Вадене на мъдрец...

  • 1 046 907
  • 3 829
  •   3
Отговори
# 15
  • Мнения: 520
kulinarna vulshebnica как е възстановяването.
Аз този месец си извадих и четирите мъдреца, а в момента се възстановявам от последния че малко се бях подулаа имам и шито. То бива бива криви корени , ама чак пък толкоз  Rolling Eyes За сметка на това пък двата горни въобще не ги усетих.

# 16
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
За сума под 20лв ми го извадиха (вълнението беше голямо, не помня Mr. Green), с упойка, преди 2 месеца.

# 17
  • София
  • Мнения: 82
Охх... и аз минах веднъж през това мъчение. Взеха ми 25 лв, мисля само за упойката, и при зъболекар, работещ със здр. каса. Мн се измъчих, 40 минути ми го вадиха..... Cry, но мъдреца си беше лош - наполовина излязъл и със завити корени... #Crazy
Сега събирам смелост за следващия  Blush и се оправдавам с това, че не съм си избрала зъболекар... Wink

# 18
  • Мнения: X
Единия от мъдреците ми излезе 100 лв.ЗАщото беше с операция.Даже и шевове имах.
Ох,не искам да си спомням какво преживях ooooh!Получих и инфекция след това....абе добре,че вече е зад гърба ми Tired

Другите ми ги извадиха за  20-25лв.

# 19
  • Мнения: 418
Evana,пиши повече за тази операция,че на мен някои ден ми предстой такава...Много ли е кофти?вече съм извадила 2(долен и горен).но следващия долен не е излезнал и няма да излезе,защото е "полегнал".Казаха ми само с операция,в Пловдив около 150 лв.Стах ме е много...Пиши как беше и къде ти правиха операцията?

# 20
  • Мнения: X
Evana,пиши повече за тази операция,че на мен някои ден ми предстой такава...Много ли е кофти?вече съм извадила 2(долен и горен).но следващия долен не е излезнал и няма да излезе,защото е "полегнал"

И моя беше така!Полегнал,та чак заспал Joy
Корените му бяха "полегнали" под кътника до него.Операцията не е толкова страшна.С упойка нищо не усещаш.Ама после е трудно.Няма да ти кажа при кой съм била,защото не бях изобщо доволна.Отнесе се много мърляво след операцията.Аз писах горе,че получих инфекция.Та после друг зъболекар му оправаше бакиите.Имах шевове от вътрешната страна на бузата и на венеца. ooooh!
Трябва ти стоматолог-хирург!Разпитай, тук-там и прецени.Аз моя няма да го кажа.Не искам после да ме проклинаш Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3 622
Имам извадени 3 мъдреца, като първия само беше започнал да се подава и да расте към бузата назад. Наложи се да ми направят разрез за да то извади хирурга и беше с три корена. Извадиха го, но бях с три шева, които ми махнаха след 5 дни. И познайте една седмица пиех само вода и ядях пасирани супи през сламка. На никой не го пожелавам това.

# 22
  • Мнения: 158
Офффф..и аз трябва да вадя един мъдрец - мъчител.... Rolling Eyesно въобще незнам къде...Дайте идея за някой добър зъболекар, при който няма да боли?  Shocked

# 23
  • Мнения: 520
Тук ми извадиха мойте  http://www.eo-dent.com/indexm.php?lang=bg   доволна съм !

# 24
  • Мнения: 152
Момичета, отдавна не съм писала. Възстановявам се добре. Остана да се затвори дупката, но почти не ме боли. Стискам палци на всички, на които им предстои такова нещо. Не е страшно, само трябва да се попадне на точния човек. Целувки. Hug Hug Hug

# 25
Здравейте на всички!
Трябваше да ми вадят мърдец и ходих в студентска поликлиника , чух невероятни неща които трябва да ми направят, да ми чупят зъба и да ми го вадят на части, операция...добре че не им се доверих. Отидох в "Медстом" при Д-р Мохамед. Извади ми зъба за 30сек. без да усетя нищо. Без операции и прочие....а цената беше 2 пъти по ниска от тази която ми искаха в студентска поликлиника. Препоръчвам ви ги, аз сам страшно доволна! Обясниха ми всичко, отношението им е страхотно и работят с професионализъм!Успех!

# 26
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
Evana,пиши повече за тази операция,че на мен някои ден ми предстой такава...Много ли е кофти?вече съм извадила 2(долен и горен).но следващия долен не е излезнал и няма да излезе,защото е "полегнал"

И моя беше така!Полегнал,та чак заспал Joy
Корените му бяха "полегнали" под кътника до него.Операцията не е толкова страшна.С упойка нищо не усещаш.Ама после е трудно.Няма да ти кажа при кой съм била,защото не бях изобщо доволна.Отнесе се много мърляво след операцията.Аз писах горе,че получих инфекция.Та после друг зъболекар му оправаше бакиите.Имах шевове от вътрешната страна на бузата и на венеца. ooooh!
Трябва ти стоматолог-хирург!Разпитай, тук-там и прецени.Аз моя няма да го кажа.Не искам после да ме проклинаш Mr. Green
напиши го , за да знаеме къде да не ходиме!!! Peace

# 27
  • Мнения: 1 798
Предстои ми вадене на долен ляв мъдрец, боли ме ,леко оточно е мястото,ходих при моята лекарка днес-каза че съм за хирург.Няма място за  тоя зъб,чак прехапвам буза,боли ме при дъвчене....
Да ми препоръчате добър хирург? Притеснена съм от прочетеното из интернет.... Tired

# 28
  • Мнения: 131
Отиди  в стоматологията на ул."Иван Вазов",в центъра,дано да знаеш къде е това.Там има кабинети,правят снимки на зъби,има и хирурзи.Точно там ми извадиха мъдрец.Много съм доволна.Същите т
ези оплак

вания ги имах и аз.Струваше 38 лв.+5 лв. за снимка,такса.Сигурно има и значение,на кой хирург ще попаднеш.

# 29
  • Мнения: 1 858
Няма място за  тоя зъб,чак прехапвам буза,боли ме при дъвчене....
Tired
И при мен е същото, боли ме вече няколко дни. При мен обаче има и някакви усложнения май. Преди десет минути си напипах едно топче с големината на малък орех и се движи. Това е под дясната ми челюст. Мъдреца е долен десен. Освен тази екстра (предполагам, че е лимфен възел) ме боли леко и дясното ухо. Та чудя се сега от тоз мъдрец проклет може ли да ми се възпали лимфен възел и да ме боли ухо???

Общи условия

Активация на акаунт