Отговори
# 120
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Звезди, успех!  Praynig  Praynig  Praynig Дано всичко мине перфектно!  Praynig  Praynig  Hug

# 121
  • Мнения: 316
Звездичка, хайде мила newsm44 Чакаме здравото, хубаво и прекрасно бебче  smile3525

# 122
  • Мнения: 7 914
обадих се на акушерката дойде дори  Crazy..ама докато не получа контракции всичко е ОК... с изтекли води може да се стои и 48 часа...
но понеже нямаше кой да ми каже да си запазя доказателство ( за голямо мое щастие) от водите до утре ако не получа контракции отивам на преглед сутринта в болницата.. и там може да решат да се смилят над мен и да ме приемат  Crazy или да си ме оставят за понеделник  Close


Mama Strumpf
 те не са изтекли всички а са намалели.. питах днес 100 пъти - сухото раждане било бабини девитинини   Thinking ooooh! ooooh! ooooh!

# 123
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Звезди, има развитие на твоята ситуация  Hug А сигурна ли си че са водите? На мен тапата, като тръгна да пада, доста приличаше на частично изтичане на води. Даже в болницата се чудиха води ли са или е само тапата  newsm78
Този процес започна някъде към 2-3 през ноща, а леки контракции почуствах чак към обяд. Съществените започнаха след 3 часа, значи около 12 часа бяха минали.

# 124
  • Мнения: 2 427
Абе мен ако питате,тези съвременни методи при които оставят така нещата на произвола на сътбата,само пречат.Аз преносих седмица и бебето беше дехидратирано,кожата му беше в ужасно състояние и една седмица след раждането се излющи буквално като гущер от до.Какъв е смисъла да ги преносваме тези деца?!
За това е напреднала медицината-да се възползваме,а не да раждаме като преди 100 години.Аз съм безкрайно разочарована и възмутена #Cussing out!
Мистик,много сте хубави със Сърф-а,а бебетата ви са големи бонбонки!
Мистик,много съм се смяла на онези снимки със заглавие "калорична бомба"и "глад".Първо виждам теб пред тази огромна чаша с ягоди и сметана,а после Мадленче как отчаяно смучка дрънкалката на количката.Скица! Laughing

# 125
  • Мнения: 1 110
Хей хей ве4е от ниските земи Hug

Хубаво си е вкъщи в БГ ама свършиииии Sad Сега по4вам да 4акам следващата ваканциика.

Използвах момента и заведох Алексът да му клъцнат юзди4ката под ези4ето и имам усещането 4е оттогава (близо 1седмица) не може да се взема ве4е думата от него. Та според мен наистина му е пре4ела newsm78 Ина4е младежа се държа геройски, плака само 30сек и то маи наи ве4е защото му взех снакса преди да го клъцнат Wink

# 126
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Добро утро от края на света!
Мда, викам си кво да се мотам в седмичната, тя Звездолинка, чака понеделник, а то какво било.
Айде Звезди, дано раждаш в момента - ЛЕКО!
Аз отивам да шия замък, от картинките на ivalex, мдаааа, ще ми види сметката таз девойка, такива неща пуска.

# 127
  • Мнения: 7 914
2 в 1 се отчита:

имах някакви мижави контракцийки към 3 часа...за час и половина...ама легнах се наспах... и с ега съм като нова... Crazy


м_е_р_и
стига бе - води трябва да са...никаква тапа  Rolling Eyes

трябваааа да раждааааам  Praynig Praynig Praynig

# 128
  • Мнения: 253
Здравейте и от мен в очакване и трептеж да се появи малкото и много чакано детенце на Деси!

Звездичковите са зачезнали и от Скайп около 7.02 тази вечер, така че май ще има отчет скоро от мама с малкото бебче, не бял свят вече? Praynig Praynig Praynig

Стискам палци и много положителна енергия ви пращам!  Hug Hug  bouquet Hug Hug  bouquet

# 129
  • Мнения: 952
Звезди, доста късно разбрах новините около теб. Да знаеш, че мислено съм с теб и ти стискам палци.  Praynig Моля се вече всичко да минава и наистина скоро да гушкаш малкото, сладко, упорито футболистче.
Целувам те и КУРАЖ!  newsm51

Търпение и здрави нерви и за половинката ти и твоето майче, че и тяхното очакване не е никак лесно newsm17

# 130
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Здравейте и от мен в очакване и трептеж да се появи малкото и много чакано детенце на Деси!

Звездичковите са зачезнали и от Скайп около 7.02 тази вечер, така че май ще има отчет скоро от мама с малкото бебче, не бял свят вече? Praynig Praynig Praynig

Стискам палци и много положителна енергия ви пращам!  Hug Hug  bouquet Hug Hug  bouquet

Слави, чухме се  с *ве3дичката на скайпа в 22.21.... от тогава до сега не 3нам.....стискам палци и а3 всичко да мине добре Hug Heart Eyes

# 131
  • Мнения: 2 959
Звездице, много кураж и стиснати палци и от мен и скоро ще чакаме един Звездичко на хоризонта да се появи!

# 132
  • Мнения: 1 049
звездичка, стиснати палци и от мен  Praynig  bouquet

# 133
  • Мнения: 6 390
Хубаво заглавие  Wink Party
Хайде не остана,
 звезди ти си, давай  Hug Hug Hug

# 134
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Ехе, Звезди не зе е отчитала тази сутрин  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт