ПОВЕЧЕ БАЛОНИ - ПОВЕЧЕ ДЕТСКИ УСМИВКИ

  • 9 453
  • 219
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Верити аз съм навита,само не знам с работата как ще е.

# 16
  • Мнения: 7 716
Ами събота е. Laughing

# 17
  • Мнения: 1 950
Аз ще участвам тук в София, но тъй като нали съм си пловдивчанка та ме влече, дет се вика от вътре ме напъва Mr. Green. Верити аз предлагам или пред Здравната каса или пред Общината. Пред касата е малко забутано, но виж пред Общината и то в събота мисля, че ще е идеално.
А колкото до медиите, мога да ти дам пълен списък на пловдивски медии, печатни, електронни нали мъж ми е пи ар, та честичко работят с тях Laughing

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Съгласна съм с Цветунчо за Общината,а и в събота наистина ще е добре.

# 19
  • plovdiv
  • Мнения: 519
В събота съм на абит.бал но ако часа ми е удобен и аз ще участвам.Имам близка в едно национално радио,ще разговарям и с нея.Пишете тук за часа за да можем да дойдем.

# 20
  • plovdiv
  • Мнения: 519
Само искам да напомня,че в събота институциите не работят(не че в петък работят,заминават за уикенда).Да не стане така ,че да няма кой да ни чуе,освен пиещите кафе по Главната.

# 21
  • Мнения: 2 422

Maiapetrova, успокой топката, никое от момичетата тук не заслужава да чете подобни постинги. И моля те, провери си правописа.
МОМИЧЕТА СЪЖАЛЯВАМ ЗА ТОВА КОЕТО НАПИСАХ ПРОСТЕТЕ
дойде ми малко в повече безхаберието на докторите и на тези от З.К. Cry
извинена ли съм Tired

# 22
  • Мнения: 4 324
mamichon нищо че е събота Wink Ние иначе сме всички на работа през останалото време и няма как да стане .... А така хем има по-голям шанс да влезем в новините, все пак събота е почивен ден и няма кой знае какви новини Wink Така стана предният път и с акция "Буркан"

maiapetrova извинена си Simple Smile

А всъщност коя точно е сградата на община Пловдив? ДНА - то ли?

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Не, срещу фонтаните.

# 24
  • Мнения: 2 422
Пред копчетата /нарицателно на малките фонтани/. А също така на 100 метра от сградата на общината е сградата на радиото и телевизията със сигурност ще има дежурен екип претполагам Thinking  там и няма да пропуснат да снимат дори и да не са информирани Grinning

Последна редакция: ср, 16 май 2007, 13:54 от maiapetrova

# 25
  • Мнения: 7 716
Само искам да напомня,че в събота институциите не работят(не че в петък работят,заминават за уикенда).Да не стане така ,че да няма кой да ни чуе,освен пиещите кафе по Главната.

Това, че не работят не е толкова зле. Ще вържете балоните до вратите или наблизо, ще изпратим он-лайн картички от цялата страна. 100 балона да завържете, впечатляващо е, не е необходимо да сте сто човека, всеки ще носи по няколко. Ако има и кой да ви снима от местен вестник или телевизия - и ето ти впечатляващ протест. Обикновено в събота няма събития, така че това е добре, има глад за новини.
Като изберете място, огледайте добре къде ще могат да се завържат стотина балона.
Понеже темата е пуната и в клюкарника, вече виждам, че има желаещи мами и татковци да дойдат с бебетата с колички, така че ще се съберет повече хора, със сигурност.

# 26
  • Мнения: 4 324
Довечера ще ходя на концерт баш на главната прдпоплагам. Разбрах че ще пеят Сигнал, а тях обичма да слушам.

Непременно ще се огледам за сградата на общината и къде могат да се вържат балони.

Лали, последно трябва ли ни или не разрешително от общината

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Аз много бих искала да се включа за Бургас. Сега ще пусна линк в бургаската тема Peace Очертава ми се пътуване тогава, но ще направя всичко възможно да го отложа. Следващата седмица ще знам със сигурност.

# 28
  • Мнения: 7 716
Непременно трябва разрешително. Диана ще го напише от името на Зачатие. Споко, една формалност е, но е необходимо, за да сме перфектни.
Браво, Голди!

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Лали, искам да попитам има ли някакво ограничение за присъстващите newsm78 Защото от моите контакти, осигурих майки с деца и жени, които имат дъщери в детеродна възраст /всички приятелки на майка ми прегърнаха идеята - те са около 45-50 годишни/ Сигурно ми е тъп въпросът Embarassed, но... Иначе, вече си отложих ангажимента Laughing На линия съм Peace Адски болезнена тема ми е, при положение, че тук нямаме и един лекар, който да може да помогне на хора с нашите проблеми и съответно абсолютно информационно затъмнение цари Cry Ще направя всичко, което е необходимо, за да се организираме тук.
Джи джо дали ще се включи с идеи newsm78 Praynig

Общи условия

Активация на акаунт