свалихте ли нежеланите килограми след раждането?

  • 3 764
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 439
Качих 25кг,в болницата оставих 10кг,свалих 8кг,остават ми още 7кг badscale
майката му е  newsm39

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
За 7 месеца ги свалих.Много ми помогнаха непрекъснатите разходки.

# 32
  • Мнения: 171
Аз качих 13-14 кг. по време на бременността, после след раждането се оказах с около 10 кг. отслабнала, но тъй като кърмя, не само не успях да сваля оставащите 4, но и напълнях с още около 3 след шестия месец на детето.  Cry

# 33
  • София
  • Мнения: 146
Здравейте.
Аз качих 28кг.При раждането свалих 9кг.Сега -6мес. след раждането съм мръднала само 1кг.Много ми тежат кг,ходя на аеробика,ограничавам се в яденето,спрях хляба.Дрехите не ми стават и не си купувам нови-все се надявам да отслабна,

# 34
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не съм свалила, даже ка4их още 20 , сега се борим с тях без много успех!но дано да стане!егн е много напред и малко е трудно!

# 35
не ,не успях ! ка4их 8 кила  и минаха три години ,но о6те не мога да ги сваля  .
преди да забременея бях 52 кила ,сега съм 60

# 36
  • Мнения: 498
Качих 15-16 кг. и сега съм с 2 килограма по-слаба от преди бремеността. PeaceАма искам да сваля още 5 килца. Crazy

# 37
  • Мнения: 26
Явно аз съм най-голямата свинкя в отбора.  Качих 50 килограма. Тръгнах от 60, родих 110. До сега съм свалила 35, имам още 15, но не се отказвам Naughty

Страхотна воля имаш. Браво!!! Hug

# 38
  • Мнения: 1 975
Остана ми само 1 кг от след раждането  Peace

# 39
  • Мнения: 6 155
25 напълнях и ги свалих  Wink

# 40
  • Мнения: 2 241
Не, не и пак не Twisted Evil

И двата пъти стана пълна трагедия, но разбира се за тези неща мога да се срдя само на себе си Close

# 41
  • Мнения: 10
az ka4ih 25 kg. v bolnicata ostavih 6 otslabnala sym 8 i mi ostavat o6te 11. ne pazq dieti za6toto o6te go kyrmq , no ne pravia i gimnastika, ama mai 6te mi se naloji za6toto ot dosta vreme sym se zakotvila na tezi kg. i nemoga da se ponasiam Sad. dano skoro da gi smykna Praynig

# 42
  • Мнения: 689
Не, дебела съм си и това е. Нямам нищо общо с момичето, което бях преди.
Е, малко по-красива съм, де Crossing Arms

# 43
  • София
  • Мнения: 10 858
И с двете бремености качих по 17 кг.
След първата освен, че ги свалих, изглеждах много по-добре, отколкото преди нея. С диета и спорт постигнах това.
Сега, след втората съм на път да го постигна, но не спортувам за момента, само кг свалям.

# 44
  • Мнения: 1 449
Да. При мен бременността сама по себе си те води до натрупане на кг., а придружаващото я хапване, вследствие на засиления апетит. Качвах съответно по 23/14/13 кг за 1,2и 3Брем. и ги свалях за 2-3-4мес. Не че сега съм кг, които искам...

Общи условия

Активация на акаунт