на вас натякват ли ви, ако бебето се забави?

  • 3 452
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 675
При мен е същата работа, като при голди.Всеки божи месец ме пита дали ми е дошло или не.Като й кажа да, веднага започва да ми натяква-трябва да те водя на лекар, колко често го правите?Аз да не съм малко дете.Тези работи са си между нас в мъжа ми.Тя какво ще ми свети ли, докато бебеправим? Mr. GreenНе е лоша жената, ама желанието й да има внуче вече граничи с мания.

# 16
  • Мнения: 3 675
Днес пак ме вбеси с нейните глупости. Имам акне по лицето и кожата ми е мазна. Мазах го с едно лекарство антибиотик /само 1 таблетка е, прави се по рецепта от дерматолог/ и лицето взе да ми се изчиства.Затова спрях да го ползвам.Но днес ми излезе пъпка и при което като я видя ми каза: Защо си спряла лекарството? Казах й, че лицето ми се е оправило и не трябва да се маже постоянно. При което ми каза следното-ами ще се мажеш, щом не можеш да родиш?Това ме всеби вече окончателно. smile3511 newsm61 Отделно ми говори, че съм дебела, висока съм 1.70 почти, а тежа към 62-63 килограма.Ужас.Това не се трае.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
На нас никой не ни натяква,защото вече сме проблемни и близките ни знаят,а и преди това са се въздържали да ни "дават зор".Сега вече само ни успокояват,че ще стане,защото виждат колко много се тормозим.Майка постоянно ми повтаря,че аз съм най-важна за нея и не иска нищо лошо да ми се случи по пътя към така желанато бебче.Свекърва ми също много ме подкрепя и дори като и говоря,че вече към инвитро отиват нещата тя все ми казва да не бързаме още.Много си ги обичам двете мами за това че са с нас,а и не само за това естествено.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Боже,Гитче не мога да повярвам-та това е собствената ти майка!

# 19
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Все се намираше кой да пита настойчиво и да каже "Нямате време, действайте"...все едно става ей така, с магическа пръчка.

# 20
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ГИТА, майка ти е за един хубав, хубав бой. Това нейното на нищо не прилича. #2gunfire

# 21
  • Мнения: 536
Слава Богу ,родителите ми са много тактични хора и никога не ни притесниха на тази тема ,но за жалост има доста голяма част от хората ,които директно те коментират и подмятат от ,което направо са ме влудявали .А при нас бебето доста се позабави и се наложи да изтърпим доста от хорската простотия. Успех, миличка ,и се опитай да не се впрягаш много.  Hug

# 22
  • Мнения: 9 093
Гита, мисля че майка ти има проблем с главата.
Не знам доколко сте близки и доколко обвързана се чувстваш с нея - но е време да я поставиш на място. както искаш ме разбирай.

Овулация следиш ли? температура мериш ли? Тестове за овулация правиш ли? Или просто разчитате на късмета?
Ако не правиш по-горните неща, време е. Година е доста време. Дайте си два-три месеца, като правиш или ову тестове, или ходиш на фоликуметрия - и ако не стане, избирате си лекар специалист по стерилитет, поне в Пловдив няма а имаш проблем в това отношение - и тръгвате по изследвания.

А с майка ти само ти можеш да се оправиш и е в твой интерес да стане скоро.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Днес пак ме вбеси с нейните глупости. Имам акне по лицето и кожата ми е мазна. Мазах го с едно лекарство антибиотик /само 1 таблетка е, прави се по рецепта от дерматолог/ и лицето взе да ми се изчиства.Затова спрях да го ползвам.Но днес ми излезе пъпка и при което като я видя ми каза: Защо си спряла лекарството? Казах й, че лицето ми се е оправило и не трябва да се маже постоянно. При което ми каза следното-ами ще се мажеш, щом не можеш да родиш?Това ме всеби вече окончателно. smile3511 newsm61 Отделно ми говори, че съм дебела, висока съм 1.70 почти, а тежа към 62-63 килограма.Ужас.Това не се трае.

Аз на твое място бих ограничила контактите си с нея  Stop
Това е най-близкият ти човек и вместо да те окуражава, тя те подтиска и тормози... Crossing Arms

# 24
НИЕ ОПИТВАМЕ ОТ ДВЕ ГОДИНИ , НО НИКОИ ДОСЕГА НЕ СЕ ОПИТВАЛ ДАНИ НАТЯКВА НЕЩО ЗА БЕБЕТО ЗАЩО СЕ БАВИ ИЛИ НЕЩО ТАКОВА .САМО ПРИЯТЕЛИ И КОЛЕГИ РАЗБРАХА КРАЯ НАМИНАЛИЯ МЕСЕЦ, ЧЕ ПЛАНУВАМЕ ДА СИ ИМАМЕ БЕБЕ ,КАТО ВЛЯЗАХ В БОЛНИЦА ЗА ЛАПАРОСКОПИЯ.
  bouquet  bouquet
ПОЗДРАВЯВАМ ВСИЧКИТЕ ТЕЗИ ХОРА ЗА РАЗБИРАНЕТО.

# 25
  • Мнения: 156
И аз не мога да разбера как СОБСТВЕНАТА  ти майка , вместо да те разбере и утеши по такъв грозен начин се меси грубо в най - интимните ти изживявания.За твое добро би било да я държиш по встрани от семейния ти живот. Сигурна съм, че съвсем скоро съпругът ти ще започне открито да се дразни от нея.Не позволявай да ти вгорчава живота!
Прегръдки на теб и дано скоро се похвалиш с добри новини!

# 26
  • Мнения: 2 422
Преди две години когато незнаехме за проблема да имаме дете по точно когато рродителите ни незнаеха чувахме подмятания......Хайде какво чакате време ви е ....и такива от тоя род но не нахално. А сега като знаем за проблема е съвсем друго питат само до къде сме стигнали и имаме ли нужда от помощ.

# 27
  • Мнения: 3 675
Много благодаря за мненията, момичета!Държа да кажа, че с майка ми сме доста близки. Проблемът е, че съм единствено дете. Имала съм сестра близначка, но понеже сме се родили преждевременно, тя е починала скоро след раждането. Тя иска всичко да бъде перфектно, а в някои случаи просто не мога да посрещна нейните очаквания.Затова между нас става разминаване.Освен това преди 7 години почина баща ми и това го преживя доста тежко.Но не е лош човек, просто е прекалено взискателна към другите и себе си.Истинска зодия РАК. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 9 093
Ами явно няма да й се опълчиш, така че тук надали някой може да ти помогне...
Все пак ти желая успех!

# 29
  • Мнения: 110
При нас естествено ,мамйка ми е в течение на нещата и ми помага до колкото може и както може.
Но свекървичкаааааааааа- след едно недомислено изречение от нейна страна , нещо от рода на :"По-хубаво да не ти беше идвало!"
По-хубаво за кого бе жено................
Това пък си е моя работа ...........
И тъй нататък-......
Отношенията ни естествено се влошиха и то трайно .Вече въобще не я информирам до къде сме стигнали , пък мъжа ми изобщо .... така е обречена на пълна дезинформираност!
ОТМЪЩЕНИЕТО НА КОПЧЕТО!

Общи условия

Активация на акаунт