Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията на бъдещите майки относно работата по време на бременност?
Какви са мненията на бъдещите майки относно посещенията при зъболекар по време на бременност?
Какви са мненията на бъдещите майки относно определянето на пола на бебето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията на бъдещите майки относно работата по време на бременност?
Някои бъдещи майки планират да работят до близо преди термина, освен ако не възникнат проблеми. Други споделят, че работата им е стресираща и се съмняват дали да продължат поради здравословни проблеми. Освен това има и майки, които вече са в отпуск по майчинство поради бременност и споделят своите преживявания.
-
Какви са мненията на бъдещите майки относно посещенията при зъболекар по време на бременност?
-
Какви са мненията на бъдещите майки относно определянето на пола на бебето?
-
Какви са мненията на бъдещите майки относно здравните изследвания по време на бременността?
-
Какво е серклаж?
.....и от днес съм се отдала на почивка ......свеки е в нас и ми глади пердетата
, а и моята приятелка-акушерката и тя е на същото мнение...е викат, в началото на 4-ия месец...
Легнах си на леглото там,доктора ме гледа,ама на екрана нищо,че като се стресирах едно хубаво... Едвам ме навиха за вагинален ехограф-то не било страшно. Е тогава видяхме бебчето,всичко е наред слава богу
. Доктора каза,че е като по учебник-всичко в нормата. Чухме сърчицето 174 удара в минута

направо немога да търпя до мен нищо което мирише. Всички сапуни и шампоани изхвърлих мием се с ператен сапун, имам само един скъп парфюм който е с истински аромати и само него понясям като миризма. Всякакви гадости като кока кола, меса, топени сирена и прочее немога да гледам - да знаете мирашат ужасно просто в обикновено състояние не се усеща. ям само печени картофи и портокали, сирене и солети. егати ужаса 