Поръчки от Англия/Ирландия

  • 1 942
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Varna
  • Мнения: 503
 Bepanthene-  на Bayer и аз горещо ти го препоръчвам, върши чудеса.

# 16
  • Мнения: 3 506
За новородено бебенце единствено за Судокрем се сещам. Страхотен е. Наскоро го видях в Мола, но на някаква безумна цена.

# 17
  • Мнения: 1 873
Гелче за успокоение на зъбките BONJELA, наистина има невероятен ефект!

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 653
Можеш да разгледаш този сайт и да си поръчаш дрешки от там www.next.co.uk . Има прекрасни неща, някои от които излизат доста евтино, особено ако поръчаш от 2-3- pack.  Peace

А имат ли доставка до БГ?

# 19
  • Мнения: 2 197
И ирландско уиски за бащата!

# 20
  • Мнения: 2 039
Можеш да разгледаш този сайт и да си поръчаш дрешки от там www.next.co.uk . Има прекрасни неща, някои от които излизат доста евтино, особено ако поръчаш от 2-3- pack.  Peace

А имат ли доставка до БГ?
НЕЕЕЕ  newsm45

# 21
  • София
  • Мнения: 4 867
От кремовете за дупета няма по- добър тук от Bepanthene-  на Bayer
Страхотен е  наистина.За Судокрем нямам кои знае какво мнение- нито лошо нито добро.
Вили

Възможно е. Нямам кой знае какъв поглед върху пазара на бебешки стоки в Обединеното Кралство. Препоръчвам продукт, който ми подариха преди 12 години, когато се роди голямата ми дъщеря. Съответно, 7 години по-късно, намерих начин да си го осигуря и за малката. Децата ми никога не са били със зачервени дупета. Всичките ми приятелки ползват Судокрем за бебетата си по мои препоръки. Същевременно мажем с крема разни изгаряния, ранички и драскотини и действа добре. Това, разбира се, не означава, че няма и други добри, че дори и по-добри продукти.

2-3 pack е опаковка от еднородни продукти, които се продават заедно. Може да се отнася за дрехи, бира, и какво ли не още.
Six-pack например е стекче бира или истински плочки на корема. Еднакво се радвам и на двете.

# 22
  • Мнения: 242
за крем против подсичане можеш спокойно да си ползваш цинковия на НИВЕЯ, който се продава у нас-след като смених всякакви скъпи мазила се убедих, че този евтин крем върши най-добра работа...за дрешките GEORGE-прекрасни са...и капките също:) Flutter

Общи условия

Активация на акаунт