm78 На ски?  Whistling

# 462
  • Мнения: 5 370
Олеле, ще пукна от скука и ми се спи... Чудя се каква поразия да измисля в офиса...
Ха ха-завиди ми пък, аз ЩЕ спя.
П.С. Довечера ми звънни на Скайп, плийс, имам да ти разказвам !!! Heart Eyes

# 463
  • Мнения: 530
А па я да се поФаля че си зех изпито с 5-тица  bowuu
Котане га ша идваш да те черпя по случая   bouquet
айде ша си бегам да уча за тоя утре и да дремна малко,че се запалих на жегата  ku-ku sweating

# 464
  • Мнения: 86
Той е в сърцето ми. на почетно място....  Whistling
днес казвал ли съм ти , че те любя?! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт