За балконските сандъчета - 2

  • 33 991
  • 305
  •   1
Отговори
# 285
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ето за такава петуния си купих днес семена
За кобея не бяха и чували ooooh!
а за каскадни латинки ми казаха да почакам Peace

# 286
  • Мнения: 3 830
Ето за такава петуния си купих днес семена
За кобея не бяха и чували ooooh!
а за каскадни латинки ми казаха да почакам Peace

Не я виждам снимката.
В Практикер има най-различни семена за цветя, зеленчуци, подправки и т.н. В началото на март ще ходя да купувам  Peace

# 287
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
При мен се вижда ,даже и в цитата ти newsm78
ПСнимката е на кичести петуний Peace

# 288
  • Мнения: 3 830
Виждам ги вече. Peace

# 289
  • Мнения: 624
Запис, в сладурската темичка!     Flowers Sunflower

# 290
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
момичета днес си купих от Бриколажа и семена от ипомея -грамофонче ,защото моите нещо са мухлясали ,но и там нямаше кобея Tired

# 291
  • Мнения: X
Момичета, знаете ли кога се изваждат на открито каскадните мушката? Моите са още в кофички от мляко и не знам кога трябва да ги засадя в продълговата саксия. Мога ли да ги наторявам сега с течна тор или да изчакам до пролетта?

# 292
  • Мнения: 2 502
М Мога ли да ги наторявам сега с течна тор или да изчакам до пролетта?
това ,което аз знам от моя опит като новоизлюпена миналогодишна  цветарка  Embarassed
е ,че едва като ги пресадиш в продълговатата саксия /сандъче / поливащ един или два пъти със жълт кристалон  и после няколко пъти ,няколко седмици със зелен кристалон ,з аразвиваване на листна маса ,едва след това  се започва с торта  за цъфтеж
и  мен ме сърбят ръцете да полея с кристалон сега сакъзите ми ,че нещо презимуването им се отразява , Shocked една такива хилави  Embarassed ама не трябва
с една дума  не се тори сега  Heart Eyes

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=147245&photo=4

# 293
  • Мнения: 4 176
момичета днес си купих от Бриколажа и семена от ипомея -грамофонче ,защото моите нещо са мухлясали ,но и там нямаше кобея Tired
Има в Практикер. Купих в неделя. После когато малкия се махне от стаята, ще видя имената на другите, които купих, че сега ако ме види, ще иска да ги отваря....

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 16:00 от Mamica

# 294
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
ОХ тук си нямаме Практикер Tired Peace

# 295
  • София
  • Мнения: 196
Мога ли сега да отчупя от сакъзите и да ги поставя в кофички, за да ги подготвя за пролетта? Така или иначе са едни жълтеникави и хилави на терасата ми.

# 296
  • Мнения: 4 176
ОХ тук си нямаме Практикер Tired Peace
Да ти изпратя? И без това цяло пакетче, ще ми е много.

# 297
  • Мнения: 4 176
Мога ли сега да отчупя от сакъзите и да ги поставя в кофички, за да ги подготвя за пролетта? Така или иначе са едни жълтеникави и хилави на терасата ми.
Хммм нямам идея. Щом са хилави мисля, че няма да се хванат.
Аз си чупя есенно време като ги прибирам. Гледам да са от здрави и хубави клони.
Старите сакъзи пък им чупя върховете, зада останат 10 см. клечки(  отчупените засаждам). После покарват. В момента са с нови стебла и разклонения и страшно са израстнали. Мисля, че април месец, ще цъфтят вече.

Миналата година не ги начупих, а го оставих така както са. Януари месец им окапаха всички листа и после умряха. Сега не е така.

# 298
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
ОХ тук си нямаме Практикер Tired Peace
Да ти изпратя? И без това цяло пакетче, ще ми е много.
няма да ти откажа Hugама дали може да се пращат семена по пощата newsm78

# 299
  • София
  • Мнения: 3 817
Момичета, присъединявам се към вашата прекрасна темичка. Тази година съм решила да слагам сандъчета на прозорците. Имам само няколко въпроса към по-опитните, кога е най- подходящото време за поставяне на семенцата и дали опитите ми ще са по-успешни със семена или да си купя разсад? Благодаря ви предварително!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт