Къмпинг в Гърция/Турция?

  • 21 851
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 867
Заради дъжда отложихме пътуването за втората седмица на юни. Още ме е яд, но хубава обиколка на Халкидика с мотори и палатки предполага поне сухи пътища.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 155
Янита, Ако сте се прибрали, разкажи как е минало пътуването/почивката, дай и малко инфо!

# 17
http://www.zanteweb.gr/zakynthos.zante/en/camping-zanteАз лично съм живяла на този остров,има много места за къмпинг и до плажа и в маслиновите гори.

# 18
  • Мнения: 1 258
Някой завърнал се да разкаже нещо?

# 19
  • София
  • Мнения: 4 867
Янита, Ако сте се прибрали, разкажи как е минало пътуването/почивката, дай и малко инфо!

Върнахме се, ама темата беше потънала назад и реших, че няма интерес.
Бяхме тук: Снимки има тук: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=143813
Беше хубаво, чисто, на плажа е, не можахме да похарчим парите, които бяхме предвидили.

# 20
  • Мнения: 1 258
Янита ,това ли са бунгалата?

# 21
  • София
  • Мнения: 4 867
Това са, макар че на снимката не се виждат добре. ние разгледахме едно, защото обмисляме вариант да заведем децата. Всяко бунгало е със собствена баня, климатик, обзаведен кухненски кът и пластмасова маса със столове, които могат да се изкарат на тревата.

# 22
# 23
  • Мнения: 6 390
Янита
първата снимка е много готина  smile3521
Иначе по темата - много приятно изглежда къмпинга Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 4 867
След много часове каране в жегата, нямаше начин да не сме нахилени като свалим каските и поръчаме фрапето Mr. Green
Всъщност, по двата туристически ръкава на Халкидики има много къмпинги и са все добри. Ние до последния момент не бяхме решили категорично къде точно искаме да спрем.

# 25
  • sofia
  • Мнения: 4 296
След много часове каране в жегата, нямаше начин да не сме нахилени като свалим каските и поръчаме фрапето Mr. Green
Всъщност, по двата туристически ръкава на Халкидики има много къмпинги и са все добри. Ние до последния момент не бяхме решили категорично къде точно искаме да спрем.
Можеш ли да дадеш цени
Тъй като в Бг за к-г вече не става след 10тина дни ще караме каравана в Гърция,но не знаем още къде

# 26
  • София
  • Мнения: 4 867
На сайта на къмпинга, в който бяхме, мисля, че има цени; по-горе съм дала линк. Ние платихме по 6 евро на човек и на палатка - общо 18 евро на вечер. Бунгало за четирима през юли и август е 70 или 100 евро, според размера и броя стаи. За караваните не знам какви са цените.

Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 12:26 от Янита

# 27
  • sofia
  • Мнения: 4 296
На сайта на къмпинга, в който бяхме, мисля, че има цени; по-горе съм дала линк. Ние платихме по 6 евро на човек и на палатака - общо 18 евро на вечер. Бунгало за четирима през юли и август е 70 или 100 евро, според размера и броя стаи. За караваните не знам какви са цените.
Благодаря ти,а знаеш ли дали там имат такса за цял сезон например,както е в Бг

# 28
  • София
  • Мнения: 4 867
Имат, дори има и български каравани, които са там целогодишно. Обади се и питай - дамата е много любезна.

# 29
  • sofia
  • Мнения: 4 296
ще поразгледам още малко из нета,че това място е възможно най-далечното от Солун.На колко км е от Солун,около 150-200?

Общи условия

Активация на акаунт