Кое е по ефикасно?

  • 1 870
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 2 354
честно казано не знам кое е ефикасно!
донякъде (лично мое мнение), бебинос-а помага

# 16
  • Мнения: 1 008
Давах всичко, което може в случай и стигнах до извода, че това е период който трябва да отмине. Нашите колики започнаха около 20-тия ден и преди 2-3 седмици и беше най-тежкия период. От Бебинос-а имаше най-малък ефект... С Еспумизан-а беше по-добре Чайчето на Хип изобщо не помогна  при нас, само дето намали яденето от него, защото е сладичък, тя го хареса и си пийваше доста за сметка на кърмата... В момента давам Инфакол /пратиха ни ги от Англия/ и е сравнително по-спокойна, но е май по-скоро защото коликите отминават. Иначе като съставки мисля, че саб симплекс е сходен с Инфакол.

# 17
  • Мнения: 3 932
Общо взето цяра е търпение...и ние изредихме де що имаше сироп на пазара, но единствено помагаха(донякъде) компреси, затоплени с ютия на коремчето.

# 18
При нас нищо не помагаше.Просто трябваше да  минат...Чувала съм за някакви "чудодейни" капки "Инфакол",но пък те не се продават в България. Доколкото зная ги има в Англия и в Гърция.

# 19
  • Мнения: 1 064
От всички пробвани капки против колики, най-голям ефект имаше от Долче Нана, които са изцяло на билкова основа...е, и сешоарът в добавка Mr. Green

# 20
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Аз съм доволна от Саб симплекс, само те ни помагат, но ще чуеш различки мниния.

# 21
  • Мнения: 24 467
При бебе с колики съм се убедила, че най- много помага... времето. Първият ми син имаше ужасни колики, всичко изпробвах. Чайчетата имаха най- малък ефект, Саб. имаше малко по- голям. В резултат по цяла нощ разнасяхме бебо с коремчето надолу и пак не помогна. С навършване на 3 месеца за няколко дни забравихме тормоза и всичко приключи.
Втория ми син и помен нямаше от колики, още от раждането всичко беше спокойно.
Яки нерви му е майката и да минава времето.

# 22
  • Мнения: 676
При нас най-много помогна чай копър на билка,който е не на Хип.Давах го вместо вода и почти нямахме колики.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз ползвах Саб Симплекс и бях доволна,но при Тери не бяха толкова силно изразени.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 967
Затоплена вода в шише от 500 гр. на коремчето. Само това ни помогна. Пробвах какво ли не, обаче ефект никакъв.

# 25
  • Мнения: 3 069
Не знам има ли нещо което да не сме пробвали.И от чужбина ни пратиха.Свекър ми два вида, на етърва ми от Англия приятелка Инфакол....нищо не помага.Накрая си останахме само с чайче на ХИПП с копър и май така му беше по-добре.

# 26
  • Мнения: 76
Първия чай на бебето с копър на HIPP-върши чудеса,само с него и нямахме никакви грижи
Този чай е страхотен, но за съжаление не на всякъде го има, той не е на гранулки както другите чайове на Хип а е прахообразен като сухо мляко  Peace
и Lefax - а мн ни помогна на нас !!!

# 27
  • Мнения: 100
Давах Саб симплекс , но нямаше резултат , а за еспумизан и бебинос изобщо все едно пиеше вода Sad Ако има кой да ти донесе от Гермениия или Гърция Lefax може да пробваш при нас адски помогна. Макар , че във всички лекарства против колики има едно и също лекарствено вещество - симетикон.

# 28
  • Мнения: 19 297
на нас ни помага Саб Симплекс.пробвай както са ти казали по-горе комбинирани методи против колики-избягвай подуващи храни,прави масаж на корема,гимнастика,топли възглавни4ки,слагане по корем,чайчета анасон и копър

# 29
  • под дъгата
  • Мнения: 630
При моето дете Саб симплекса имаше ефект, но в комбинация с почти всички изброени от момичетата хитринки и най-вече сушоара - хем затопля пелените и съответно коремчето, хем звукът му действа успокояващо за бебето Wink

Общи условия

Активация на акаунт