За балконските сандъчета - 2

  • 33 947
  • 305
  •   1
Отговори
# 60
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Ами те целите са посипани, има и върху почвата. Довечера като си дойде половинкат ми с кабела от фотото ще ви снимам да покажа какви са тези неща

# 61
  • Мнения: 511
Да се оплача, че и мойте купешки петунии са въшлясали, зелени и бели гадове. ooooh!Обгазих ги порядъчно, пък ще видим.
Днес от село се снабдих със значително количество латинки, покълнали от лично посяти от мен семенца, бабето каза, че ставали високи. Нейните са за чудо и приказ, с разкошни червени цветове  Blush
Издебнах я и чопнах от нейните сакъзи и едно мушкато. Терасенцето ми отеснява прогресивно и скоро май ще хвърча и аз с китките Rolling Eyes

# 62
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Най-после се преборих с нета
ето и пак

Последна редакция: нд, 20 май 2007, 13:37 от wa_wa

# 63
  • Мнения: 2 591
Днес от село се снабдих със значително количество латинки, покълнали от лично посяти от мен семенца, бабето каза, че ставали високи. Нейните са за чудо и приказ, с разкошни червени цветове  Blush
Издебнах я и чопнах от нейните сакъзи и едно мушкато. Терасенцето ми отеснява прогресивно и скоро май ще хвърча и аз с китките Rolling Eyes

щях да кажа, че ти завиждам за латинките, но аз вчера налетях на такива в един магазин и също се снабдих Blush отделно свеки ми търси на село, така че очаквам пратка в най-скоро време  hahaha та момичета, ако сте се притиснили за моите латинки, успокойте се  Joy Joy
а за "чопването", то крадено цвете най-добре се хваща  Heart Eyes (ако имаш въпроси по процедурата, питай Ламита, тя е спеца  Mr. Green
хвърченето през терасата заедно с китките май всички ни грози  hahaha

wa_wa аз не разбирам от болести, но в другата тема (опитните цветарки) има албум с болести, може да погледнеш  Peace

# 64
  • Мнения: 495
Момичета, помагайте как да отводня сандъчетата. Два дни ги е валял дъжд и пръстта сега е мокра кал...не могат да се отцедят в чинийките, явно нещо трябва да направя,но какво ooooh!Ако някой знае някакъв трик да сподели, защото като нищо ще ми заминат и космосите и лилиумите, а пък си ги гледам от семена и не ми се ще толкова скоро да се простя с тях.

# 65
  • Мнения: 1 937
Може би са се запушили дупките, mia_ria. Опитай да "боднеш" с нещо остро.
Моите са с дренаж, но въпреки това ги свалих от балконите, защото продължава да вали като за последно.

# 66
  • Мнения: 511
schneee, ти си за завиждане направо цъфнало си го задомила Grinning
mia_ria, за съжаление не ми хрумва друго, освен да провериш отдолу дупките на сандъците дали са отворени, оня ден си купих нови сандъчета от Бриколажа и трябваше да им допробивам дупките.
Освен това вече на дъното задължително посипвам с пясък, за по- добър дренаж.
Друго  newsm78, наклони ги!
Дано да устискат!

# 67
  • Мнения: 2 591
хм, в интерес на истината и аз си мислех дали да не прибера моите, но пък дъждовната вода е полезна и ги оставих! разчитам на това, че каквото им е излишно, ще изтече..... иначе и аз се присъединявам към съветите на останалите  Peace

момичета, искам да ви покажа моята тераса-мечта! това е едно крайпътно заведение, на което винаги се дивя, минавайки покрай него..... искам скоро и моята тераса да стане такава  Blush хайде цък и пак цък и отново цък

# 68
  • Мнения: 1 937
schneee, подобно чудо съм виждала в Алпите. Още ме е яд, че при последното ни пътуване се отбихме в един разсадник и не си купих нищо.

# 69
  • София
  • Мнения: 8 348
това като хотела дето ви го пях търнала по-горе. Онзи дето го градинарствах. Ама бая пари и работа си иска.

# 70
  • Мнения: 2 591
уф и аз съм живяла в Алпите....  2 години.... Blush моите наблюдения са, че на запад и обикновените вилички, къщи и блокове са така  Blush еееееех, кога ще ги стигнем.... (а то на това заведение и външният вид е алпийски)  Peace

Ама бая пари и работа си иска.

заслужава си резултатът обаче  Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 8 348
определено си заслужава. Мама прави така на село. Да ви кача ли една снимка. Са ш вида имам ли.

# 72
  • Мнения: 2 591
давай  Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 8 348
http://images14.snimka.bg/002472335.jpg

ама още не са цъфнали като хората

# 74
  • Мнения: 2 591
mimmy, страхотно е! поздрави майка си!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт