В ДЕКЕМВРИйската дружина сестриче има сладката Галина!

  • 12 815
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 195
Ако Пачи я няма ще остане темата без драма хихи. Винаги имаш супер екшън около себе си госпожу, много ма разсмивъти...
Е, не винаги. Бог да го прости малкото момиченце Дарина. Да се чуди човек за какъв урок Господ праща хората на земята за толкова кратко..Ама не се мери живота с дължина, а с наситени изживявания...

В тоз ред на мисли, и аз кат Вики смятам, че те са си нормални и сигурно тя му дърпа юздите хехе, ама просто много си пасват. При останалите е може би повечко работата по напасването, а в някои случаи и с работа пак няма да можеш да вкараш голямо кръгче в малко квадратче:)

Зори и Вики - ей ни на. Малко сме преуморени напоследък и не остава за писане време. Гледам да беснее по площадките. Сега като пускат вода на хлапетата по жегата и те само се чудят как да се намърдат под ледената струя със все дрехите...От приложената документация се вижда, че ние имаме съмнения относно положителния ефект на лед и кал върху дребното ни шкембаче.

Да, имаше ден на мамите преди три седмици, сега идва на татковците и ние си измисляме само поводиза празник на бира и картофи хехе. Рада най-сетне каза тати и сега е страшно вълнение. Сутрин като отвори кепенците и започва "мамо. тати. мами. мами. татии. мами. мля-ко. малко. не пари. акии. мечи. пуу. амам. амам. баубау. дадай. сядаам." а пък авокадото е "агабо"Simple Smile
докато не дадеш мляко не мирва, не, тя никога не мирва. после всичко ъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ, ядене без спир.

Гърнената дейност, както Марти предвижда, не се получава и без памперс. Ние ходим гологъзи по цял ден с резултат - аз дрискам кат кокошка, мама мие след мен. Баааааааааа.

Кучешките зъби направо й разказват играта. Онази нощ виеше като бито куче и се принудих на другата нощ да я нокаутирам с обезболяващо..

Блазе ви за хубавите концерти. Мен Бьорк ми беше достатъчна:) Макар и да бих отишла и на Нели Фуртадо..Гледахме Кевин Спейси в пиеса и беше страхотно добър...

оооле, изядох една купа череши докат пиша...сега ще се сви шкембата. петък е пълнолунието мадами.

зечова! надолу  8 кила??? newsm20 тва се вика решимост...аз наобратно - покрай дундито хапвам глупости...

лека нощ дами и малки господа, чета всичко, но понеже малко време стоя и не коментирам, но пращам  newsm51 smile3525

# 286
  • Мнения: 728
Горкото детенце.... Cry
Почивай в мир малка Дари!Дано си на по-хубаво място! Flowers Rose

# 287
  • Мнения: 728
Да пийнем по едно кафе...

# 288

Общи условия

Активация на акаунт