Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 41 940
  • 3 306
  •   1
Отговори
# 2 685
  • Мнения: 7 710

Ооооооо, Рускинка, как си златна? Днес не ти е криво, нали?  bouquet
НЕЕЕ, не ми е криво, ДААААА!!!  Laughing

# 2 686
  • Мнения: 3 835

Ооооооо, Рускинка, как си златна? Днес не ти е криво, нали?  bouquet
НЕЕЕ, не ми е криво, ДААААА!!!  Laughing

Ееееее, много се радвам, ша зема да ти звънна, да ми обясниш, за кво ставаше дума вчера. newsm78

# 2 687
  • Мнения: 7 710
...Ееееее, много се радвам, ша зема да ти звънна, да ми обясниш, за кво ставаше дума вчера. newsm78
Семейни проблеми, ЗАРЕЖИ, не е интересно...  Whistling

# 2 688
  • София
  • Мнения: 2 210
Teo, дребният е с мен,няма как да идем до сладкишковците в дома. Ще остане за след 27-28.05. Може и група оттук да сберем Wink, че повече ръце за гушкане-повече усмихнати очичики Simple Smile
Днес не ме боли толкова, а и довечера съм на купон и ще се анестезирам  Wink

# 2 689
  • Мнения: 2 712
Как е сестро Сторми Караджата?
Една му манджа приготвя;
друга му аватара оплаква;
А Цомба го в уста целува бърже...
 Mr. Green
И кой е тоз рошавия на аватара на Сторм?
Вденах, че е певец и самоубиец.
Как се казва?

# 2 690
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 941
Кърт Кобейн - Нирвана

# 2 691
  • Мнения: 150
Значи старо, а? Добре бееее: http://www.youtube.com/watch?v=eGxmsI91JVk

# 2 692
  • Мнения: 5 383
 smile3515 smile3511

Скапано време-излязох с детето и заваля.Постояхме малко с надеждата, че ще спре ама нъц Twisted Evil.Прибрахме се и 20 минути по-късно спря да вали #2gunfireЕ на кво прилича тва, питам аз?На всичкото отгоре нямах нет за около час.Мрън-мрън.

# 2 693
  • Мнения: 75

 Hug Даа,чичо Мик,като млада попова лъжичка...

# 2 694
# 2 695
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 941
Като сте казали старо Sunglasses
Като сме малки не значи, че не знаем Wink

Гадно време Пухче, моите цял ден са си вкъщи Confused

# 2 696
# 2 697
# 2 698
# 2 699
  • Мнения: 2 724
Ретрото е на мода smile3521

Общи условия

Активация на акаунт