Д-р Ташков в болница, в шок съм - помощ съвет

  • 2 597
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 750
А аз казвам - избери си някой лекар, за да си спокойна! За мен разликата в отношението към момичетата с избран лекар беше очевадна.

# 16
  • Мнения: 377
Определено ще е с уговорка. Много си падам по планираните неща, затова изненади като тази с д-р Б. Ташков ме разстройват.
 За Савова знам че е специализирала във Франция и е много амбициозна. Незнам , може би ще се видя и с двамата тия дни и ще взема тогава решение. Така е май най-разумно.

# 17
  • Мнения: 936
Определено ще е с уговорка. Много си падам по планираните неща, затова изненади като тази с д-р Б. Ташков ме разстройват.
 За Савова знам че е специализирала във Франция и е много амбициозна. Незнам , може би ще се видя и с двамата тия дни и ще взема тогава решение. Така е май най-разумно.

Ако ще си секцио и Ташков и Григорова са добри в това отношение!!! Савова може спокойно да я подминеш, най-вероятно ще ти поиска и допълнително пари...

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Отиваш си при следващия в родата..., т.е при Коцето. какво толкоз се шашкаш. Вярно е, че няма опита на баща си, но си го бива момъка. Жената на братовчед ми 2 пъти ражда при него. Супер доволна е.

Аз обаче не ги одобрих и 2-мата Ташкови и беж в МА Wink

Последна редакция: ср, 16 май 2007, 19:30 от Шани

# 19
  • София
  • Мнения: 819
Мен ме оперира д-р Валентина Георгиева, с асистент д-р Мария Янкова, много съм доволна, по време на операцията даже се майтапехме и хилихме, и двете са много добри специалисти. Който и да избереш, пожелавам ти успех и не се притеснявай Hug  bouquet

Това беше и "моят екип". Но аз не съм правила уговорка, а д-р Григорова ме избра, заради "уникалните" позиции на щерките в корема ми. Simple Smile
Благодарение на нея (  bouquet) сме живи и здрави и 3-те.

Същото и при мен, не съм се уговаряла с никого, всичко беше случайно. Стела беше с дупе надолу и с гръб напред ooooh!
И да, прави сте, Григорова е Peace

# 20
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
На моето раждане помощник беше сина му, д-р К. Ташков. Останах много доволна от него.
И аз имам добри впечатления от сина.

# 21
  • Мнения: 2 950
А аз казвам - избери си някой лекар, за да си спокойна! За мен разликата в отношението към момичетата с избран лекар беше очевадна.

 newsm10

# 22
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Привет,
аз пък имах уговорка с Косьо Ташков. Но и на мен ми се случи подобно нещо и той не можа да ме изроди. Препрати ме към д-р Силвия Савова, като предварително й се обади да я предупреди. Нито за миг не съм се притеснявала. Докторката беше супер. Случват се такива неща. Препоръчвам ти да отидеш при него.
Успех!

# 23
  • Мнения: 4 447
АЗ РАЖДАХ ПРИ ТАШКОВ - МЛАДШИ! МНООООГО СЪМ ДОВОЛНА! МОЖЕШ СПОКОЙНО ДА МУ СЕ ДОВЕРИШ!!!! smile3521 newsm10

ЛЕКО РАЖДАНЕ  bouquet

п.п.дане говорим,че не теизражда доктора,а акушерката, аз бяхпри чернокосата ЕВА в комплкет сТашков направиха чудеса! Родих след анестезия, поставена от Гецковски за 15мин без нито един шев или разкъсване! Сега сигурно и аз съм си била, еластична.....

Последна редакция: ср, 16 май 2007, 21:54 от anche_mamche

Общи условия

Активация на акаунт