Срам от миналото

  • 6 404
  • 142
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 423
А скоро и аз се изцепих с един среден пръст от коата...
А на тоя му го показвам и той почна да ми се смее

Ако си го докарала като на Мистър Бийн,
нормално е да ти се смее човекът.

# 136
  • Мнения: 3 423
Мата, в Шарите гепиха скоро една
сестра, обвиниха я за убийство на
шест, мисля, пациенти. Съвсем обаче
различно от твоя случай, мисля. Макар
че все още се водят дебати, дали пък
да не се узакони евтаназията. Кое било
морално, кое било табу. Аусдискутирват.

Розке, ти всъщност геройство си сторила.

# 137
  • Мнения: 274
Случки, срамни мога да разказвам до утре. До преди година и малко водих доста разкрепостен живот. Порастнах и вече съм друг, нов човек. Не затварям дискотеки и клубове. Имам мярка за всичко, кротнах се. В подробности няма да изпадам. Embarassed

# 138
  • Мнения: 2 292
Лисе , че аспержито е златно, златно е, но още по златен беше факта, че заведението се намира в центъра на селото (след като се опитахме да светнем сервитьора, че дори в ПАриж в нормалните заведения такива цени няма ) и той ни светна, че в ПАриж може да няма, но това е центъра на селото, срещу замъка ....

# 139
  • Мнения: 6 417
Когато бях барманка в една дискотека, сервитьорките си пийваха между поръчките от гигантска чаша с 5 сламки "системка" (водка с портокалов сок), аз тайно им доливах само водка. Започваха да ходят на зиг-заг, а клиентите все се жалваха на шефа, че сервитьорките много бъркали сметките.  Една от девойките, понеже трудно помнеше масите и поръчките, си пишеше над всяка сметка "плешивия на първа маса", "мухльото със синята блуза", "смотльото в ъгъла" и т.н. и веднъж си забрави сметките на бара и аз вместо да ги скрия, ги показах на другите.  Flutter

# 140
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Имахме в класа/6 клас/едно момиче с големи уши,като Чебурашка/ако сте гледали руското  мултфилмче/...Тя беше много свита и срамежлива а и с учението не се справяше добре,беше си направо казано  едвам едвам тройкаджийка.А имахме си и една друга,красавица,от богато семейство.Зубреше си уроците и така си изкарваше шестиците,но ако даскала я вдигнеше след два дена,Зубърката естествено нищо нямаше да помни.Зубърката много се фантазираше и се заяждаше  постоянно с Чебурашка/момичето с големите  уши/.Онази почваше да плаче,я другите се хилеха наоколо.Един ден побеснях и когато Зубърка пак взе да се подиграва с Чебурашка,аз не издържах..и я фраснах силно в главата.Тя се разциври...получих мъмрене от даскалото и си и си изядох боя в къщи. Срам ме е че ударих момичето...ама исках да защитя Чебурашка. Rolling EyesЗубърката ми лазеше по нервите.... бях доста дива като тинейджърка Embarassed
Не се срамуваи от това че си помогнала на "слабите"
Поздравявам те с това: Mr. Green Mr. Green Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?v=8cY0TJ55tPQ&mode=related&search=
Вили

# 141
  • Мнения: 3 674
Имахме в класа/6 клас/едно момиче с големи уши,като Чебурашка/ако сте гледали руското  мултфилмче/...Тя беше много свита и срамежлива а и с учението не се справяше добре,беше си направо казано  едвам едвам тройкаджийка.А имахме си и една друга,красавица,от богато семейство.Зубреше си уроците и така си изкарваше шестиците,но ако даскала я вдигнеше след два дена,Зубърката естествено нищо нямаше да помни.Зубърката много се фантазираше и се заяждаше  постоянно с Чебурашка/момичето с големите  уши/.Онази почваше да плаче,я другите се хилеха наоколо.Един ден побеснях и когато Зубърка пак взе да се подиграва с Чебурашка,аз не издържах..и я фраснах силно в главата.Тя се разциври...получих мъмрене от даскалото и си и си изядох боя в къщи. Срам ме е че ударих момичето...ама исках да защитя Чебурашка. Rolling EyesЗубърката ми лазеше по нервите.... бях доста дива като тинейджърка Embarassed
Не се срамуваи от това че си помогнала на "слабите"
Поздравявам те с това: Mr. Green Mr. Green Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?v=8cY0TJ55tPQ&mode=related&search=
Вили
Наистина ли her_76 Hug Благодаря ти за клипчето...върна ме в детските ми години  bouquet Blush Чебурашка ми беше едно от любимите филмчета ..заедно с" НУ ПОГОДИ" Heart Eyes

# 142
  • Мнения: 3 674
Лиске..така ли...Мен пък ме хвана срам  че съм ударила човек... и то заради друг човек и то без той да ме удари.Тоест аз първа я  фраснах ....егати  и побойничката си мислех че съм била Embarassed
Та както се казва,всичко на тоя свят се връща към първоизточника.Така и стана.Още на другия ден майка и баща ми разбраха за случката в училище...и  аз естествено си понесох наказанието като си изядох боя.... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт