ЕДИН ЗА ДРУГ

  • 1 945
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 750
Сопранов, кое няма как да стане? Гледането ли? Бе то има..

# 16
  • Мнения: 677
Кога според вас двама души са един за друг?
Когато се гледат постоянно в оЧите или Когато гледат в една посока?  Thinking Thinking Thinking

Тези ще са некви йоги, баце..Евала им праим!
А кола как карат? А деца как гледат? Мъка, мъка, мъка..

# 17
  • Мнения: 3 423
Е, не сте прави, няма глупави въпроси.
Има много отговори.
Ако някому стига да го гледат в очите,
друг иска да му показват хоризонти.
Трети пък гледа какво има на масата.
И така нататък.
Искам и аз да чета какво мислите.

# 18
  • Мнения: 677
Авторката на темата: На 15 ли си?

flast
всичко което се знае за мен е че ме няма

Даф, въросът ти към кого е  Laughing
 

# 19
# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Хич я няма  Laughing

Сопранов, днес не ме закачай, щот си мъж.

# 21
  • Мнения: 750
Авторката, оспамиха ти темата. Да беше влязла в спамърската да питаш барем. И защо, аджеба, като се регвате да питате, не се регвате кат ората, ам са крийте кат мишки? Не обичам скрити. Не обичам и гости, дето пускат с уговорката, че видите ли, регната съм, ама сега немога да се покажа. На засегнатите- честито!

# 22
  • Мнения: 3 423
В Клюто не може да пишеш като гост!
Всички са по долни гащи, да си имаме уважението!

# 23
  • Мнения: 750
Аз, Лисо, принципно казах.

# 24
  • Мнения: 183
този въпрос май няма конкретен и еднозначен отговор newsm78,като те поодруса здраво живота и погледа ти се сведе ниско към земята ,а посоката дето сте я поели уж двамата се размие някъде в хоризонта,кво става....спираш да живееш...,едва ли.има чувства,има разбиране и подкрепа ,но човек е дошъл сам на тази земя и сам извървява пътя си и си отива сам,ако ме разбирате какво се опитвам да напиша,можем да търсим,можем да желаем,можем да мечтаем,всичко това го можем сами,а ако искаме може и да го споделим с някого с когото се чувстваме добре!е та това е от мен Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 2 792
Кога според вас двама души са един за друг?
Когато се гледат постоянно в оЧите или Когато гледат в една посока?  Thinking Thinking Thinking

  Дайте по същество и аз ЖИВО се вълнувам от отговорът.

# 26
  • Мнения: 1 533
Бих се изнервила да ми се звери в очите, камо ли постоянно. И какво има да ми гледа в посоката, да си гледа другаде, ако има нещо интересно, ще си споделим.

# 27
  • Мнения: 1 343
Според мен когато въпреки предизвикателствата оспяват да не си избодат очите и да вървят в една посока Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 891
Бих се изнервила да ми се звери в очите, камо ли постоянно. И какво има да ми гледа в посоката, да си гледа другаде, ако има нещо интересно, ще си споделим.

И аз така си мисля  Grinning

# 29
  • Мнения: 3 423
Дали има определена възраст,
до която хората вярват, че да
се гледа в една посока или пък
в очите е баш любов, а?

Общи условия

Активация на акаунт