Отговори
# 90
  • Мнения: 5 475
Хайде  петъчната  закуска от мен Wink Hug



Bec, честито на кумата ти ! Hug  bouquet

Калидка,засега сме си само ние с Масимо,дъщерята има други планове за ваканцията.Пак ще е в Бг,но на южното черноморие,е Пловдив,София,изобщо ще обикаля ,но без нас. Wink Peace

Звезди,гледам още малко и юнака ще дочака моя рожден ден. Wink Hug
 

# 91
  • Мнения: 3 388
Добро утро и от мен!
Тук е слънчево и особено приятно  Grinning
Много оригинална закуска от Гери, вземам си едно кроасанче, наред с мюслито в кафе-млякото ми  Crazy
Хубав и положителен ден на всички   bouquet

# 92
  • Мнения: 7 914
Привет, момичета,
ноща мина супер спокойно...само дето в момента не мога да си сядам на д-то от болки в таза Cry

 Praynig днес да се смилят над мен  Praynig Praynig Praynig

# 93
  • Мнения: 7 914
аааааа даааа
 и дано да не получите от мен новини  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 94
  • Мнения: 5 475
 Praynig хайде,стискам палци.  Heart Eyes Hug

# 95
  • Мнения: 2 195
Звезди , да изиграеш голям театър , да не забравиш !  Hug

Калида , на мен нищо ми няма , за малкия - сега ще звъня на доктора да си определям среща , ако ми дадат  Rolling Eyes

# 96
  • Мнения: 3 521
Звеzди,   Hands Thumbsup стискам палци.

Калида, не прочетох дали някой ти е отговорил, но при нас беше ден на таткото/мъжът вчера, нещо като ХУ вариант на 8ми март Grinning. Сега иz градовете не го праzнуват много мъжете, но по селата е опасна работа по обяд още всички са пияни zаляни Rolling Eyes

Джорджи, благодаря zа прекрасната zакуска  bouquet

Кита, мила, zащо не вzемеш да направиш един пътепис с твоите семейни пътувания, аz определено бих си купила книжка с подобно съдържание, снимков материал и хумор Mr. Green Mr. Green Mr. Green  bouquet

Весел и успешен уикенд на всички и особенно на Звеzдолинка Hug.

# 97
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здрасти и от мен  Hug Тук най-после спря да вали и ми се очертава разходка  Party

Калида, идея си нямам какъв празник е било вчера  Blush. Лошото беше, че не можахме да се разходим заради гадния дъжд. А плода не е артишок, Джорджия каза какво е. Но на мен ми прилича на малко на такова по външния вид.

Звезди, стискаме палци  Praynig за приятен и плодотворен уикенд   bouquet И все пак ще се надяваме по някое време на новини де  Hug Wink baby_neutral

# 98
  • Мнения: 2 195
Вес , 40 дена след Възкресение е празника - тука нищо не работеше .  Rolling Eyes

# 99
  • Мнения: 7 914
момичета, минаам да кажа , че и днес ме отпратиха поживо по здраво.. да чакм да минат 2-те седмици... в понеделник съм пак на мониторинг

отивам да си легна ,ч е не съм в най-добро разполежение на духа!  Hug

# 100
  • Мнения: X
момичета, минаам да кажа , че и днес ме отпратиха поживо по здраво.. да чакм да минат 2-те седмици... в понеделник съм пак на мониторинг

отивам да си легна ,ч е не съм в най-добро разполежение на духа!  Hug

мдаа, кажи им холандци и не ги обиждай повече
ти пък на пук на тях ще родиш, колкото и да не ти дават
какви свидльовци само
целувки мила

# 101
  • Мнения: 5 475
Миличката... Heart Eyes Hug
не се притеснявай,ще излезне юнака ,няма как просто. Hug

прегръщам те ,силно  Hug

# 102
  • Мнения: 5 475
Бягам ,момичета весел уикенд на всички. Hug

ще гледам да надзъртам тук за новинки от Звезди. Heart Eyes

# 103
  • Мнения: 3 388
момичета, минаам да кажа , че и днес ме отпратиха поживо по здраво.. да чакм да минат 2-те седмици... в понеделник съм пак на мониторинг

отивам да си легна ,ч е не съм в най-добро разполежение на духа!  Hug

Оххх, Звезди ...  Hug

# 104
  • Мнения: 1 909
Звезди,  Hug Hug Hug
 Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт