Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 41 940
  • 3 306
  •   1
Отговори
# 780
# 781
  • Мнения: 7 710
Ба*и , Басовия, раб'тата е сериозна бе!
То хубаво звучи , ма не става за пред толкоз хора Tired
Що не си пуснеш тема, мари?  Whistling

# 782
  • Мнения: 3 835

 Shocked Shocked Shocked

Е не е истина, кво е тва бе? #Crazy

# 783
  • Мнения: 1 400
Та таковам аз тебе!
Хубаво, че не гледа тук, че...кат нищо ще го изплющи Mr. Green
Ба*и , Басовия, раб'тата е сериозна бе!
То хубаво звучи , ма не става за пред толкоз хора Tired
Що не си пуснеш тема, мари?  Whistling
Ми щот си имам Crossing Arms
Нъл уж аверчета се пишете, ко да т'варя сървъра ся  Crossing Arms

# 784
  • Мнения: 7 710
Око!!! О- КО!!! Mr. Green
Кьорава ли си!!  ooooh!
Мойто око- всичко виждам, Фнимавай....  Whistling

# 785
  • Мнения: 7 710
Вейдърицо, аз мисля, че е екстра...
...и без това никой няма да те слуша, кво ти пука....  Mr. Green

# 786
  • Мнения: 5 383
Опитах се да подстрижа детето с машинката преди да си легне.... ooooh! ooooh! ooooh!Няма такава истерия #Crazy #Crazy #CrazyДобре, че му кръцнах само малко от бретона, та не си личи много Crazy
Горкото чааве. Ножици нема ли за тебGrinning
Абсурд-гъне се като полудял червей, не дава да го пипна даже.Положението е....мани-мани Confused

# 787
  • Мнения: 86
нека напише : " и нека винаги си спомняте този ден с умиление , защото това е първият от многото дни в които ще градите семейното си щастие."

# 788
  • Мнения: 75
Здравейте Hug
Вейдърче,ти кума ли си?Че с тая каска мязаш повече на кум  Mr. Green
Руске,сети се за рекламата..."101,101,101...102,102.... Mr. Green Twisted Evil

# 789
  • Мнения: 1 400
нека напише : " и нека винаги си спомняте този ден с умиление , защото това е първият от многото дни в които ще градите семейното си щастие."
Ееее, това е то- приятле в нужда се познава Hug
Басовия, казах ли ти, че те обичам?  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes Hug

Сторми, може ли таквози нещо бе Shocked. Ма на мъж ли ти мязам,а?
Кума съм.
И то най- убавата кума Flutter
И от булката съм по-юбава  Flutter

# 790
  • Мнения: 86

Басовия, казах ли ти, че те обичам?  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes Hug

мииии... не си , ама ми е гот да го чувам Wink  Embarassed

# 791
  • Мнения: 7 710
....
Руске,сети се за рекламата..."101,101,101...102,102.... Mr. Green Twisted Evil

 Thinking...мммммм.....не се сещам....  newsm78

# 792
  • Мнения: 3 835
Око!!! О- КО!!! Mr. Green
Кьорава ли си!!  ooooh!
Мойто око- всичко виждам, Фнимавай....  Whistling

Виждаш ти дръжки, само баракуди и плюжляци фиждаш! Mr. Green

Вейдърице, четоф, ама нещо много скучно, изфинявай ама......! newsm78

Сторми!!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 793
  • Мнения: 7 710
Всеки ТРЯБВА да се стряска
щом се срещне с мойта каска!


 newsm65

# 794
  • Мнения: 1 400
Всеки ТРЯБВА да се стряска
щом се срещне с мойта каска!


 newsm65
Ха добър ден!
Ти стряскаш ли се?  Whistling

Ето нещо веселяшко   Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Май това ще е:

Добър вечер, скъпи гости!

Искам да кажа няколко думи, като кум на това тържество.
Нещата се развиват много бързо, когато една двойка си купи пералня, почти е сигурно че ще се оженят. Не им се размина на Иван и Мария. Нещата за мен бяха ясни още, когато я пренасяхме. Прането и семейния живот си приличат. Надявам се, че Мария ще знае кои копчета да "натиска", а на Иван пожелавам да си изпълнява "програмата" редовно, та чак до старини.
Тъй като танца ги събра, пожелавам на младата двойка с танцова стъпка да заобикаля проблемите, да се усмихват, да си вярват повече и Иван да продължава да води умело.
А и ако пропеят съм сигурен, че ще бъдат най-щасливата двойка!
За мен е чест и удоволствие да бъда кум на Иван и Мария и надявам се съм оставил добро впечетление на всички вас.
И така нека отпуснем вратовръзките и да се хващаме на работа.
Събрали сме се да пием, да пием за каквото сме се събрали!
Аз почти си изпълних задължениията, остана само бягството с булката.
НАЗДРАВЕ!

Общи условия

Активация на акаунт