Противозачатъчни и бюст ?

  • 10 066
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 712
Аз година и половина ползвах Жанин. Доволна съм  Simple Smile Не мисля, че когато ги спрях си загубих прибавените сантиметри.

# 31
  • Мнения: 120
Аз пих Диане-35 половин година. При мен хапчетата не повлияха нито на килограмите ми, нито на бюста ми  Sad
Лошото е че и кожата ми не се изчисти, единственият ефект, който забелязах, е, че месечните ми гости идваха като под часовник  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 2 035
При мен ефект "напомпани" няма за моя голяма жалост, абсолютно не помръдна бюста ми  Rolling Eyes
Май ще взема да сменя хапчетата  Crossing Arms

# 33
  • София
  • Мнения: 4 590
При мен нямаше никаква промяна на бюста.
Пила съм Жанин и Ясмин.

# 34
  • Мнения: 1 207
В момента съм на втората опаковка на Жанин и се надявам кожичката на гърдите която остана да се позапълни малко Weary,също и да напълнея че съм 47кг. и ми трябва малко дупе Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 673
жалкото е че бюста расте, расте ...ама и апетита расте, расте...
за Г.ЗА да не говорим... ooooh!

# 36
  • Мнения: 2 035
жалкото е че бюста расте, расте ...ама и апетита расте, расте...
за Г.ЗА да не говорим... ooooh!

Аз пък и на килограми не раста даже смъквам, което ме радва де  Wink

# 37
  • Мнения: X
Кои хапчета са по-добри - Жанин или Ясмин?

# 38
  • Мнения: 1 817
Не мисля, че има връзка едното с другото! Иначе всички жени ще пият противочатъчни вместо да си слагат силикон. Аз си имам голям бюст. Пих валете и не ми порастнаха гърдите...

# 39
  • София
  • Мнения: 1 500
Изпих две опаковки Жанин и нямам никакви промени в бюста - де да се беше поувеличил... Whistling
Не съм и напълняла въобще, въпреки че гинекологът ми каза, че по принцип при употреба на противозачатъчни се напълнявало от 0.5 до 2 кг. Може би при всяка жена ефектът е различен, аз очаквах да ми се поизчисти кожата на лицето, а забелязвам дребни пъпчици по челото Thinking

# 40
  • Мнения: 1 906
Заради темата се премерих и действително бюста ми е понаедрял  Laughing (но не много). Не бях забелязала преди.
Пия Новинет. Миналия път, когато пих от тях не качих нито грам. Даже май малко отслабнах.

# 41
  • Мнения: 423
И още как. Пробвайте Marvelon и ще разберете за какво говоря. При това без да кача нито един килограм или каквито и да било други странични ефекти.

# 42
  • Мнения: 2 381
Когато взимах "Диане" бюста ми се уголеми, но също така качих и 11кг  Crossing Arms

# 43
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Да, със сигурност. Вземах "Антеовин", не съм качвала кг, но бюстът ми се увеличаваше.

# 44
  • Мнения: 437
леле колко различни отговори...
Аз преди време пих Диане.. и т доста време.. повече от година. Не забелязах никаква положителна промяна откъм бюст, уви Sad  Но пък кожата ми се изчисти, цикъла ми стана като часовник.. не съм и напълнявала. Ама не съм пила почти от 3 години...
Я споделете какви са цените сега на противозачатъчните.. тези Ясмин, Жасмин.. за пръв път ги чувам Simple Smile Само Марвелон ми звучи познато.  И какви са по произход?

Общи условия

Активация на акаунт