Vatertag, Männertag, Herrentag - Мами в Германия говорят за мъже [27]

  • 9 040
  • 319
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 357
Тц, тц, тц! За дена как успяхте да изпишете толкоз страници!

Шматките, толкова ви е било гадно, та чак ви завидях Мистик, надявам се да оздравeeш скоро!

Честит Рожден Ден и на Приятелка и от мен на голяма патерица!

Ей, на и аз одъртех. Благодарско за поздравленията! Вече мога да ходя на Ю30 партита. За щастие мъжа ми не ми подари ЦД с Ю30 хитове, както се беше заканил, ами маша за коса. Аз си я пожелах предварително де, ама той сам се сетил да ми вземе с много накрайници! Бре да му се не види от де таз мъжка досетливост! Веднага си изпробвах подаръка разбира се и с прословутата си сръчност си изгорих врата и сега си имам петно, приличащо на кнучфлек. Дайте идеи как да го махна! Вечерта ходихме на италианско плюскане и аз злоупотребих с цяла пица. Дрисличка се държа похвално прилично, т.е. спа си почти през цялото време в количката. Тъкмо се чудихме дали да пием по още една бира и тя се разбуди, та решихме да я  отложим(бирата де) за вкъщи. Когато се прибрахме и пуснах приспивното ЦД, таткото каза, че и на него му се приспало от тази музика и така бирата се отложи до второ нареждане. Та така с хората над 30. А, изпекоха ми и кухен (Вероника и баща и) и получих букет цветя от нашите в БГ. Абе хубаво беше, съвсем безкризистно, като се сетя само що рев му изревах на 20-тия си рожден ден. Май с се свиква с годините.

Аз дълго размишлявах какво да подаря на нашия татко утре и накрая реших да му подаря себе си, но ще се опаковам подобавъчно Twisted Evil

Сядам да ви чета.



Последна редакция: ср, 16 май 2007, 15:16 от Марлийс

# 46
  • Мнения: 1 636
Мистик,какво е столкер,обясни,че и аz съм от по_неграмотните  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 907
От английски идва. Ето дефиниция: 

http://de.wikipedia.org/wiki/Stalking

# 48
  • Мнения: 2 907
Лисе, виж различните манифестации на столкинг :

häufige Telefonanrufe/SMS (zu jeder Tages- und Nachtzeit)

häufiger Schriftkontakt per Brief oder E-Mail


penetranter Aufenthalt in der Nähe (Herumtreiben)

Verfolgen durch zum Beispiel Hinterherlaufen oder -fahren

Kontaktaufnahme über Dritte, auch am Arbeitsplatz

unerwünschtes Zusenden von Geschenken, Blumen

Verbreitung von Diffamierungen und Unwahrheiten auf jegliche Art

Nachrichten an der Haustür, am Auto hinterlassen

Erkunden der Tagesabläufe

Gleiche Freizeitaktivitäten betreiben

Waren oder Dienstleistungen auf Namen des Opfers bestellen

Eindringen in Wohnung
 
Zerstören von Eigentum

Verfolgen / Aufspüren des Ex-Partners in Internetforen und dessen Diffamierung

Erschaffen von imaginären Persönlichkeiten, um Person der Begierde auszuhorchen


Кво ще кажаш, а?  Laughing Laughing Laughing Най-вече последното, което съм ти подчертала...

# 49
  • Мнения: 1 584
Vivita, то е ясно, че всички искаме най-доброто за децата си. Всеки си реагира според своите разбирания - това което е добро за твоето дете според теб, може да не е добро според X или Y...Колкото и теми да подхванеш тук, има много потребителки дето сякаш пишат на кило - чели - недочели - те да си кажат...После следват реплики кой какво казал, пък другия какво разбрал...Малко са градивните мнения. Така, че аз отдавна не се впечатлявам на това което чета. Изваждам си поуки ако намеря, а заяжданията и простотиите оставям без коментар Peace

# 50
  • Мнения: 434
Ха, и аз се хванах на заглавието...
Бе то вашто говорене за мъже е показателно колко си заслужава да се говори за тях в Германия...
Гледам пак оня дебил Болен сте намесили... явно представителна извадка правите Mr. Green Mr. Green

Ще чакам с нетърпение да извадите зайчето от тортата

# 51
  • Мнения: 3 880
Марлийс, честита ти трийсетачка на патерици  bouquet
Много любов, късмет, успехи, оЩе няколко дечица и оЩе три пъти по трийсет години ти желая Grinning

Аz съм голяма Шматка, вчера се бях zасилила да честитя, някой ме прекъсна и аz останах с впечатлението че съм го направила Embarassed Сега гледам... грънци, няма ниЩо писано, но по_добре късно отколкото никога  Wink

Кога Ще ходим сега на ю30_парти? Wink Аz вече втора година имам "билет" zа там, ама оЩе не съм се престраШила Laughing

# 52
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Бибе, какъв билет? Нищо не разбрах!   newsm78
Мегстар също е юрист , но не е писала скоро!
Пак не хванах клюката за чичко Болен! Еееее...ще гледам" лойте хойте"...там не може да не изклюкарат нещо!? Ей, напикахте ме от смях с вашите истории и размисли  за докторята   rotfImbo!Но, понякога те имат право , колкото и да не ви се вярвя! Твърдя ,че гинеколозите и хирурзите са най големите развратници от "племето"!Днес подарихме на тагестаткото една бутилка червено вино "Черга", за мъжа ми купих още една...Той кво ми подари за деня на майката? Списание "Бунте". Тва е за тая година, догодина да чака подарък от малката!
От месец насам единодушно с мъжа ми решихме /с гласуване  се прие/ да правим секс през седмицата , а не през уикенда! Така де....уикенда е за почивка, не за " работа"...   Mr. Green

# 53
  • Мнения: 3 880
Бибе, какъв билет? Нищо не разбрах!   newsm78
Абе имах предвид, че и аz вече попрехвърлих трийсетте и имам пълното право да ходя на тоzи род партита (U30), но реШих да го кажа по_zакодирано, че да раzберат всички, да не вzеме да се раzчуе Mr. Green

# 54
  • Мнения: 2 907
Абе имах предвид, че и аz вече попрехвърлих трийсетте и имам пълното право да ходя на тоzи род партита (U30), но реШих да го кажа по_zакодирано, че да раzберат всички, да не вzеме да се раzчуе Mr. Green

А, Бибе, умница като мен веднага разбра какво казваш. Сега познай как ще се разчуе. Горко ти  Laughing

# 55
  • Мнения: 357
Бибе, какъв билет? Нищо не разбрах!   newsm78
Абе имах предвид, че и аz вече попрехвърлих трийсетте и имам пълното право да ходя на тоzи род партита (U30), но реШих да го кажа по_zакодирано, че да раzберат всички, да не вzеме да се раzчуе Mr. Green

И каква стана тя, сега всички разбраха Laughing

Прочетох ви. Посмях се.

Сърфи, на теб поне официално са ти казали, че детето е бавноразвиващо се. Аз още се чудя моето какво е. Не седи. Не се опитва да пълзи, но се влачи по корем заднишком. Иска да стои само права, но на пръсти. Играчки вече не купувам Crossing Arms Имаме си дистанционни, списания, телефони, клавиатури, пластмасови бутилки...

Времето май ще се оправя Wink

Сега имаме друг проблем. След месец ще има парти на фирмата, където работи мъжа ми и май ще трябва да си търсим детегледачка. Още не мога да свикна с идеята Crazy

# 56
  • Мнения: 3 880
Сега познай как ще се разчуе. Горко ти  Laughing
Ужас, Ще трябва да си сменям идентитета Mr. Green



И каква стана тя, сега всички разбраха Laughing


Мани, тя Шеха нарочно ме подлъга и аz будалата вzех, че се потдадох ooooh! Mr. Green

# 57
  • Мнения: 11 315
Твърдя ,че гинеколозите и хирурзите са най големите развратници от "племето"!
Къде забрави реаниматорите? От тях по-вулгарни и безпощадни в устата не съм виждала. Embarassed Embarassed Embarassed

Аз пак за докторите да си кажа - такъв като моя никъде няма. Водих война с него за едно направление.
Аз му викам - Щерката е бясно куче, а той - Ти кво очакваш от вещица? Ще го израсте и тн врачувания.
Да, ама с бясно куче не се живее.
Та накрая кандиса. Даде ми направлението. Пък като си получи обратната разписка от специализираната клиника, запя друга песен. ooooh! hahaha

Чш, алу, спрети съ!
Докато пишехте, бяха публикувани 3 отговора.
Бибе, казва се "На 30 и кво те интересува".
Аз съм на толкова от 7 г Mr. Green

# 58
  • Мнения: 7 605
И каква стана тя, сега всички разбраха Laughing


Мани, тя Шеха нарочно ме подлъга и аz будалата вzех, че се потдадох ooooh! Mr. Green

От ЕГНто Ще да е  Joy 

# 59
  • Мнения: 7 605

Бибе, казва се "На 30 и кво те интересува".
Аз съм на толкова от 7 г Mr. Green

А пък аz съм на 30 В  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт