Колко време БИХТЕ ИСКАЛИ да кърмите?

  • 4 417
  • 147
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 268
Иска ми се поне 9 месеца- докогато е платеното майчинство, после сигурно ще трябва да се върна на работа, че със 180лв... Cry. Само се моля да имам достатъчно кърма  Praynig!

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 23 963
Мисля към две и половина годиша възраст да започна да подтиквам лекичко младежа да се отказва от кърмене, до към 3 да сме го спрели.

# 92
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Бях си поставила срок до 2 годинки, обаче нещо като гледам, нещата вървят към 3 г. Ще чакам май естественото отбиване, ако го има. Нещо вече не вярвам в него newsm78

# 93
  • Мнения: 350
Иска ми се до към годинка, че после и второ бебе ми се иска  Laughing

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 512
До 2 и малко

# 95
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Докато и на двамата ни е приятно, но не ми се иска да е повече от 2г.

# 96
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 996
Докато на един от двамата ни писне... 

# 97
  • Мнения: 1 328
Докато иска бебко, но ми се ще повечко да е.. поне до 2.

# 98
# 99
  • Мнения: 2 274
Поне две години - ако мога и ако издържа коментарите на половинката, когато голямото ми вече кърмаче се самообслужва пред познати и непознати  Mr. Green! Боил е с АБКМ и знам, че за него ще е най-добре да суче възможно най-дълго!

# 100
  • Мнения: 267
Кърмене? .... Изобщо незнаех, както е това, и как се прави? Даже си мислех,че няма да успея въобще... Като се роди Никола, си викам поне да изкараме до 2-та седмица и после няма да кърмя, а какво се получи , аз исках повече от всичко най-доброто за него- моето мляко!Сега още продължаваме заедно, той и аз искаме да сме свързани за по-дълго .... И всеки ме  пита :"До кога?" Ами отговорът ми е до когато моето съкровище иска, до тогава!

# 101
  • Мнения: 3 886
Поне до 2г Peace

# 102
  • Мнения: 753
Много ми се иска да го кърмя докато той иска!
Планове за второ бебче ме хвърлят в размисъл, но не искам да вкарвам в план нещата.
Много ми харесва кърменето, а и на бебо! Освен това съм убедена в значението му!

# 103
  • Мнения: 215
До 2 г. максимум , макар че изобщо не знам как ще се отбием   newsm78   . Май си правя сметката без кръчмаря  Tired

# 104
  • София
  • Мнения: 969
Със сина ми кърмих около 10 дена и сега живот и здраве като се роди малката ще кърмя пак толкова(най много). Първо кърмата ми беше супер нехренителна и все ревеше от глад,и второ както се казва си вързана за бебчето и никъде не можеш да мръднеш.
Как реши, че ти е нехранителна кърмата, няма такова нещо. попитай опитни кърмачки да видиш какво ще ти кажат за нехранителната кърма  Grinning. 10 дни нищо не е, но вие си решавате де, не за всички е най-важно какво яде и как се развива детето им, щом вашите приоритети са на първо място, но това е наистина жалко и по-добре не го пишете.

Общи условия

Активация на акаунт