малкия хапе ,помощ

  • 1 049
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
crazy chick,аз лично не мога да го направя Rolling Eyes
Виж по дупето да,ама по лицето  Naughty

Е той да не хапе с дупе, че там да го пляскам  Rolling Eyes


рязък и потъпкващ достойнствата на детето
Наистина си е така...сори,лично мнение.


Въпрос на мнение, няма проблем. Само искам да зная, защо моят шамар потъпква достойнство, а ухапването на твоето дете - не? От детска гледна точка дали е по-лошо да те ударят, защото нараняваш друг или е по-лошо да те ухапят, без нищо да си направил? Как така ще ми е жал да плесна синчето си през устата, пък няма да ми е жал за десетина разкървавени от него деца... странна логика е туй за мен. 
За шляпането явно не си ме разбрала-имах предвид,че по принцип си позволявам да удрям детето си,и то в много крайни случаи,само по дупето. Wink
За хапането на моето дете-да,факт е,но методите ни явно много се различават.Аз предпочитам да говоря,а не да удрям,а камо ли през устата-просто ми звучи абсурдно.

# 16
  • Мнения: 137
Може да прочетеш съветите в книгата "Детските номера" от Джейна Мърфи.

# 17
  • Мнения: 1 547
За хапането на моето дете-да,факт е,но методите ни явно много се различават.Аз предпочитам да говоря,а не да удрям,а камо ли през устата-просто ми звучи абсурдно.

Ох, каква бъркотия...  Crazy Забравих вече кой кого хапе и защо, но пак повтарям, далеч по-абсурдно е детето ми да причинява болка на други деца /волно или неволно/, а аз да му говоря   Rolling Eyes То си хапе, аз говоря... и така докога??


Въртим и сучем все едно и също, но не получавам отговор на въпроса си - като ти е жал да удариш своето чедо веднъж, не ти ли е жал за няколкото други, които са му потърпевши? Разбирам напълно логиката на метода ти, но ако той не даде резултат и проблемът се задълбочава, тогава какво ще предприемеш?


P.S. За протокола - синът ми не хапе.

# 18
  • Мнения: 25 620
Как така ще ми е жал да плесна синчето си през устата, пък няма да ми е жал за десетина разкървавени от него деца... странна логика е туй за мен. 

И за мен!   newsm78

Общи условия

Активация на акаунт