много странно

  • 3 523
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 757
И аз мисля, че си бременна. За сведение, мен по друг повод ме гледа гинеколког когато бях забременяла вече, но не знаех - беше точно 1 ден след като трябваше да се неразположа, т.е. била съм заченала преди около 15 дни. Казах на лекарката да погледне за всеки случай да не съм бременна, че ми закъснява с 1 ден и тя каза, че нищо не се вижда и било много рано. Аз тогава си мислех, че щом не се вижда не съм бременна. Ама след 2-3 дни като не ми дойде си направих тест и излезе положителен. Обадих се на личната лекарка и казах. Тя ми даде час за преглед след около 2 седмици - каза, че преди това няма нужда да се ходи, може да не се види нищо

# 16
  • Русе
  • Мнения: 2 354
и от мен Честито!

# 17
  • Мнения: 1 555
Едно голямо честито !!!!!!!!   bouquet Hug
И аз така мисля, че при толкова направени тестове и то всичките с положителен резултат ще ставаш Мама !!! Отиди на хубав ултразвук, определено трябва да е вагинален, за да видиш малката точица  Grinning

# 18
  • Мнения: 521
За грешен положителен тест все още не сьм чувала  bouquet Честито  bouquet
Peace

Честито и от мен лека бременност   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 3 099
Честито!  Hug Hug Hug Иди и при друг лекар!

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Бременна си, и според мен е рано още за ехограф!
Лека бременност

# 21
  • София
  • Мнения: 1 230
Бременна си, и според мен е рано още за ехограф!
Лека бременност
Не, не е рано. При мен закъснението беше 4 дни, когато си направих теста. Значи, помня, че трябваше да ми дойде в сряда, а в събота го направих. В понеделник бях първа писта при доктора, точно 6 дни от закъснението, и той каза, че няма да се види нищо, но се видя и не се наложи да търси много. Отбеляза, че вече е в матката. Даже ми го показа. Една дребна точица. Помня също, че за всеки случай направи обстоен преглед и накрая беше категоричен, че съм бременна. Ехографа не беше вагинален. Всичко си зависи от уменията на доктора и добрия ехограф.

# 22
  • Мнения: 2 677
Три отрицателни - може да се появи съмнение, ама три положителни?!?  Mr. Green
Да ти е честито!   bouquet

# 23
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
  bouquet Честито! Grinning

# 24
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Спокойно и честито. Сигурно е била скапана техниката и на по-хубав видеозон ще видят нещата. Например при мен видяха бремеността на вагинален видеозон. Laughing

# 25
  • Мнения: 2 950
Много рано си отишла. Аз отидох в 7-а седмица и лекарят ме глед ас вагинален видеозон, защото иначе може да се изпусне нещо. Стискам палци да си имаш здраво бебенце!  Hug

# 26
  • Мнения: 45
 Hugмомичетаааааааа бременна съм,бях при д-р Даскалов видяхме точката,не мога да ви опиша как се радвам след три години , че и повече вече направо не ми се вярваше, че ще стане някога   но ето че стават чудеса,пожелавам на всички от вас които чакат  много скоро да ви се случи това чудо!!!
Никога не спирайте да вярвате и не се отчайвайте!Успех! На мен не ми остава друго освен да се моля всичко да е наред  Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 5 757
Hugмомичетаааааааа бременна съм,бях при д-р Даскалов видяхме точката,не мога да ви опиша как се радвам след три години , че и повече вече направо не ми се вярваше, че ще стане някога   но ето че стават чудеса,пожелавам на всички от вас които чакат  много скоро да ви се случи това чудо!!!
Никога не спирайте да вярвате и не се отчайвайте!Успех! На мен не ми остава друго освен да се моля всичко да е наред  Simple Smile
Браво! Честито! Лека бременност! И чудесно бебче!  Hug  bouquet Heart Eyes
Три отрицателни - може да се появи съмнение, ама три положителни?!?  Mr. Green
Да ти е честито!   bouquet
Аз бях с 3 отрицателни, а пък то  Wink

# 28
  • Мнения: 492
Честито!

# 29
  • Мнения: 258
Много се радвам за теб!  Страхотна новина наистина след толкова опити! Голямо честито и от мен!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт