Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 41 940
  • 3 306
  •   1
Отговори
# 3 165
  • Мнения: 75
Аз отивам да пия ,да се напия Drunk, на вас лека ви нощ ,после може да ви попея ...ама после Naughty

Ти си сЮриОзна жена!Не мОй така Hug

# 3 166
  • Мнения: 3 835
Альоууууу, заекващата, нъл знаеш, че си ми слабост. Искам да те питам, ти с тез ангелчета в подписа, как точно ша изтипосаш някоя простотия над главичките им? Mr. Green От няколко дни, само седя и те чччччччч..........акккк......ам. Mr. Green

# 3 167
  • Мнения: 804
До кога ше кли/якаме за България?

Ами явно не кликаме достатъчно,щом изпаднахме пак на 7-мо място. Тео,въпроса не е в еднократното кликване,а в многократното.Затова е "Кликай..."

Спирам с експериментите с подписите и името. На който му харесва така-добре.На който не му харесва-значи няма вкус...  Mr. Green Mr. Green Mr. GreenPeace

Сега отивам да се къпя.И да гледам филм. И честита ви най-дълга тема...Май скоро няма пак да го подобрим рекорда.

# 3 168
  • Мнения: 2 712
Аз отивам да пия ,да се напия Drunk, на вас лека ви нощ ,после може да ви попея ...ама после Naughty
И аз така. Даже вече закъснях. Ама темата за свирките простоооо  Joy
Жено мъжка, подписа ти ми сечини много малък (в момента). А на бас, че не е окончателния вариант.
Тео, в последния ти пост мернах само "акам"  Crazy

# 3 169
  • Мнения: 804
Жено мъжка, подписа ти ми сечини много малък (в момента). А на бас, че не е окончателния вариант.
Малък е,като е аватар,ама аз го сложих за подпис. Не е окончателно,ама за тази вечер-толкова. До утре вечер така ще го гледате...или докато го сменя...

# 3 170
  • Мнения: 3 835
Ами явно не кликаме достатъчно,щом изпаднахме пак на 7-мо място. Тео,въпроса не е в еднократното кликване,а в многократното.Затова е "Кликай..."

Ти си знаеш! Hug   bouquet Все пак мисля, че има и други варианти, но това си е твоя подпис!   bouquet

# 3 171
  • Мнения: 7 710
Альоууууу, заекващата, нъл знаеш, че си ми слабост. Искам да те питам, ти с тез ангелчета в подписа, как точно ша изтипосаш някоя простотия над главичките им? Mr. Green От няколко дни, само седя и те чччччччч..........акккк......ам. Mr. Green
Ек- ек- ек- екскюзми? newsm78
К-к-к-ква простотия, кви п-п-п-п-п-пет лева?  newsm78

# 3 172
  • Мнения: 75



Варнааааа,има ли дъждец по вашия край?

Има, има  Peace

Тук лодките ше си вдигнат цената  Simple Smile
Хубав бизнес... Thinking

# 3 173
  • Мнения: 670
Маг Руска, имам още въпроси към вас, от това зависи живота ми!

# 3 174
  • Мнения: 3 835
Тео, в последния ти пост мернах само "акам"  Crazy

Ма заеквам, кво да прая. Да повторя ли? Mr. Green Joy

# 3 175
  • Мнения: 3 835
Альоууууу, заекващата, нъл знаеш, че си ми слабост. Искам да те питам, ти с тез ангелчета в подписа, как точно ша изтипосаш някоя простотия над главичките им? Mr. Green От няколко дни, само седя и те чччччччч..........акккк......ам. Mr. Green
Ек- ек- ек- екскюзми? newsm78
К-к-к-ква простотия, кви п-п-п-п-п-пет лева?  newsm78

Ааааа, нищо! Whistling

# 3 176
  • Мнения: 7 710
Бубе, кога,каза че идваш?  newsm78
Да постелем червените пътеки, де....  Whistling

Ако трябва ще организираме нещо и в твоя чест  Hug

Маг Руска, имам още въпроси към вас, от това зависи живота ми!
Чекай, баце един момент, зареждам се в момента....  Crazy

# 3 177
  • Мнения: 2 712
Докукане!
Слагам край на участието си в тая тема.
От Понеделник...ооооо-оо-о нова тема
 
Тео, в последния ти пост мернах само "акам"  Crazy

Ма заеквам, кво да прая. Да повторя ли? Mr. Green Joy
Не мой! Сакън да не почне да ухае.

# 3 178
  • София
  • Мнения: 900
Маг Руска, имам още въпроси към вас, от това зависи живота ми!

Ти па - Руска е мУшеничка  #Cussing out #Cussing out #Cussing out


Маг Руска
трътка друска
джебарата изръска
глюпостаци тръска
 ooooh! ooooh! ooooh!

# 3 179
  • Мнения: 670
Не останаха неоплюти ценности в България  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт