Среща на новите кучета!!! - 3-та серия

  • 9 429
  • 272
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 792
ей гледай като дойдеш в Пловдив да забравиш да ми се обадиш и виж кво та правя после #2gunfire РОШИИИ НА ТЕБ  ГОВОРЯ НЕ СЕ ОСЛУШВАЙ Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 780
ам ние само ше минаваме Муши  Embarassed и отпрашваме нагоре към Карлово няма да има време а и няма да сме много за виждане представи си две извънземни съсъ скафандери атака ше изглеждама ше изплашим мъжо ти   bouquet ако има възможност на връщане не обещавама че много трудно я уговарям оная гад #Cussing out

# 17
  • Мнения: 1 792
АБЕ МОЖЕ В НАС ДА ПИЕМ ПО ЕДНО КАФЕ АКО НЕ СТЕ ЧАК ТОЛКОВА ЗА ПРЕД ХОРАТА.МИ КАЖИ МУ АКО ИСКАШ ЧЕ ДО НЯКОЯ ПОЗНАТА,СЪУЧЕНИЧКА,БРАТОВЧЕТКА ИЛИ НЕЩО ТАКОЗ

# 18
  • Мнения: 1 209
момичета искам и аз ментаааааааа дайте и някой др ден или после ще се разберем за др след тоя   newsm78
Хей сладурани, 30.05. е страхотна дата. Но за мое съжаление тогава съм на курс от 18.15 до 21.10... Останаха ми още две седмици - на 04.06 свършвам. Мислех си да не отида, но на 21.05. и на 28.05. няма да ходя и ще ми стане много  Confused Но на следващата срещшичка съсигурност ще дойда, защото курса ми ще е свършил и няма да има значение кой ден ще е  Hug

Момичета ако искате да го направим на 31.05 за мен няма никакъв проблем. Ели, Морги, Корнелия и всички други кукони Софиянки кажете си и вие мнението!!!
Само на 1-ви юни мисля, че не мога, защото искам да организирам нещо приятно за малкия...


Абе що не казвате, че съм збъркала Загората - веднага отивам да се поправя... Извинете ме Старозагорки не е умишлено...   Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 780
Муши няма проблем да му кажа за тебе бе той знае всичкооооо ама  ще видим зависи от мн неща а за пред хора не 4е толкова не сме ама ще умрем от жега където и да сме целите сме в кожа и с каски и ботуши  Sick на тоя пек ако има възможност няма да пропусна обещаваааааам

Верич мила не съобразявайте с мене аз до 3 съм пас ще зубря че лошо иначе  Outta Joint

# 20
  • Мнения: 1 765
Малко ОФФ.... Joy

Абе Рошкова ....що не каза, че сте мотористи хора...на някоя от следващите срещи можем да повлечем нашите двама хубавци...и ще има поне за какво да си хортуват...макар че...и аз доста трудно го уговарям моя хубавец....за подобни неща...
Тази седмица по Търново или Елена, щяло събор да има....или вие си отивате по ваши си пътеки?  Blush

# 21
  • Мнения: 780
Ние отиваме по Карлово по семейни задачи  Crazy и на връщене може да минем за по мента през Муши
еййй още една сбирка изтърваме писна ми вече Sick

# 22
  • София
  • Мнения: 3 524
Брех какво правите с таз тема?
За срещата ами може да я променим- да кажем и след 1ви. В смисъл да могат да дойдат и Деси и Рошко и да е седмицата между 4-10 юни? newsm78

# 23
  • Мнения: 712
Айде сложете я между 1 и 10, че да мога и аз да дойда Simple Smile

# 24
  • Мнения: 660
За мен все е удобно. Simple Smile Както решите!  Hug Hug  bouquet

# 25
  • Видин
  • Мнения: 961
Момичета, аз съм от Видин ама на 04,06 отивам в Софията командировка, та много би ми се искало да ви видя
Само че аз мога между 13 и 17 ч. след това ще тичам да хвана последния автобус. Ако някоя от вас може през този интервал
ще ми е приятно., ако ли пък не, ще бъде някой друг път. Не се съобразявайте с мен Hug

# 26
  • Мнения: 1 209
Софетоооо, какво ще кажете за 7-ми или 8-ми ЮНИ....

# 27
  • София
  • Мнения: 639
Veri4 аз съм за 7-ми , защото петък, събота и неделя ама хич не са ми удобни   Tired

# 28
  • Мнения: 780
И аз съм за 7 щото нали уж на 11 Софето ще почиваме и се събират три дни та най вероятно още в петък следобет ще зачезваме някъде извън града та още един глас за 7-ми Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 209
И аз съм за 7 щото нали уж на 11 Софето ще почиваме и се събират три дни та най вероятно още в петък следобет ще зачезваме някъде извън града та още един глас за 7-ми Mr. Green
Роши, я разкажи по точно за 11-ти, че аз нещо не съм в чассссс.....

Общи условия

Активация на акаунт