за стерилизацията и гладенето

  • 1 375
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 275
Стерилизирах до към 5-ия месец, но продължавам да й гладя дрешките! Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 019
стерилизирах до 11 месец,а гладех до 6 месец

# 17
  • Мнения: 772
Аз,стерилизирах до към 6 месеца,а гладенето няма да го спирам,защото по принцип гладя всичко Peace
и аз така Peace

# 18
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не съм стерилизирала и не съм гладила (освен дрехи, които просто не могат да се носят негладени).

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Стерилизирам още, правя го веднъж седмично, също и гладя.

# 20
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Все още един път на седмица пускам шишетата, биберони, пластмасови лъжички и гумени дъвчалки в разтвор на Чико. Ще продължа и лятото, когато има много чревни инфекции, дори тогава ще го правя по-често. Децата слагат всичко в устата.
За гладенето, аз гладя абсолютно всичко - така ми харесва.

# 21
  • Мнения: 576
Стреилизирам и гладя всичко!

# 22
  • Мнения: 556
Аз стерилизирах шишетата до края на петия месец с хапчетата на Чико. сега вече ги преварявам веднъж седмично. Дрешките смятам да си ги гладя, защото не ми е приятно да я гледам с измачкани. Peace

# 23
  • до канала
  • Мнения: 518
не съм стерилизирала т.к. синът ми е изключително кърмен а все още гладя и ще продължавам но не знам до кога

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 907
Стерилизирах някъде до към 8 - мия месец, май дотогава и гладих всичко, сега - само при необходимост.

# 25
  • Мнения: 393
  Вече стерилизирам по-рядко-само попарвам шишетата след всяко ползване,но дрешките мисля да гладя и занапред-никой не обича намачкани дрехи.

# 26
  • Мнения: 27 524
Никога не съм стерилизирала. Никога не съм гладила. Напълно излишно и ненужно.

# 27
  • Мнения: 5 026
Все още правя и двете.

# 28
  • в Низината
  • Мнения: 705
Шишетата ги топях в Амукин А до 8 месец. Някъде по това време спрях да му гладя и дрешките.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 252
Не съм стерилизирала никога нищо- синът ми все още го кърмя, биберон не е ползвал, а отскоро пие вида от бутилка със сламка. Дрешките му гладих до края на третия месец, след това само връхните. И спрях да ги гладя по съвет на педиатъра. Тогава ми каза, че ако искам да имам здраво дете трябва да го оставя да опознае околния свят и да си изгради имунитет.

Общи условия

Активация на акаунт