Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 41 890
  • 3 306
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 86
ай дън съ убиждаме ся...- нямам нищо общо с тоз род музиканти! китаржия , басов , расов жребецо ако искаш ме наречи , ама басист недей , моля

# 646
# 647
  • Мнения: 3 835
Резюме на положението до момента:

Басовия нема дължина, а Руска е девствена!!! Twisted Evil Joy Joy Joy

# 648
  • Мнения: 86
Лелеееее, Колоно загази го, ама нема да ти обяснявам що!!! Ти нъл си интелигентен, сам ша са сетиш! Twisted Evil
Аз с Руска съм съ разбрал вйечи...,ама кат одим да съ любим , теб точно няма да тъ пусна да глеаш даже...

# 649
  • Мнения: 86
Резюме на положението до момента:

Басовия нема дължина, а Руска е девствена!!! Twisted Evil Joy Joy Joy
а тео е капо в цялата картинка ...

# 650
  • Мнения: 183
ай дън съ убиждаме ся...- нямам нищо общо с тоз род музиканти! китаржия , басов , расов жребецо ако искаш ме наречи , ама басист недей , моля
  сори  JoyБасовия ама тъй се притесних за търкала ,че виж направо ти смених фейса   love001

# 651
  • Мнения: 3 835
Резюме на положението до момента:

Басовия нема дължина, а Руска е девствена!!! Twisted Evil Joy Joy Joy

Лелеееее, Колоно загази го, ама нема да ти обяснявам що!!! Ти нъл си интелигентен, сам ша са сетиш! Twisted Evil
Аз с Руска съм съ разбрал вйечи...,ама кат одим да съ любим , теб точно няма да тъ пусна да глеаш даже...

А то дъл ша има кво да гледам? newsm78

# 652
  • Мнения: 1 400
Резюме на положението до момента:

Басовия нема дължина, а Руска е девствена!!! Twisted Evil Joy Joy Joy
  Heart Eyes
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 653
# 654
  • Мнения: 7 710
Резюме на положението до момента:

Басовия нема дължина, а Руска е девствена!!! Twisted Evil Joy Joy Joy
а тео е капо в цялата картинка ...
newsm65 newsm65 newsm65

# 655
  • Мнения: 86
ай дън съ убиждаме ся...- нямам нищо общо с тоз род музиканти! китаржия , басов , расов жребецо ако искаш ме наречи , ама басист недей , моля
  сори  JoyБасовия ама тъй се притесних за търкала ,че виж направо ти смених фейса   love001
таркал няма да има , шото Руска си я взимам с мене...и ше одим да съ любим качествено далеч от сеирджийски погледи! Аз отначало като й съ усуквах на дивата котка - тя са напрай на недостъпна , а ся кат съ залубих вечи са сети мара да съ побара...

# 656
  • Мнения: 3 835
Резюме на положението до момента:

Басовия нема дължина, а Руска е девствена!!! Twisted Evil Joy Joy Joy
  Heart Eyes
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 657
  • Мнения: 1 400
Ко да си мисля?
Ако се озоря - ще пусна батко  Mr. Green

Абе...къде е батко?  newsm78

# 658
  • Мнения: 183
  ей така ако му се явиш на Расовия жребец ще си плюе на питите в бяг hahaha

# 659
  • Мнения: 3 835
  ей така ако му се явиш на Расовия жребец ще си плюе на питите в бяг hahaha

Ма то тва си е тя, ти пак не си в час нещо!!!! Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт