Има ли желаещи?!? - 2 част

  • 27 275
  • 603
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 412
Супер! Hug
Цитат
С нетърпение  Wink
Аз харесах играчки за следващата поръчка    Joy Joy
и ние така  Laughing
 Peace

# 91
  • София
  • Мнения: 229
и аз съм си намислила още няколко  Laughing

# 92
  • Мнения: 3 457
е то все ще има нещо да харесваме Mr. Greenтова майките голяма лакомия ни гони Crazy

# 93
  • Мнения: 4 362
 vladkab,получи ли моите?Че беше настанала голяма лудница тук в банката заради тях,да не са ги забавили  Rolling Eyes
В три банки ми искаха за 14 евро да платя 10 евро.  Crazy ,та най накрая намерих банка където си платих само 5 лв за внасянето  Peace

# 94
  • Мнения: 3 457
И аз имах същият проблем,защото тук няма клон на ПРокредит банк,та ми и казаха около15 евро и 4е превода ще пътува2-3 дена понеже напускал страната Shocked Направо ми призля,добре ,че с vladkab  се разбрахме  Hug

# 95
  • Мнения: 4 362
Мани,на мен също ми стана лошо,добре ,че имам познати в банките,че накрая намерихме Хеброс където ми поискаха само 5 лв,а иначе с банката която аз работя Райфайзен и Булбанк ми искаха 14 евро.Питах като ги внесах казаха ,че днес до обяд трябва да са при нея.Затова и чакам да ме успокои тя ,че са при нея  Grinning

# 96
  • Мнения: 3 457
Аз обиколих ОББ,ЦКБ,ПИБ ПБ,ДСК и ПИРЕУС,всичките са до нас и се отчаях,пък не се сетих за Хеброс,хем ,че шефа и е приятел на моя Crazy Тея по тези банки са луди,бива бива такси,ама чак толкова-оляли са се  Peace

# 97
  • София
  • Мнения: 229
Днес в 14,30 проверих и още не бяха дошли парите  Cry . Ще отида утре на обяд и ако още не са дошли ще ги дам от мен, за да пусна превода, че предполагам всички нямат търпение. Съжалявам, че новините не са много добри, но утре вече всичко ще е ок Peace

# 98
  • Мнения: 3 457
е няма нищо де -и утре е ден Peace

# 99
  • Мнения: 4 362
Уф,аман .Съжалявам ,че са се забавили  Rolling Eyes Казаха ми ,че би трябвало до 2 часа да са при теб.Провери и утре

# 100
  • София
  • Мнения: 229
Сега се връщам от банката. Превода е направен. Неприятното е, че ще има още разходи за превода, които са от банката - получател. Колко ще бъдат още не се знае. От банката ми казаха, че ще ми се обадят когато разберат колко са, за да ги довнеса. Това е от мен. Сега остава да чакаме и да се надяваме да дойде по-бързо поръчката.   bouquet

# 101
  • Мнения: 4 362
Значи всичко е наред  Grinning .Радвам се,какво иска друго банката?За превода към нещата ли иска такси?Ще ги съберем.
Ти пусна ли я вече поръчката?

# 102
  • София
  • Мнения: 229
Аз поръчката я пуснах още в петък. А какви други такси ще трябват за превода ще разбера след като ми се обадят от банката. Peace

# 103
  • Мнения: 4 362
Аз поръчката я пуснах още в петък. А какви други такси ще трябват за превода ще разбера след като ми се обадят от банката. Peace

Браво-Герой си  Grinning Сега вече до месец ще ги чакаме нали?
Оф аз вече съм наредила неща за другата поръчка,ако направим.Сега съжалих,че не съм поръчала много други,но нищо,другият път  Peace

# 104
  • Мнения: 4 429
Да има такса и в банката получател,обикновено е по-малка от тази в изпращача.Ще ги съберем и тях.

Общи условия

Активация на акаунт