Петимата тибетци – ритуали за младост, жизненост и добра форма – 4 част

  • 14 500
  • 136
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 479
Старата тема

Започвам да практикувам всяка сутрин. Кой с мен?
Някоя добра душа може ли да ми прати книгата, че Спиралата вече я няма?

Последна редакция: пт, 11 сеп 2020, 13:45 от AnMary

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 500
Елора, благодаря за книгата!
Кажете, моля при практикуване, как се чуствате? Има ли разлика с други комплекси и ефект?

# 3
  • Мнения: 31 380
Писала съм назад.

# 4
  • Мнения: 7 479
Благодаря, Елора! Започвам да чета.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 272
Ей как хубаво ми напомнихте за любимите тибетци. ТиЛи добре се чувствах като ги правих, но съм много непостиянна. Десетки пъти съм започвала и максималните повторения които съм стигала бяха 17 мисля не помня точно, някъде там. Нали знаеш че се започва с по 3 и увеличаваш с по две бройки всяка седмица.
Правех ги сутрин , чудесно начало на деня, но от година и повече вдигам кръвно сутрин съм най зле и не ми се правят. Ще опитам, може и кръвното да се повлияе.

# 6
  • Мнения: 7 479
Ей как хубаво ми напомнихте за любимите тибетци. ТиЛи добре се чувствах като ги правих, но съм много непостиянна. Десетки пъти съм започвала и максималните повторения които съм стигала бяха 17 мисля не помня точно, някъде там. Нали знаеш че се започва с по 3 и увеличаваш с по две бройки всяка седмица.
Правех ги сутрин , чудесно начало на деня, но от година и повече вдигам кръвно сутрин съм най зле и не ми се правят. Ще опитам, може и кръвното да се повлияе.

Благодаря за споделеното. Не знаех! Днес не правих, именно за да успея да се подготвя откъм теория.

Ще е интересно да споделиш, ако решиш пак да ги правиш и дали ще повлияят на кръвното.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Аз се записвам. Много ми хареса това, което прочетох. Не бях чувала за тези ритуали, но много ми допада идеята.
ТиЛи започна ли?

# 8
  • Мнения: 7 479
Аз се записвам. Много ми хареса това, което прочетох. Не бях чувала за тези ритуали, но много ми допада идеята.
ТиЛи започна ли?

Започнах, да.
Засега е много рано да се каже категорично каквото и да било, но със сигурност се чувствам много добре, свежа и енергична, откакто правя ритуалите. Може и въпрос на самовнушение да е, но дори ако нещата стоят така- пак добре. Simple Smile

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Споделям първи впечатления. Вчера следобед направих ритуалите за проба. Въртенето веднъж (имам проблем с вестибулярния апарат и много ме е страх), останалите по 3. Много ми хареса, викам си да взема утре по 5 ли да направя, не се затрудних много. Ми да, ама не, тази сутрин разбрах в каква заблуда съм, видях зор с по 3 🤣🤣🤣.
Ама много яко се чувствам.

# 10
  • Мнения: 31 380
Правят се сутрин.

# 11
  • Мнения: 7 479
На пръстите на едната ми ръка се броят темите, които съм се връщала да чета от начало, от стр. 1 на първата такава. Тази е една от тях. Научавам много интересни и полезни неща.

Продължавам с ритуалите сутрин. Започнах малко по- късно от предвиденото, защото идках да се запозная с теорията по- отблизо. Все още съм на по 3 повторения, но скоро ще увелича с бройките.

# 12
  • Мнения: 2 520
Следя ви, но още не съм се наканила да прочета за какво иде реч. Нещо като йога ? Защо се правят толкова малко повторения ?

# 13
  • Мнения: 31 380
Следя ви, но още не съм се наканила да прочета за какво иде реч. Нещо като йога ? Защо се правят толкова малко повторения ?
Ами прочети Grinning
То си е йога.
21 е важно число.
Това не е фитнес.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 4 669

Да, разбрах. Ама вчера така се ентусиазиран, че нямах търпение да ги пробвам 😁
ТиЛи и аз така, изядох старите теми, много интересно.

Общи условия

Активация на акаунт