Намерих 4

  • 39 567
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 926
savina_h,
благодаря за линка:)

Попаднаха ми две книжки-учебници от 1913г,издадени в Петербург.
Курс по рисуване- 2-ра и 3-та част./Нямам първата за съжаление/
За някой може да представлява интерес
Формата им е djvu






# 61
# 62
  • София
  • Мнения: 983
http://www.megaupload.com/?d=0ZHBWKWV

За мое огромно съжаление е на английски, но все на някой може да свърши работа  Hug

Предварително се извинявам, ако пускам нещо, което вече го има в темата, но тя е толкова голяма, че просто няма начин да помня всичко  Embarassed По принцип проверявам в сайта на Мимиту и ако го няма там - качвам го.

# 63
  • София
  • Мнения: 310
Момичета здравейте,  newsm51,
от два дена влизам в "Намерих" и станах щастливо разногледа  Mr. Green Mr. Green и жлътнах гъщите от кеф  rotfImbo newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20
чувствам се отново жива сред вас  Crazy
от години търся такива списания на нашия пазар и попадам само на огризки, в които няма кой знае какво, огромно благодаря на всички newsm51
два дена се мъчих с пустата програма и накрая я преборих и сега вече ме сърбят пръстите отново да правя разни нещица
само дето бебка незнам дали ще ме остави ,но вече имам хъс и пламък в очите като едно време  Mr. Green Crazy #Crazy
още веднъж благодаря и чакам с огромен интерес новости в темата за декорации на дома и нови занимавки за децата
поклон от мен и целувки Heart Eyes

# 64
  • София
  • Мнения: 310
за да не идвам с празни ръце ето малко занимавка и има и видео
 http://familyfun.go.com/arts-and-crafts/season/specialfeature/su … -crafts-outdoors/
целувки извинявам се ако вече е пускано но мисля че не го видях
 Mr. Green

# 65
  • Мнения: 3 810
някоя има ли тази книга в харда си?

да я качи наново в мега, че настоящия линк не пуска...

# 66
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
мимиту с кирилизация, сега ще я изтегля от либрус /има я там!/, но няма да мога да я кача. Как да ти я изпратя, за да го направиш ти?

# 67
  • Мнения: 3 810
ех нали и аз я открих после...
по- ще ми е лесно да я изтегля от либруса, но сега нета ми е бавничък...ще стане!

# 68
  • Мнения: 617
здравейте има ли някой нужда от книги за учене на английски за средно ниво, бих ги предоставила на някой да ги качи защото не ми е много ясно как да го направя
имам и такива за php  и mysql и една за динамични web форми на български /малко е извън темата направи си сам ама на някой може да са му от полза/

# 69
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Мими качи тези книги. На мен ще са ми полезни.

# 70
  • Мнения: 3 810
ох, а така подсещай ме. бях забравила ooooh!

Мириел, не можеш ли да теглиш от либруса?

# 71
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Имам регистрации в толкова много сайтове, че вече забравих за кои. Wink

# 72
  • Мнения: 2 926
здравейте има ли някой нужда от книги за учене на английски за средно ниво, бих ги предоставила на някой да ги качи защото не ми е много ясно как да го направя
имам и такива за php  и mysql и една за динамични web форми на български /малко е извън темата направи си сам ама на някой може да са му от полза/
всяка книга,учебник,помагало или каквото и да е на
 български са много ценни-рядко с е намират в електронен вариант
Темата е за всякакви книги-не само за направи си сам Simple Smile
В началото на тази има линк към тема в която с е обяснява как се качва в мегаъплауд.
Но ,ако те затруднява изпрати ми ги на адрес ohoo@abv.bg ,аз ще ги кача.
Ще има много хора ,които ще са ти благодарни.
Miriel,ти за кои книги се интересуваш?
Тези дето предлага mimi_mimi
или учебника по Фотошоп?
Ако е вторият в момента го качвам и ще ти дам линк.

# 73
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Хипатия напълно съм съгласна с теб, че всяка книга, учебник и помагало са много ценни. Събирам много книги и се интересувам от много неща, които си мисля, че след време ще бъдат в полза на Вики или на мен.

В този ред на мисли се интересувам от учебниците по английски език.

# 74
  • Мнения: 2 926
Ето книгата на Катрин Айсман
Ретуширане и обработка на изображенията във Φοτοшοπ
Това е второто издание,преработено,като вече се разглежда работа с CS.
Имам и първата книга,веротно би била полезна за тези дето имат по-стари версии на програмата

А за учебниците ще чакаме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт