Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 41 940
  • 3 306
  •   1
Отговори
# 3 075
  • Мнения: 5 140
Аха схванах. Mr. Green

# 3 076
  • Мнения: 10 752
Ооооооооооооо Десиииииии, най накрая ни удостои с 4етене, къде се загуби?
Тя винаги само чете без да пише Twisted Evil
Воайорка такава Mr. Green

# 3 077
  • Мнения: 7 710
....
А ти намери ли си кристалното кълбо? Да ми кажеш нещо и за моето бъдеще? Praynig
Не бе!!! #Crazy
Някой да ми хвърли боб, да ми каже къде е....  Crossing Arms

# 3 078
  • Мнения: 670
О, Синеоч, толкова се загледах по ослепителната Иветка и заслепен не заогледах наоколо..Видях те, обаче  Heart Eyes

# 3 079
  • Мнения: 75
ЕМИ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН
Здраве и щастие ти желая!
Ти имаш най-важното: Голямо сърце   bouquet

Здрасти и на цялата група  wavey

# 3 080
  • Мнения: 7 710
Жено, намерих го!!!  newsm44
Айде, питай!!  Whistling

# 3 081
  • Мнения: 7 710
...Здрасти и на цялата група  wavey
Гепи, Сторми!!!     friendship

# 3 082
  • Мнения: 804
Руске,кажи миииии,дали ще се уреди въпроса на Друзь за втори,та и аз да успея да дойда?

Сторми,здрасти. Липсваше ми.Дори и с тъжния си аватар.

# 3 083
  • Мнения: 2 768



Хехе, Цомбе, адашка ли си ми? Много ми е приятно!  Grinning Аз тоже съм Ивета  Grinning

Гривката е страхотна!

# 3 084
  • Мнения: 7 710
Руске,кажи миииии,дали ще се уреди въпроса на Друзь за втори,та и аз да успея да дойда?
...
Тук въпроса е дали ще се уреди проблема на мъжа на Друзьката-
....  Thinking....но...ДА, ще се уреди-
ще му предоставиме материал за плакнене а очи!!!!  Mr. Green

# 3 085
  • Мнения: 7 710



Хехе, Цомбе, адашка ли си ми? Много ми е приятно!  Grinning Аз тоже съм Ивета  Grinning

хехеееее, и моята голяма щерка е Ивета...  Grinning

# 3 086
  • Мнения: 670
Търся гледачка, има ли тук някоя?

# 3 087
  • Мнения: 7 467
Здрасти и на цялата група  wavey


Здравей Сторми  Laughing

# 3 088
  • Мнения: 7 710
Търся гледачка, има ли тук някоя?
А, добър ден!!!  Flutter

# 3 089
  • Мнения: 670
Руска, вий ли сте или е някоя друга  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт