Отговори
# 60
  • Мнения: 250
Калида,благодаря за пожеланията.Голямото е момче и много ми помага.Да и сме фенове на субаро и го имаме.Кита много хубави снимки.

# 61
  • Мнения: 1 017

Добро утро, сладурки  Hug

Аз преди да са ме отнесли задълженията, да напиШа мъничко тук  Heart Eyes

Звезди, стискам палци и с краката, нали знаеШ  Hug Hug Hug Всичко Ще се нареди вечЕ, няма накъде   bouquet Искаме звездния принц в редиците ни вечЕ...така де  Grinning Hug

Кита, много хубава екскурзия ни предложи отново, благодаря  Hug Много са ти чаровни дечковците  Heart Eyes А да ти кажа, имам чувството, чЕ те познавам отнякъде  Heart Eyes
Разсмя ме като чЕтох, чЕ цивилизовано била Мадейра откам природа  Grinning Ама си абсолютно точна: климатът е прекрасен и мек, никакви отрвни животни няма, прекрасни цветя и дървета (нагледах се на евкалипт, палми, кактуси и орхидеи  Party) навсякъде...Много красиво и приветливо местенце...

КАлида, дали съм работохоличка сега не знам..аз поне не се смятам, заЩото голямо подобрение има от миналата година  Laughing А в Канада отивам тази седмица  Hug

Мимка, този лимфен възел болезнен ли е, от колко време е, променя ли се по големина, зачервена ли е кожата над него? Уф, да можеШе да се поставят диагнози от разстояние...Стискам палци да мине скоро  Hug А и неЩата в къЩи да се подредят   bouquet

Петя, аз пак неЩо съм пропуснала покрай твоята книжка..ти имаШе ли си българска, или там караШе курсове? заЩото след влизането ни в Европата можем да си караме със собствените си Бг книжки  newsm78

Липсват ми тук много хора да кажа аз  Confused Къде сте, сладурки??? Страх ме е да не изпусна някого, та да не изброявам...ама МАйка, Дидка, Амейче, МакдирокчЕ... Heart Eyes Hug Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

чао за сега от мен, слънчевки  Hug
Хубав ден ви пожелавам   bouquet

# 62
  • Мнения: 5 475
Буонджорно! Hug

Само набързичко да ви поздравя от нашите географски ширини ...после ще намина да чета и пиша. Wink

Звезди,все ти си ми в акъла. Heart Eyes Hug

До после,лек ден на всички !   bouquet

# 63
  • Мнения: 3 388
Като Звезди и аз на мониторинг. Тя в болницата, аз във форума- да видя докъде са я докарали с нейния младеж. Хайде чакаме хот нюз след това  Crazy

Кита, току-що, по време на утринното мазане с бадемово масло, прочетох разказа ти и много ми хареса. Аз нямам никакви впечатления от Панама, освен това, което съм гледала по телевизията. Истината е, че Лат. Америка е съвсем различна работа, в сравнение с Европа и Северна, например. Мъжо имаше предложение за работа в Мексико, но накрая се разтури работата, по причини различни. Сега ще видя снимките!

Калида, никак не сме го изчислявали дори. Нашето бебеправене нали официално щеше да започва от януари т.г., но в началото на декември пробвахме 1-2 пъти, а наше бебе май само това е чакало- да бъде направено  Crazy Нетърпелив човека  Crazy Дано да е така и в края / в рамките на нормалното, все пак/, че да не я докарам и аз като Звездолинка - холандинка  Whistling 

Хубав ден на всички   bouquet Положително настроение и едно голямо гуш от мен  Hug

# 64
  • Мнения: 2 195
Калида , не сме го изпратили още  Rolling Eyes  Много добър и търпелив мъж имам явно ( ако беше друг ,след меко казано изцепката дето я направи баща ми , направо да го е изритал с първия транспорт ) , днес даже го взе на работа  Heart Eyes  . Дойде ми пианото , да . Сега от мен се очаква да сътворя чудеса . Имам 6 парчета на изуст да уча  Rolling Eyes  , а време почти не остана  Tired

Мамо Б , не е зачервено , малкия казва , че не го боли . Но си още голям с просто око се вижда , не само на бутане  Rolling Eyes  Не знам какво да си мисля вече  Sad

Звездице , мила , и тук успех да ти пожелая !  Hug

# 65
  • Германия
  • Мнения: 8 100
Мимка, как, татко ти работи за мъжа ти един вид? Дано няма проблеми Peace

Та какво сега, Звездичката е на мониторинг и наистина ще ражда или пак ще я върнат с оня бележка, кога да тръгва и кога не newsm78

Амай-ката къде е наистина?Откакто се преместиха съвсем ми се губи Thinking

Ах, добро утро от гората Hug Wink

# 66
  • Мнения: 1 017


Пепе, всеки път като се появиШ с "добро утро от гората" и все ми се иска да видя снимки на мястото около теб  Heart Eyes Hug Аз обожавам планини и гори (и морето де, ама ако е в съчетание с планина, няма равно  Hug)...И тук като си избирахме къЩа, трябваШе да е сред дървета...и до езерото  Heart Eyes

Мимка, дай да изчакаме докторите ви какво Ще посъветват да се прави след антибиотика. Не си мисли предварително ниЩо. Ако е свързан с бактериална инфекция, трябва му поне месец да се прибере възелчето. Не го пипайте много, да не се възпали от тормоз. И ако искаШ, пиШи ми на лични  Hug

Джорджи  Hug Heart Eyes Хубави неЩа при теб се случват, така си мисля, дано за това да ти е забързан деня  Hug Flutter

Хайде, пак ви напускам за мъничко   bouquet

# 67
  • Мнения: 2 195
Да , дойде да работи .

# 68
  • Мнения: 2 907
Добър ден и от мистикланд. Минавам на проверка, хем се радвам, че звездицата я няма, тъкмо се зарадвам и тя вземе напише, че още е тук. А тя както се канеше да има априлски телец, после майски, гледам те останали още 4 дни до края на телеца и накрая май близнаЦИ ще роди  Laughing

Кита, ако не е много интимно, кажи как така се намерихте в Коста Рика? Въпрос на личен избор ли беше или по-скоро професионално задължение?

# 69
  • Мнения: 253
Ехо, поздрави и  Hug Hug Hug Hug Hug от нас!
Чета ви редовно, ама времето не ми стига да пиша  Embarassed, но мисля да взема в ръце!


Ами ето с няколко думи какво става около нас:

На 01 Април се преместихме в нова къща, продадохме предишната и сега сме малко под наем докато се организираме какво искаме да правим - т.е мъж ми си търси активно работа из Европа, и БГ най вече, и ако стане поне къщата да не мислим как да продаваме.  Ако ли пък не стане с работата, ще купуваме друга - такава дето има нужда от ремонт, че да си я направим както на нас ни се иска.
Аз още съм на старата работа, само че под ново ръководство и е доста по добре от преди. Дори нямам напъни да напускам. Не съм особено доволна от професионалното развитие, но пък не мога и вкъщи без работа да стоя.
Между другото съм се заела сериозно да възстановя работата по собствения си бизнес, дето го почнах като се роди малкото (1г). Така че сега "тъка" на два стана, но мисля след няколко месеца да се концентрирам основно на моя си!
Малките са добре - растат и много внимание искат. Сия проходи преди около 1 месец и сега няма спиране и почивка за мен! ooooh! Алекс пък е много доволен от новата къща, че тя е в комплекс и може да си играе навън с децата, както ние едно време.... Heart Eyes. Сега го учим да познава часа, и да го спазва като му кажем кога да се прибере. Аз също съм доста щастлива от свободата която има, а и че така на мен ми остава малко повече време за други работи, докато той е в "махлата".

Ами това е за сега! Честна пионерска да не зачезвам така вече!

А, да не би Звездолинчо Бебков да ме чака мен да се включа пак в седмичната? newsm78
Ако е така - айде мило бебе, идвай вече, че на мама   bouquet и се изчака чакалото, а пък нас да не говорим! Mr. Green

# 70
  • Мнения: 7 914
рапорт:

Всичко си е в норма:
- околоплодноте води
- тоновете на бебчо
- моято кръвно
-контракции никакви

и понеже е в норма нищо не може да се направи..  в петък пак съм на мониторинг  Rolling Eyes
но аз попитах какви са ми възможностите и те ми казаха, че докато не минат 14-те дена нищо не могат да направят...а най-тъпото е ,ч е в неделя се пада 14-ия ден обаче понеже е неделя .. ще се чака 15-я.. а не може да речем на 12  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire
използвах цялото си красноречие, мъжО и той приглася....ама отзивчивост никаква... в петък пак ще дам 101% от себе си... и ако и тогава не стане нищо не знам...понеже търпение ми май вече почва да се ичерпва  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

 момичета
отивам да спя, че снощи спах не много добре и в момента се чувствам на края на силите си  Tired

# 71
  • Мнения: 2 195
Слави , дано нямерите най-доброто решение , успех ти желая   bouquet

Звездице , мила , не знам какво да ти кажа . Освен  Hug  Hug  Hug  И да се смили бебо , да не те кара да чакаш до неделя  Heart Eyes

# 72
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
Звезди, хубавите работи стават бавно  Heart Eyes Хайде, най-късно понеделник ще има развитие по-въпроса, то не останало време! Тук преди 14тия ден акушерката може да направи нещо като ръчен преглед и те намазва с някакво кремче, което уж предизвиквало контракции. На теб такова не ти ли предложиха? Не че има успеваемост този метод, но пак е нещо  Peace
Кита, така се заплеснах по разказа и снимките, че специално потърсих повече инфо за Панамския канал в нета. А ти си героиня, ако пазаруваш с малчуганите!! И ние като ходихме във Флорида цъкахме колко евтино е там  Laughing Но с двамата на пазар, за мен е истинско изтезание да ходя  Rolling Eyes Нищо не намазах от евтинията  Confused Чакам продължението на разказа.
Калида, къде скиташ Wink Гледам редовно се мяркаш в темичката за разделното, а тук те няма  Thinking
С това късно мръкване и ранно изгряване на слънцето и аз имам проблеми. Днес щерката се наддигна в 5:30 и не искаше да спи повече. Ами то толкова светло, грехота е да се пропуснат игрите  Laughing Едвам я върнах обратно в леглото и сега съм  Tired Купих плътни щори за стаите на децата, за да ги затъмнявам по-добре. Един вид ще имитирам нощ  Crazy Само където мъж ми го няма да ги монтира и се чудя дали да не звънна на някой handy man да ми свърши тази работа, че съм много нетърпелива  Flutter

# 73
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Звезди  Hug  Hug  Hug
Най-хубавото е, че всичко е наред! Дано преди петък бебо да прояви желание за поява на бял свят  Praynig

Калида, всичко зависи от договора на скъпия. Аз съм - шапка на тояга  Whistling  Mr. Green При вас откога започват белите нощи? И колко време продължава това? Предполагам колко ви е трудно... аз също не мога да спя на светло, представям си дъщеричката ти как се чувства newsm78

# 74
  • Мнения: 7 914
м_е_р_и
 питах аз - дали няма какъвто и да е алтернативен начин.... нямалоооо Cry

 аз станах от следобедния сън.. но ме е хванало някакво отчаяние в момента....

само да ви кажа момичета, че ако се включа сигурно, ще е много по-късно вечерта или утре -  да не си помислите, че съм се разраждала  Cry Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт