Моля за съвет, ще се побъркам

  • 4 148
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 904
Честито,да сте живи и здрави и всичко да мине без проблеми.

# 31
  • Мнения: 314
Честито synni, успех от мен !


а това за гинеколога,за юли месец е ......... и аз незнам какво,глупаво!та това е след повече от месец! бях чувала че в Холандия докато не влезеш в 12 седмица,не давали никакви медикаменти за задържане,нещо като - естествен подбор.но НЕ го вярвах!
да не би и при теб да е нещо такова?


И тук не дават медикаменти. Известно е, че повечето спонанни аборти в началото на бременността се дължат на това, че самият плод има дефекти и не може да оцелее.

# 32
  • Мнения: 1 919
ЧЕСТИТО  moresmile   Лека бременност!!!  #Milti  jumpuu   #Milti  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 33
  • Мнения: 1 247
  bigdance2ЧЕСТИТО ЛЕКА БРЕМЕННОСТ preggo newsm18 newsm18 newsm18

# 34
  • Мнения: 236
Първо честито!!!!  Hug Лека бременност и много сладко бебче и леко раждане!!!
Наистина къде си? При нас също като си запишеш час е след месец-два. НО, ако отидеш в спешен кабинет, в най-лошия случай чакаш цял ден, но поне те преглеждат (понякога даже не плащаш за това, защото спешните случаи са поети от държавата).
ЧЕСТИТО още веднъж!

# 35
  • Мнения: 2 422
БРАВО НО ВАС БРАВООООООООООО ЧЕСТИТО
 baloni baloni baloni baloni baloni

# 36
  • София
  • Мнения: 62
Честито и от мен!  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 626
Браво! newsm44Честито и лека бременност!! newsm10 newsm10 newsm10

# 38
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Честито!  bouquet
Лека бременност и на финала едно здраво и красиво бебче. newsm32

# 39
  • Русе
  • Мнения: 2 354
и от мен честито!
лека бременност!   bouquet

# 40
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Maminka76 не zнам тя в коя страна е, но в Германия всички лекари са "на частно" , но никой не може просто ей така да си иде на лекар. Само с часове, а ако е спе6ен случай директно в болницата. ТАка е zа съжаление.  Sad
   Егати системата! И ако е кухо яйце , какво - кюртажа се прави в 12-13 г.с. ли? Ужас. Sick

# 41
  • Мнения: 4 700
ами тъпо е, да. Аz веднага след положителния тест се обадих zа час и тя ми каzа да има в края на 6 г.с. В 12г.с като получих кървене направо в болницата и абраzиото 6те6е да е след няколко часа, но аz се дърпах, та го направиха след 4 дни.

Иначе ако гинекологът каже, че е кухо яйце 6те те пратят веднага в болницата.

# 42
  • Мнения: 2 422
Май не само в България е тъпа системата #2gunfire #2gunfire #2gunfire е гати простотията.

# 43
Здравейте,
много искам да забременея и вече трети месец работим по въпроса. Този месец обаче ми закъснява с 10 дни. В понеделник си купих тест, но беше отрицателен. Много се разочаровах въпреки че напоследък ми лошо постоянно, капризна станах към храната и умирам за сладолед с шоколад. Възможно ли е теста да не е показал вярно или просто аз си внушавам.
Ох, много искам да съм бремена.
Благодаря Ви за съветите

# 44
  • Мнения: 4 700
ами направи си кръвен. След толкова zакъснение 6те покаже дали има не6то.

Общи условия

Активация на акаунт