Моля за помощ компютърните спецове във форума

  • 2 905
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 426
И тя следи какво - всяко движение на мишката ли? Не плаши момичето, и без това се е стреснала! Ти използвала ли си такава програмка, или поне виждала ли си? - Ама в действие, имам пред вид!

# 16
  • Мнения: 4 138
мдам. има и само една програмка. шляп на твоето пц и знае всеки клавиш, който си натиснала.
лесна, бързо се инсталира. почти неоткриваема е. праща мейли на собственика си какво си правила, какво си чела, с кого си си писала.
лично съм ползвала, лично съм инсталирала. лично съм хващала. хихихихи

# 17
  • Мнения: 6 029
мдам. има и само една програмка. шляп на твоето пц и знае всеки клавиш, който си натиснала.
лесна, бързо се инсталира. почти неоткриваема е. праща майли на собственика си какво си правила, какво си чела, с кого си си писала.

ма тва много важна трябва да е тази твоята информация:)

# 18
  • Мнения: 6 029
Inomi, а ти сигурна ли си, че някой ти чете пощата или са само подозрения?

# 19
  • Мнения: 4 138
мдам. има и само една програмка. шляп на твоето пц и знае всеки клавиш, който си натиснала.
лесна, бързо се инсталира. почти неоткриваема е. праща майли на собственика си какво си правила, какво си чела, с кого си си писала.

ма тва много важна трябва да е тази твоята информация:)
за един  развод стигна Mr. Green

# 20
  • Мнения: 341
Точно от това ме е страх - да не би да вижда всичко, което става в компютъра ми. Затова ви и питах, защото не знаех дали може или не. Сега поне знам, че може. Сядал е, определено, но все пак някой като ми сяда на мястото се въртя около него и гледам какво прави. Мисля че щях да забележа ако инсталира нещо, но вече на нищо не разчитам.

А защо трябва да се обаждам в Орбител ли? Защото когато сменя паролата в настройките на accounta в Outlook Express, не ми ги приема. Трябва да се направи и съответната промяна при Орбител, но не знам как точно.

# 21
  • Мнения: 431
Мда, смени си паролата, провери какви данни си сложила за влизане чрез таен въпрос, дати на раждане, алтернативен и-мейл. Провери си компютъра за шпионски програми - наричат се кийлогъри и записват натискането на всеки клавиш. Не давай физически достъп до компютъра си.

# 22
  • Мнения: 4 138
ако наистина е сядал на пц-то ти, направо преинсталация. само това помага.
да не говорим, че ако я имаш програмката, и този ти пост в бг мамма ще му е познат.

# 23
  • Мнения: 341
Inomi, а ти сигурна ли си, че някой ти чете пощата или са само подозрения?

Подозрения са, но нали знаеш подозренията до каква параноя могат да те докарат?  Laughing

# 24
  • Мнения: 1 426
Добре, момичета, оставям ви да си теоретизирате, че имам работа, трябва спешно да хакна едно рс, пък я нямам вашата програмка...
Майтапа настрана, на мене работата ми в момента е осигуряване на защита на потребителски компютри от неоторизирана намеса

# 25
  • Мнения: 6 029
Inomi, а ти сигурна ли си, че някой ти чете пощата или са само подозрения?

Подозрения са, но нали знаеш подозренията до каква параноя могат да те докарат?  Laughing

много ли е важна информацията ти?

# 26
  • Мнения: 341
ако наистина е сядал на пц-то ти, направо преинсталация. само това помага.
да не говорим, че ако я имаш програмката, и този ти пост в бг мамма ще му е познат.

Ти верно ме шашна  #Crazy
На кое преинсталация - на Windowsa ли? А дали може системният администратор, който определено е спец, да разбере дали има такова нещо или не? Умишлено не съм го питала до сега, защото не съм знаела точно какво да го питам. Сега вече след като разбрах от вас вариантите, поне ще знам какво да го карам да търси.

# 27
  • Мнения: 4 138
ми много добре невада. само че след като не знаеш за съществуването на подобна програма, направо не те виждам как ще ги пазиш комповете. тези програми ги има от години. малки, компактни и лесни за инсталиране и ползване. впрочем най-често са поръчка от фирми, които дебнат служителите си какво правят през работно време на пц тата.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 513
Смяната на паролата става на самия мейл сървър, трябва да се логнеш през уеб на сървъра, да си влезеш със старата парола и от там да я смениш. След това, при проверката на пощата в Outloock Express-а ще ти каже, че паролата ти е друга, тогава ще я смениш и там. За шпионски програми не мога да кажа нищо, възможно е да се използват. При изтеглянето на пощата ти в клиента на компютъра ти, писмата автоматично се изтриват от мейл сървъра, така че според мен, ако някой прави копие на кореспонденцията ти, то става в самия сървър. Успех в борбата с шпионина!  Wink   bouquet

# 29
  • Мнения: 4 138
иноми, принципно може да кажеш на администратора. най-добре е да се преинсталира обаче джама, най-сигурно е. иначе има да рови и гадае. на компютърни спецове съм се нагледала в българия. нещо им нямам много вяра.

Общи условия

Активация на акаунт