Ъгъл или двуетажно легло?

  • 10 700
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Не ми харесва нито едното нито другото.Предпочитам нещо такова http://www.mebelibanko.com/index.php?m=320&prodid=321&pr … 20AR21&lang=1.Само,че не си спомням къде съм гледала с два матрака тук е с чекмедже отдолу.През деня долния матрак се прибира.

Нещо такова -

Последна редакция: чт, 17 май 2007, 17:46 от suzi_a

# 31
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Имам подобно легло, долното се издърпва свободно и може да се премести където пожелаете. Дори има крака, с които можете да го повдигнете на височината на първото. Купих го от "Лабиринт". Идеята е добра, само че изпълнението безкрайно некачествено.

Но едно разбрах за легло което се издърпва - самото по ниско положение спрямо другото легло кара човека,  който спи на него да се чувства неудобно.

# 32
  • Мнения: 284
При нас детската е голяма и не съм се замисляла изобщо-сложихме ъгъл.Така остава и доста свободно място за игра.

# 33
  • Мнения: 861
две легла - дали под ъгъл или не, зависи от стаята Peace

# 34
  • Мнения: 5 476
Peace
Не ми харесва нито едното нито другото.Предпочитам нещо такова - два матрака  с чекмедже отдолу.
През деня долния матрак се прибира.
Нещо такова -

 Този вариант е много удобен.  Peace

# 35
  • Мнения: 133
Двуетажно перфектно няма да ти заема още едно легло място за игра бол и за бюро по нататък има

# 36
  • Мнения: 4 300
Изключително много ми харесват двуетажните легла от типа на показаните от Шани, но аз никога не бих взела на моите деца такива легла - и двете спят много "активно" (въртят се, пълзят из леглото, мятат се, хвърлят завивките, изправят се, ако са при нас на спалнята - редовно някоя тупва на земата - хем ги слагаме по средата).
Ъгловите легла не михаресват, но има единични, които можеш да разместиш по свой вкус.
Вариант са и тези, при които второто е на по-ниско ниво и през деня се прибира на колелца под горното, но не ми се струват много удобни - детето на по-горното може да пада върху долното и винаги трябва да го прескача, когато се наложи да стане през нощта.
Виждала съм и такова долно, което може да се премести и в друга стая ако има нужда, т.е. не е нужно долния да бъде прескачан всяка нощ. Стига да има място разбира се. Но все пак хубавото е че като са прибрани леглата  през деня в стаята е широко.
Твърдо съм против легла на 2 етажа- белите веднъж се случват. Мястото си е място, но безопасността е най важна. В краен случай бих купила един разтегаем фотьойл. Взехме един такъв за вилата- честно казано не е никак лош. Не е евтин- нещо като 300 лв ми се върти в главата, но все пак е удобен и функционален. Не е и много трудно сгъването и разгъването. Единственият проблем е че няма преграда от никоя страна, но може да бъде лесно местен и опрян в стена за през нощта.

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 15:48 от r0ksi

# 37
  • Мнения: 5 362
Много са красиви двуетажните легла,но от гледна точка на безопастността предпочитам две отделни,на земята.

# 38
  • Мнения: 1 172
Нито едно от двете предложения, ако става въпрос за не особено голяма стая.  Това според мен е идеалния вариант, откъм икономия на място, и откъм сигурност.



http://carlodanielli.com/show_product.php?id=321

# 39
  • Мнения: 6 958
нито едно от двете, но иначе ъгъл по ми харесва  Peace

# 40
  • Мнения: 1 403
 
Този вариантне е ли по кофти от двуетажно легло  newsm78
Ако детето недай си боже падне, ще падне върху другото докато спи  Shocked А на двуетажните пове4ето имат преградка, гадно е само по стълбите, ако слиза през ноща newsm78

Общи условия

Активация на акаунт