Да ви подсетя!

  • 3 068
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 423
Nadia79 , такива лекари има само в Онкологията, както ви е казала Лио. Peace
Усещате или не, банела е вреден, дори да не се усеща, дори да е точно по обиколката има някакво триене, което ние обикновените хора не можем да си обясним явно.
Аз лично сутиен не нося непрекъснато, попитах го и той каза, че това е много хубаво. Peace

# 16
  • Мнения: 690
При всеки закупен сутиен от мен, му махам баналети! Не мога да ги търпя, Tired

# 17
  • Мнения: 477
voxx, ти къде ходи на профилактичен преград. и аз се каня, какво ще кажете за доктор свещаров


Канех се да ходя при д-р Гърдевска, но докато се "наканя", тя замина да работи в чужбина ooooh!
"Сондирах" мнения, и се прегледах при д-р Темелкова в клиника Темелков, прегледът е 30 лв / ехограф / Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 4 423
voxx, ти къде ходи на профилактичен преград. и аз се каня, какво ще кажете за доктор свещаров
За д-р Свещаров мога да кажа само, че не хвана на мамографска снимка рака на мама, иначе е внимателен лекар, надявам се искрено това да е било просто пропуск Confused, но с фатален край...

# 19
  • Мнения: 2 829
Всичките ми сутиени са с банели  Sick

и моите Cry Cry
а,иначе---благодаря за подсещането-днес си взех направления за проф.прегледи цитонамазка--

и-да препоръчате някои мамолог?

# 20
  • София
  • Мнения: 4 423
Аз препоръчвам Иван Гаврилов от Онкологията  Peace

# 21
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Не е само Гаврилов, в неговия отбор има още много добри специалисти.

д-р Николай Атанасов (съседен кабинет на шефа Гаврилов) - оперирал ме е 4 пъти (от общо 5 рязания)
Много точен пич, ама много Peace

Не бих го сменила и за най-големия велик друг.

А Гаврилов го раздава доста шефски и това ме дразни ужасно. На какви сцени съм присъствала в коридора докато чакам моя д-р.... ooooh!

# 22
  • София
  • Мнения: 4 423
Ами аз знам, че е много добър специалист, друго нищо, но щом казваш за д-р Атанасов - другия път ще съм при него Peace

# 23
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Ами аз знам, че е много добър специалист, друго нищо, но щом казваш за д-р Атанасов - другия път ще съм при него Peace

Аз не казвам, че не е добър специалист, казвам, че има и други.
Иначе аз писах, Гаврилов не го харесвам като човек, ужасно отблъскащ човек, като човек.
 Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 4 423
Ок, благодаря, че споделяш, знам, че може би в този форум ти си най - наясно с тези прегледи ( дано вече да нямаш проблеми Praynig) Hug

# 25
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Ок, благодаря, че споделяш, знам, че може би в този форум ти си най - наясно с тези прегледи ( дано вече да нямаш проблеми Praynig) Hug

ами за съжаление е така.

# 26
  • Мнения: 2 829
благодаря,момичета!!!към един от двамата ще се насоча Peacebouquet  bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 11 711
Благодаря за подсещането.Уж ходя веднъж годишно.Последно бях 3 месеца след като спрях да кърмя.
Обаче,когато попитах дали са вредни банелите на сутиените,ми отговориха,че няма такова нещо и кой ми е казал това.Така или иначе не нося сутиени с банели...имам 1-2 модела,но много рядко се сещам за тях.
Иначе  Peace за призива на Буболина.Имах много добра приятелка...вече я няма  Cry

# 28
  • Варна
  • Мнения: 932
Благодаря за напомнянето . Аз все още кърмя , но когато спра , трябва да се наканя и да свърша тази работа . Сега като се замисля , имах една бучка , за която щях да ходя точно преди да забременея и от много работа така и не остана време . Всеки си е виновен поради собствената си безотговорност , и трябва наистина да се напомня.  Peace

# 29
  • Мнения: 5 391
Мда, гърди и цитонамазка трябва задължително веднъж годишно.

Скоро си правих цито, мислех и гърдите да ходя да си прегледам, че преди 7 месеца ми махаха фиброаденом, но забременях и понеже са наедрели и болезнени, активни са, чудя се дали има смисъл да ходя Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт