Първи необходимости за-около бебето като си дойде вкъщи

  • 9 357
  • 123
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 285
Забравих да спомена, че аз ползвам сапун "Тео бебе" още от самото начало - с него къпехме бебо и го перяхме на ръка, а не е скъп сапун, освен това бебо нито веднъж не се е обринал или зачервил от сапуна. По-късно, може би към края на втория месец започнах да му пера дрешките в пералнята с прах за пране също "Тео бебе" и отново съм доволна, не ми се е изринал досега  слава богу и не съм експериментирала с други марки. Ами тва е засега!

# 16
  • Мнения: 1 596
МНого ви благодаря мили майки,
всичко което споделихте ще ми е от полза и ще се съобразя с вашите мнения Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 3 524
Ето ти и моя списък, ти прецени кога и какво да си купиш:)
Много практичен ми се вижда този списък свалих си и него, защото още се мотаем с пазаруването Laughing Peace

# 18
  • Мнения: 1 264
Забравих да спомена, че аз ползвам сапун "Тео бебе" още от самото начало - с него къпехме бебо и го перяхме на ръка, а не е скъп сапун, освен това бебо нито веднъж не се е обринал или зачервил от сапуна. По-късно, може би към края на втория месец започнах да му пера дрешките в пералнята с прах за пране също "Тео бебе" и отново съм доволна, не ми се е изринал досега  слава богу и не съм експериментирала с други марки. Ами тва е засега!
Този сапун пари на очите! Бяхме на гости на майка ми и взехме такъв от най-близкият магазин, защото нямаше друг бебешки. Като започнахме да изплакваме главичката Калоян така писна... изкарах си акъла. мъжът ми си намаза очите да види какво става и половин час му сълзяха. Съветвам те да не ползваш Тео бебе! Ние ползваме сапун на Нивеа и шампоан на Нивеа. кожата на Калоян никога не се е изсушавала. Много съм доволна.

# 19
  • Мнения: 4 546
за какво служи аспираторът за нос?

# 20
  • Мнения: 288
Аспираторът е да махаш сополките на  бебчо
Сапунът е само за телцето , а не за косата.Бебешкото олио Джонсън ни обрина.Отначало е най-добре да ползваш преварен зехтин,той е най-безопасен.Съветвам те при изхождане да миеш дупето на бебчо, а не само с мокри кърпи(независимо на коя фирма са),крем Бочко е много ефикасен,на Нивеа-също.За хавлийките,одеалцата и чаршафчетата е най-добре да са по два комплекта,за да можеш да смениш веднага, ако детето повърне или ги напишка.Дрешки-аз бях взела 2 камизолки,2 бодита,4 ританки,чорапки,комплектчета за излизане и в края на първата седмица обикакях магазините за още.Относно спиртове и разни мазила за пъпчето най-добре ще ти обясни личния педиатър,като дойде у вас

Последна редакция: чт, 17 май 2007, 15:29 от pisanka2001

# 21
  • София
  • Мнения: 3 524
Проблема с козметиката за бебо е че може да се окаже неочаквано алергичен и към много хубава качествена и скъпа козметика, а да не е към по-обикновена newsm78 Специално за козметиката мисля да не се хвърлям да купувам наред а да опитам с мостри или с по 1 продукт от серия да видя как ще му подейства Thinking

# 22
  • Мнения: 4 447
Ето ти и моя списък, ти прецени кога и какво да си купишSimple Smile
Много практичен ми се вижда този списък свалих си и него, защото още се мотаем с пазаруването Laughing Peace

Благодаря!  newsm03

пропуснала съм само да отбележа,че аз родих хич неочаквано и не бях подготвена и не си бях проготвила нешата за изписване на бебето и таткото донесе каквото разбра от обясненията и стигнах до извода, че няма смисъл от този комплект за изписване,защото той дедфакто не се вижда. Трябвало е да го нарекат шапка и одеалца за изписване. Имайте го в предвид - не се изхвърляйте, поредната глупост според мен измислена,за да има за какво да си изхарчим парите.

и гъблка закъпане не съм писала,защото няма нужда да се обтрива бебто, а да не говорим,че гъбата е най-благоприятна за развиване на микроорганизми.

и не се мотай,че не се зане - може да изненада! Wink

# 23
  • Мнения: 4 546
pisanka2001 , а защо 2 камизолки и 4 ританки? не се ли комбинира камицолка с ританка и съответно да са еднакъв брой?  newsm78

# 24
  • Мнения: 3 205
Ританките се опишкват много по-често  Peace Т.е. през деня остава с една и съща камизолка, а броят на ританките варира  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 6 029
Ританките се опишкват много по-често  Peace Т.е. през деня остава с една и съща камизолка, а броят на ританките варира  Mr. Green

то всичко се опишква... и бодито, и всичко...

# 26
  • Мнения: 729
Ританките се опишкват много по-често  Peace Т.е. през деня остава с една и съща камизолка, а броят на ританките варира  Mr. Green

то всичко се опишква... и бодито, и всичко...
   Юл4е говори за камизолка и ританка а не за боди.Но въпреки това броят трябва да е еднакъв защото камизолката и тя се напишква в по-вечето случаи.

# 27
  • Мнения: 6 029
Ританките се опишкват много по-често  Peace Т.е. през деня остава с една и съща камизолка, а броят на ританките варира  Mr. Green

то всичко се опишква... и бодито, и всичко...
   Юл4е говори за камизолка и ританка а не за боди.Но въпреки това броят трябва да е еднакъв защото камизолката и тя се напишква в по-вечето случаи.

ританка и камизолка значи кръста му да е гол...

# 28
  • София
  • Мнения: 3 524
и не се мотай,че не се зане - може да изненада! Wink
да ти кажа малко като офф-топик тук, ама и аз си мисля че ще ме изненада, но фамилията е решила да страда от разни суеверия и живот и здраве ще започна с разните подготовки от 1 юни откогато съм и в болничен  Peace Отново благодаря ,а за гъбката съм напълно съгласна- с  толкоз нежна кожа и да го обтривам с гъби разни....
Виж за комплекта не го знаех това и вече си бях нарочила някои  Peace

# 29
  • Мнения: 497
И аз започвам вече да следя такива теми  Peace

Общи условия

Активация на акаунт