Жарко слънце вън напече, Ноемврийчето за море се стяга вече!

  • 11 395
  • 272
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 392
ДУ!
При нас проблемът се оказа в кабела на готварската печка, днес ще я поправят Simple Smile
Бубе, Кити много се е променила Heart Eyes
Хубав ден!
След малко отиваме на разходка Simple Smile
Това са нашите снимки напоследък
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=132929

# 31
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Анеле,точно на същата пейка бяхме седнали докато се разхождахме след прегледа: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=132929&photo=6 Даже една девойка дойде да си поиграе с детето,а ние попълвахме някаква анкета за дипломната и работа.

# 32
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Здравейте!
Да не мислите, че съм ви забравила, неееееее просто съм на работа и не остава време за писане, но пък ви чета  Wink
Бубу, бързо оздравявене на Филип желая.
Микки, много готини  снимки, искам и аз на разходка там, но ми е далечко. Ние в неделя бяхме на излет в една местност близо да Кюстендил, добре си изкарахме, носех една чанта с гащи за Ваньо, че го държафме без памрес, обаче човека взе че се изпишкал на постланото одеяло и като стана си изкарах акъла. Одеалото родопсо, пишкал на червената шарка, поседял и боята от одеалото преминала на резедавите му панаталони. В първия момент помислих, че цялото му дупе е окърванено, изтръпнах. После се замислих, е не може да има толкова кръв без поне да се разплаче, че му се случва нещо набързо го събух, огледах го, успокоих се, че нищо му няма и чак тогава се сетих от къде е червеното... . Снимки не съм качила в нета, но имам доста, защото си получих предсрочно подаръка за рождения ден - фотоапарат - и си пощраках доволно  Mr. Green
Памперс, у нас е без него, не че си казва, от време на време като го сложа на гърнето пред телевизора да гледа музикални клипове се заседява и се случва и да пишка, в повечето случаи преобуваме напикани гащи. Но поне му се проветрява дупето.

# 33
  • Мнения: 479
Бубу ами все си месля че ще я убиват тези сандали без чорапче. Май не съм права нали все пак не може цяло лято с чорапи трябва и босичка да е.

Микки на нас не са ни били на 1г и 4м., трябва да погледна кога беше последната ДТК че не помня. Мисля че около годинката беше.

# 34
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
А, забравих... санадли купих с петичка и затворени отпред, сега ги носи с чорап, но май ще купя и по изрязани, за да ги носи бос. Тези щу му жулят на краката ако е бос.
Ваксина - този месец, на 1.6 ще му слагат ДТК, за друга не знам.

# 35
  • София
  • Мнения: 700
Добро утро,
Много са пораснали всички - Кити, Росен и Мартина.
Подстригахме Кало с машинката за пореден път, но новото е че не издаде звук(предишните пъти беше рев голям) и вчера е казал на всички, че тати го е подстригал и как прави машинката.
Били, не купих сандали. Ходих до Колев и Колев на Самуил където има магазин с намалени обувки и друг с нормални. Честно казано съм много разочарована - нямаше 21-ви номер нито един чифт сандалки, а тези дето ги имаше от другите номера ми бяха много грозни - това в намаления магазин. В другия имаше номер за 1 вид, които освен че не ми харесаха на вид струваха 45лв. Май не само ние сме неподготвени със сандалки, но и магазините. Обикалях и др. магазини, разглеждах разни сандалки тип джапанка ама те не са с твърда петичка newsm78. Днес мисля пак да обикалям. Дано да взема нещо, че си представям колко му е топло на крачетата.
Сердика, браво за изпита
Хубав ден!

# 36
  • София
  • Мнения: 44 105
Гери, според мен това дали ще обиват сандалите, зависи от изработката им. иначе и двата вида стават и за босо краче. Аз като дете помня, че съм имата такива сандалки с покрити пръсти и на по-голяма възръст - не са ми убивали.
а ние сме си все така. уж се събуди не горещ....ама ей сега ще го меря, че се е заиграл....но този път ми е голям зор с хуманата и с калпола - просто неще да ги пие, особено за сиропа е ужас....инатчето то.

# 37
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Диди, честит фотоапарат. И покажи снимки Grinning
Анеле, Росен изглежда много голям, поне на 3 години. Как растат децата!

# 38
  • Мнения: 11 818
Затъмнявате ли в стаята на децата докато спят? Ние по принцип съвсем малко, но снощи нашият тати затъмнил повече и Юлиана спа до 9 часа сутринта, а напоследък беше започнала да се буди към 6-7. Това ми харесва, но не знам дали все пак е редно, не става съвсем тъмно като през нощта, но все пак..

Иначе тук са последните обувки, които купихме - http://tofinokidsclub.com/index.php?id=catalog&lang=en&type=2 - последните, от магазина на Минимен, отворенки са и крачето диша, но сега малко съжалявам, защото можеше направо сандалки да купим и да си спестим 50 лв. 

# 39
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Затъмнявате ли в стаята на децата докато спят?
Не, но мисля да го направя, защото Иван напоследък се буди 6.15-6.30

# 40
  • Мнения: 1 253
Привет и от мен Simple Smile
Сандалки ние купихме сандалки с отворени пръсти, защото баща й такива хареса. По спортни са, нали се сещате като мъжките спортни сандали с 2 лепящи се каишки отгоре. Много са готини и на Ния и харесват, вече  Wink понеже са с по-груба подметка, подметката стърчи пред пръстите й и така ги пази. Надявам се да няма пострадали пръстчета. Иначе си ги носи с тънки чорапчета, защото се притеснявам, че може да й направят пришки. Крачетата й са сухи, което значи че всичко е наред.
Ягоди пробвам да й давам всичко, което ми мине през главата, пък току виж съм уцелила нещо, което да яде  Mr. Green така, че и кроасани с ягоди и предлагах, обаче не бяха одобрени. Виж тези с кремчето вътре са по на почит.
Иначе предложих й ягоди преди няколко дни, ядох, ядох уж да й покажа как става и да предизвикам интерес, обаче ефекта беше 1 изядена ягода и до там. После само мачкане и мазане Simple Smile с черешите успеваемостта е нулева.
Иначе правилото за ягодите е - 1-2 ягоди, чакаш 2 часа, ако няма странични ефекти като обриви и т.н. може да даваш спокойно. Все пак ако някога Ния прояде ягоди бих увеличавала количеството постепенно, за да не стане беля. Ех, мечти, мечти.....
Памперс вече няколко дни постоява само по гащи. Не се е напишквала. Като я питам има ли пиш, тръгва към гърнето и сяда. Успеваемост нулева и тук. Явно и харесва да си сваля гащите и да сяда на гърнето. Понеже мъжа ми я гледа в момента не искам да го тормозя да се учат на гърне, обаче майка ми ще я поеме от края на тази седмица и със сигурност започва махането на памперса. Ще споделя резултати
Доминика и аз полудявам на моменти. Направо ми идва да избягам някъде. Като включи на вълна мрънкане и не знаене на какво иска + висене по краката ми + "годе, годе" (разбирай горе) истерясвам. За съжаление го отнася мъжът ми. Срам ме е от себе си, обаче това е истината........
Лек път и много положителни емоции ви пожелавам  Hug
Затъмняване още миналата година сложих в стаята на Ния много плътни щори, защото ми беше писнало да става в 6:00, така че и ние затъмняваме. Аз самата съм свикнала да спя в затъмнена стая, не мога да спя когато в стаята е светло.

# 41
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Затъмнявам, да.

# 42
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
затъмняване не го правя и не съм забелязала да я дразни светлината но за сметка на това въпреки че сме се старали да не пазиме пълна тишине/нали не била добре/ когато заспива по-трудно и е малко превъзбудена от деня трябва да понамалим звуците
сандалки точно сега ходих да гледам но не харесах нищо  Confused искам да купя такива които са изрязани на петите и на пръстите,за по-хладно време има ... но пък за сметка на това й взех 3 полички  Blush
ягоди Ема също не се впечатлява от тях ако трява да ги яде само така но ако ги сложа в кисело млякоги обожава  Flutter
сердика браво за испита
дидди честито   bouquet
диди 79 докато не са в сезон за разнообразие давам на Ема сушени плодове/обожава ги /стафиди,каисий,карамбол,манго и да не изреждам още ... близо до работата има магазин за плодове и зеленчуци там продават и сушени плодове .... че само бабани и ябалкин е става наистина  Grinning
ваксина може би ДТК-то ще го бием към втората годинка/и педи каза че има някакви изменения и предпочита да изчака а ваксините била някакви френски и убити ... да не повярваш как са се минали от ХЕИ-то  Twisted Evil/
доминика лек път

Последна редакция: вт, 15 май 2007, 13:14 от desytka

# 43
  • Мнения: 911
най-после намерих време да раzгледам всички снимки. Децата са страхотно пораснали, красиви момичета и момчета Heart Eyes
ягоди яде отдавна, предпочита ги в преработена форма.
винаги сме zатъмнявали, и на Малик, и на нас, понеже уж така сънят бил най-пълноценен и zдрав. Малик от много отдавна спи от 19.30 до 10.00. Мен ме устройва. Wink
майче, много си красива на снимките, толкова добре ти се отраzяват теzи деца Grinning

# 44
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
като говорим за ягодите я кажете че си сетих нещо замразява те ли или не ....защото аз замразих и когато се опитах да ги размразя те не приличаха на нищо и не стават за директна консумация ... всъщност и незнам дали изобщо става плодове да се замразяват,това го направих понеже миналата година от градинката на наще имаше доста плодове и решиш че ще е удачно за зимата ама  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт