памперс бански за морето-откъде

  • 4 855
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
мерси на всички  bouquet
днес мъжа ми взе памперс-бански на Либеро от Метро

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 727
мерси на всички  bouquet
днес мъжа ми взе памперс-бански на Либеро от Метро
Би ли ми казала в пакет ли ги продават? Има ли по една бройка? Колко струват? За еднократна употреба ли са или за многократна?

# 17
  • София
  • Мнения: 44 120
http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products … 4198be466e6920c07

най-вероятно и в магазина им в борово ще има, но скоро не съм ходила...

# 18
  • София
  • Мнения: 44 120
мерси на всички  bouquet
днес мъжа ми взе памперс-бански на Либеро от Метро

да не би да е взел памперс-гащи???

# 19
  • Мнения: 154
А някой знае ли дали тези бански на Bambino mio имат отвътре нещо от памук,което да попива или е само подплата?

# 20
  • Мнения: 3 479
мерси на всички  bouquet
днес мъжа ми взе памперс-бански на Либеро от Метро
Би ли ми казала в пакет ли ги продават? Има ли по една бройка? Колко струват? За еднократна употреба ли са или за многократна?

Продават се в пакет от 9 бр (10-16 кг), цената е ок. 8 лв. За еднократна употреба са.
Имаше и по-малък размер, но не помня точно килограмите.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 688
А някой знае ли дали тези бански на Bambino mio имат отвътре нещо от памук,което да попива или е само подплата?
няма нищо което да попива,ако детето се напишка ще пропуснат.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Благодаря ти, Галче!  bouquet Още се колебая между хартиени и платнени newsm78 Мисля да стоим повечето време на плажа и май по-удобни ще са хартиените, ще ги свалям преди да влезнем в морето. Само не знам какво става, ако се наака във водата Mr. Green

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Във форума прочетох, че хартиените се пълнили с пясък...Съвсем се зачудих, не знам какво да купя в крайна сметка newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 44 120
А някой знае ли дали тези бански на Bambino mio имат отвътре нещо от памук,което да попива или е само подплата?
няма нищо което да попива,ако детето се напишка ще пропуснат.

но ако се наака ще си остане вътре, което е и целта...

Общи условия

Активация на акаунт