Опитните цветарки 8

  • 35 063
  • 523
  •   1
Отговори

Анкета

Кое цвете сте според Цветния хороскоп

Опции:

# 45
  • Мнения: 9 095
Моето авокадо има страна история. Бях го забравила в банята, в едно найлоново пликче. След "разчистване" след няколко месеца, го намирам. Не беше изсъхнало може би заради влагата в банята. Реших да го разполовя за да го разгледам. Оказа се, че е започнало да пуска коренче. Добре, че не разполових цялата "костилка". Сложих го в пръст, поливах го за да бъде винаги влажно, и сега започна да расте доста бързо - за една седмица повече от 2 см. Дори ще започнат да се показват и листенца.

оф добре, нави ме, ще си взема и такова чудо Peace

# 46
  • Мнения: 11 607
Гледам тръгнали сте да се хвалите.......Да го направя и аз тогава....

Благодарение на бабата с цветята,която ме спасява в екстремни ситуации май ще имам мушката тази година......Днес като си наобикалях цветята - отново ги размествах напр. - забелязах,че:
1. петуниите,които ми бяха от семена, посадени на цветница, и съвсем скоро разсадени - са се хванали много хубаво в сандъчето, направо не можах да ги позная.....Май за разсад наистина трябва да сеизчака хубаво да пораснат...
2. малките карамфилчета и те дърпат, след като ги сложих в отделно сандъче с 1 мушкато....
3. май има вероятност да имам мушката и тази година Party
4. за догодина(живот и здраве) ще започна всички процедури доста по-рано, така че май месец да ми завиждат съседките и да се фукам във форума......Че то от тоз форум само комплекси хващам......

Да питам - бегония как се хваща, шареният фикус нещо не е мръднал откак го сложих в саксията, крутон как се гледа и казах ли ви,че си купих и готови петунии...Те - готовите - за колко време се аклиматизират в домашни условия и лобелията също?

Благодаря ви предварително!

# 47
  • Мнения: 9 095
ма ти пък прекали, за бегония само знам че най- лесно от издънка се хваща Peace

# 48
  • Мнения: 9 095
ами антуриум пак намерих аз, ама ако отчупя клонче с няколко листенца ще стане ли?

# 49
  • Мнения: 2 591
ух, че сте се разписалииииииии.....  Mr. Green

мерси на всички за инфото за клематиса, ама 15 лв. за това растение не ми се дават  Naughty виж, ако микки ми прати от нейните комшийки....  Rolling Eyes или аз ще се оглеждам занапред

мамо цоцоланке, аз ли съм снежната дама  newsm78 много ми хареса   bowuu

да ви се похваля с какво ме снабди днес нашата секретарка: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=102411&view=1&photo=49

и че първото ми мушкато цъфна: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=102411&view=1&photo=50 (радвам се, че е червено  Embarassed)

а иначе аз също съм за това да сменяме темите на 25-30 стр., че като гледам ние от вчера до днес сме изписали три  #Crazy

# 50
  • Мнения: 9 095
никой ли няма да ми каже за антуриума Praynig

# 51
  • Мнения: 11 306
Предната тема в последната анкета имаше 5 опции, а сега само 3. Как да гласувам като моите опции са 4? newsm78

# 52
  • Мнения: 6 315
Да си кажа за каланхоето - започнаха да му падат листата, просто се чупят и падат. Сега престанаха и гледам, че покарват нови листенца. Някои от клончетата ги начупих и боднах в пръстта. За сега е ОК.

На мен само кратунките ми се хванаха от семена. Всичко друго което посадих изчезна и има само бурени в сандъчетата... Ще карам на готов разсад и това е.

# 53
  • Мнения: 668
Антуриум
Май не става с отчупено...

# 54
  • Мнения: 9 095

ами тези семена като се държи в съда ли стават или аз не съм прочела пак Embarassed

# 55
  • Мнения: 2 591
На мен само кратунките ми се хванаха от семена.

от къде взе семенца  newsm78

# 56
  • Мнения: 2 591
търся си латинки
но не семена  Praynig Praynig Praynig
днес питах къде ли не  Cry

# 57
  • Мнения: 4 176
Моето авокадо има страна история. Бях го забравила в банята, в едно найлоново пликче. След "разчистване" след няколко месеца, го намирам.
А аз се прИтесних, ,че не съм си мила банята от има-няма месец.
Аз ще изчакам и направо, ще бера диви и култивирани гъби. Дали да не сложа един плик сирене в шкафа а? Дали няма след няколко месеца да открия синьо сирене?   bouquet

# 58
  • Мнения: 9 095
Моето авокадо има страна история. Бях го забравила в банята, в едно найлоново пликче. След "разчистване" след няколко месеца, го намирам.
А аз се прИтесних, ,че не съм си мила банята от има-няма месец.
Аз ще изчакам и направо, ще бера диви и култивирани гъби. Дали да не сложа един плик сирене в шкафа а? Дали няма след няколко месеца да открия синьо сирене?   bouquet

това беше малко грубо  bouquet, само да отбележа че посадих тази вечер шефлерата, сега ще чакам да видя какво ще стане Peace

# 59
  • Мнения: 4 176
Виждали ли сте цветния хороскоп?
Ако някой го е публикувал вече, моля за извинение.
Аз съм - Слънчоглед.

http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://margaritta.dir.bg/2 … official%26sa%3DG

Общи условия

Активация на акаунт