ПОМОЩ !НЕЗНАМ КАКВО СТАВА! Закъснява ми цикълът.

  • 2 061
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 629
Доколкото знам положителните тестове не може да са грешни. Сигурно още е многоо рано, за да се види бебето или плодното сакче. Доколкото знам се вижда след 4 до 6 седмици след зачеването

# 16
  • Мнения: 2 746
Е хайде поздравления  и от мен! Ама защо така си паникьосана не мога да разбера.Отиди на ехограф след 1 седмица и ще видиш бебето...

# 17
  • Мнения: 6 461
Най- вероятно си бременна Peace.
Положителните тестове са си чиста проба бременност ...поне според мен. Mr. Green

# 18
  • Русе
  • Мнения: 2 354
мдааа! Бременна си! честито!   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 44 122
да може да не се види на ехото, ако все още е мноогоо ранна бременността, особено ако не е вагинален (при него се вижда доста по-рано.)
Но 3 положителни теста - освен ЧЕСТИТО!!! Лека бременност!

# 20
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Бременна си, освен, ако не си пила разни хапове, които са споменати в упътването на теста, че могат да объркат хормоните ти, респрективно и резултата от теста. Отиди на ехограф след седмица, но задължително трябва да е вагинален, че да се види ясно Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 17 962
...

Последна редакция: пн, 14 май 2007, 23:15 от hexe

# 22
  • Варна
  • Мнения: 17 962
Честито и от мен!   bouquet
По-добре иди още утре на друг лекар с хубав ехограф (може и вагинален) за да видят бебето. Не се бави,  има вероятност не дай боже да се окаже извънматочна бременност (преживяла съм го), колкото по-рано узнаеш толкова по-добре  Peace

# 23
  • Мнения: 2 015
Честито и от мен!   bouquet
По-добре иди още утре на друг лекар с хубав ехограф (може и вагинален) за да видят бебето. Не се бави,  има вероятност не дай боже да се окаже извънматочна бременност (преживяла съм го), колкото по-рано узнаеш толкова по-добре  Peace
Нямам какво друго да добавя.

# 24
# 25
  • Мнения: 2 467
След 3 положителни теста май "Жоро е виновен..."  Simple Smile

Като ти гледам лентичката... 3-то идва... Стягайте се  Hug и честито   bouquet

# 26
  • Мнения: 888
Определено ще е третото бебче! HugДано да си го искате! Praynig

# 27
  • София
  • Мнения: 5 079
Честито и от мен и дано новината е хубава за вас! Wink

# 28
  • Мнения: 184
честито мила

# 29
  • Мнения: 617
Честито! Раничко е за коремен ехограф с вагинален може и да се види. Положителния тест е 100% сигурен.

Общи условия

Активация на акаунт