Добре, защо Скорпиона?

  • 9 233
  • 186
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
аха. Сега разбрах защо не се разбираме с Блонди.

Не се ли разбираме? За сефте чувам. Жалко...

# 16
  • Мнения: 4 806
Аз лично много обичам Скорпионите - просто нямам друг избор  Mr. Green

обаче... много тежък характер имат

не обичам Риби

# 17
  • Мнения: 17 407
Чесън ме подсети. Забиването на нож в гърба е типична черта на мъжете близнаци. Това от лични наблюдения( е, има и изключения). Като разбрах, че второто ми дете ще е зодия близнаци, се молех да не е момче Mr. Green

# 18
  • Мнения: 14 654
Чесън ме подсети. Забиването на нож в гърба е типична черта на мъжете близнаци. Това от лични наблюдения( е, има и изключения). Като разбрах, че второто ми дете ще е зодия близнаци, се молех да не е момче Mr. Green
Жените близнаци са още по-гадни

# 19
  • Мнения: 7 474
Имам си в къщи един  ooooh! чудо . Но по принцип от десетина години не питам за зодии и подобни щуротии  Laughing

Последна редакция: чт, 17 май 2007, 19:20 от L е о

# 20
  • Мнения: 17 407
Може, не съм забелязала. И така да е- мъжете близнаци не ги понасям, жените стават(според мен де). А, сега се сетих, че асцендентът ми е близнаци Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 792
  Аз не обичам Деви (извинявайте Деви), на Скорпиони не реагирам по горе описания начин, дори напротив симпатични са ми ( Лисо  Laughing).
  Установявам, че Раците са доста противна зодия (пак извинявайте), но се погаждам с тях.
  Аз пък като кажа, че съм Овен, получавам също разни реакции  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 14 654
   Аз пък като кажа, че съм Овен, получавам също разни реакции  Rolling Eyes
Прекрасна зодия! Хората са в заблуда за нея. Най-много си дружа с овни- и мъже, и жени

# 23
  • Мнения: 127
А, сега се сетих, че асцендентът ми е близнаци Mr. Green

Проверих. И аз, и аз съм с това  Mr. Green
Бягайте надалеч, много съм гадна, трябва да знаете.
Асса, говориш за тежък характер. И други хора са ми обяснявали по същия начин поведението си спрямо драгата ми зодия. Какво имаш предвид? Твърде горди, властни и прочее? Или друго?
За забиването на нож в гърба...и това съм го чувала. Не съм особено съгласна. Поне като съдя по поведението на другите скорпиони (братя, мои мили братя  Mr. Green ), които познавам...напротив - всичко става може би твърде показно, стихийно и драматично. Това да си трайкат, когато имат нещо против някого - не съм виждала такъв случай. Избрала съм си нетипични скорпиони, а?
Иначе аз си знам каква съм...може да се каже, че понякога ме обсебва мисълта за чистите отношения  Laughing Като си имам проблем с някого, му казвам каквото мисля. Директно..На човека обикновено после му е смачкано, това при случай, че не ме въдвори в състояние на лицево смачкана преди това  Laughing

# 24
  • Мнения: 6 417
Аз съм Скорпион и то типичен. Няма 6-5, но пък идеално се разбирам със себеподобни  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 698
Скорпионите са много "трудни" хора - както и всички водни знаци. Само че за разлика от Рибите, които не ги трая, Скорпионите са много привлекателни - за мен лично: не заради нещо конкретно - просто - интересни са, магнетични. Най-близките ми приятелки са били Скорпиони - и с двете не поддържам връзка в момента - а и нямам желание да поддържам  Twisted Evil.... С един мъж Скорпион съм имала вземане-даване, ама и това ми стига....  Grinning - страшни са тия - във всеки един смисъл.  Crazy

Обобщено, носи ви се славата на гадове, защото сте непредвидими, безкомпромисни, отмъстителни и... доста егоистични.

Пък аз съм безцеремонен Овен и не ми дреме сега дали ще ме оплюете.  Mr. Green

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Тате е скорпион. Свекърва ми също. И двамата са .....  ooooh!

# 27
  • Мнения: 293
Внимавайте, все пак, с коментарите за жени-близнаци, известна модка е родена на моята дата. Mr. Green

Шегичка, не я вълнуват зодии.
(аз па що ли си отварям устата)

# 28
  • Мнения: 17 407
Айде в темата на Блонди- всеки да си каже за любимата зодия! Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 152
Аз също съм Скорпион. Имам трески за дялане, не крия, НО мога да кажа само едно
НИКОГА , ама никога няма да предам близък или приятел.Никога.Това по горе за ножа в гърба, ще ме прощавате, ама нееее
За приятел или близък и в огъня влизам, винаги ще помогна и никога няма да предам.Каквото има казвам директно в очите, без заобиколки и без да спестявам. Затова и много хора не ме харесват, но пък който ми е истински приятел знае, че може да разчита на мен до гроб.
Средно положение при нас скорпионите няма или...или... Винаги каквото и да правя,върша се отдавам изцяло , така е и в отношенията с хората. Затова и ненавиждам лицемерието и предателството.
Страшно силен характер и харесвам хора като мен с характер.

Общи условия

Активация на акаунт