Какво бихте направили...

  • 1 255
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 792
 Аз бих предложила да ми  каже номерът и аз да звънна и да говоря от нейно име, какво толкова ще се разберат през мен.

# 16
  • Мнения: 14 133
Аз бих предложила да ми  каже номерът и аз да звънна и да говоря от нейно име, какво толкова ще се разберат през мен.
Peace

# 17
  • Мнения: 431
Щях да й дам, ако имам пари в телефона, което не се случва често. Моят телефон никой не би поискал да го открадне. Всъщност не би ми и хрумнало, че и такъв номер за крадене съществува. Crazy

# 18
  • Мнения: 2 125
Аз бих предложила да ми  каже номерът и аз да звънна и да говоря от нейно име, какво толкова ще се разберат през мен.

И аз така Peace

# 19
  • Мнения: 1 243
Аз бих предложила да ми  каже номерът и аз да звънна и да говоря от нейно име, какво толкова ще се разберат през мен.

Точно това си помислих и аз в първия момент - набирам номера и ще си говорят чрез мен  Mr. Green Така хем ще съм услужила, хем ще ми е мирна главата!

# 20
  • Мнения: 1 733
Аз бих предложила да ми  каже номерът и аз да звънна и да говоря от нейно име, какво толкова ще се разберат през мен.
Това щях да кажа и аз. Но като цяло, мисля, че си постъпила правилно.

# 21
  • Мнения: 4 841
Аз бих предложила да ми  каже номерът и аз да звънна и да говоря от нейно име, какво толкова ще се разберат през мен.

Точно това си помислих и аз в първия момент - набирам номера и ще си говорят чрез мен  Mr. Green Така хем ще съм услужила, хем ще ми е мирна главата!

Случвало ми се е точно това - даже два пъти, като се замислих. Единия път бях сама, другия - с детето.  Не ми е хрумвало да откажа. Може би защото обаче са били нормално изглеждащи жени. Ако е подозрителен тип, ако ми изглежда пиян или надрусан - въобще не се спирам.

# 22
  • Мнения: 2 401
Давала съм, без да се замислям и не съм имала проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт