Music Idol-11

  • 11 392
  • 342
  •   1
Отговори
# 15
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
А защо повечето не харесвате Невена ? Аз нямам фаворит, но нямам и антифаворит, стана ми интересно с какво ви дразни...

Ами сумарно наистина повечто не харесваме Невена.
Поне от хората около мен никой не я предпочита за победител.
Лично аз  мога да кажа за себе си.
Не я харесвам, защото има стил на пеене, близък до чалгарийка, който не ми допада.
Всички песни, независимо от какъв стил са ги пее с кръшни извивки  Sick
Освен това умствения й багаж е твърде ограничен, в това отношение дори Кремена е по-добре.
Не ми харесва и държанието й - хем е просто милото - хем със самочувствие.
Освен това изхаби поне 4 мои любими песни. /Да не говорим колко негатив ми набра за Омега/  Crossing Arms
Ами така Wink
Не, че много ми пука реално, кой ще победи и кой не, но поне да е някой, който заслужава.
И както казах преди няколко теми - продуцентите могат да са спокойни -
Обещавам ако вземе, че стане музикален идол няма да я пиратствам.
Закле'ам се нито една нейна песен няма да запиша нелегално/нито легално/ на компа си Wink

Много ме е яд за Стефан. Явно татенцето е организирало силна агитка заради синчето  ooooh! Какво ли не правим родителите заради децата си. Няма да се учудя ако вземе, че стане победител  Mr. Green

За сатистиката - продължавам да гласувам в анкетата за Теодор.
Макар, че се издъни на последния концерт с тая ламбада  Sick според мен той е най-добрия от тези които останаха.

# 16
  • Мнения: 1 735
Еййй, тази вечер за сефте пропускам предаване(поне си заслужаваше случая), а то станало интересно!
Разбрах от постингите ви, че си е тръгнала Кремена. Смятам, че и без това й беше рано за МА, но определено щях да се радвам, ако Преслава си беше тръгнала преди Кремена!

А защо повечето не харесвате Невена ?


Никой от познатите и приятелите ми не е казал, че не я харесва, дори напротив. Из музикалните среди в Русе, Невена има страшно много фенове - смятам напълно заслужено.

Моят фаворит обаче е твърдо Теодор!
Ако им дадат задача с Хард Рок или Метал, ще ви издуха всичките както седите пред ТВ-тата си! Там му е силата.  superuu

# 17
  • Мнения: 179
Аз съм за Преслава Peace

# 18
  • Мнения: 279
Само Стефан! Peace

# 19
  • Мнения: 5 713
Мен ме изненада, че днес си тръгна Кремена. Очаквах да е Стефан. Странно!

# 20
  • Мнения: 781
Аз отново  за Стефан....

# 21
  • София
  • Мнения: 2 079
Невена ....
След като Кременчето си отиде! Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 2 550
Бях за Стефан по едно време, но ми стана крайно противен...не знам защо  Sick
И за Невена бях, но ми е много...суховата.
Все ми е тая вече кой ще спечели.  Laughing

# 23
  • Мнения: 459
Невенка.

# 24
  • Мнения: 2 792
 Честно казано не ми харесва този формат, по начина, по които се излъчва, избират се определен брой добре пеещи, първо от комисия, която пресява голата вода. После от зрителите, като те се влияят от мнението на комисията и гласуват емоционално. И после се търси най-можещия, ама на мен не ми е ясно какво при положение, че са избрани хора, които наистина могат да пеят. Какво се предлага в крайна сметка като награда, освен тримесечна публичност и безлична титла, сума имали или договор с компания (знам, че мога да провера, но не съм го направила, за което се извинявам)

# 25
  • Мнения: 1 416
Аз съм за Теодор - той си остава моят идол. Жалко, че Кремена си отиде, тя беше другият ми фаворит...

# 26
  • Мнения: 3 760
Кифличке, наградата е договор със звукозаписна компания. Не помня коя, но условията по договора бяха добри и даваха възможност за изпълнение на песни от цял свят.
 Иначе на мен най-ми допада Теодор. Обаче мисля, че Невенчето е най-добра - харесването си е харесване, но това момиче има и талант, и  добре обработено гласче...
Кременка се държа достойно. Пък и тъкмо се поошлайфа. Много хляб има в това момиче, но допускането й до конкурса според мен беше гаф - това не е Стар Академи. Не е мястото, на което да се учиш да пееш...
Преслава ми беше безлично-неприятна, но някак израстна. Пак не ми е фаворит (никак даже  Wink), но определено показва развитие.
Стефан ми беше симпатичен, вече не е - в поведението му има нещо много изкуствено и еднообразно. Но има хляб в него (цяла фурна).
Пламен в началото ми беше един от фаворитите. Постепенно мина назад в личната ми класация. Не заради самочувствие и дразнещо поведение (и тях ги имаше). Просто пеенето му е еднообразно.
Смятам, че с изключение (може би) на Кремена, всички финалисти бяха достойни за МА. (Кремена има страхотен потенциал, но й трябва време да го развие. И труд, де  Laughing). Дори фалшиво пеещият Р. Нехр. ставаше. Очарована съм от факта, че толкова много млади хора в България имат и талант, и визия... Разбира се личната ми класация още на кастингите беше различна от тази на журито, но какво от това?

# 27
  • Мнения: 275
Само Стефан!

Знае ли някой как  продължават нещата там?
Сега остават  4 , после 3 , 2 и така ли  до края или финалистите ще са повече, а избора ще е инфарктен?

# 28
  • Мнения: 2 013
Финалът на МА ще е на 7 юни, доколкото знам. Това значи, че ще отпадат един по един, докато остане един....
И аз съжалявам за Кремена, който и друг да си беше тръгнал, нямаше да съжалявам. Сега се чудя кой ми харесва от останалите...

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Ако беше останала Кремена, щеше да има по- голяма интрига от тук нататък. Защото момичето показа голямо развитие (според мен  Peace), за разлика от някои други, които останаха.
Фаворит ми е Преслава, но понеже май няма шанс да спечели, ще се радвам, ако е Теодор.

Невена- много я харесвах в началото, наистина. Но на последния концерт (а май и преди това) ми беше много глухичка, тихичка, не настръхвам отдавна при изпълненията й. Та затова. Със сигурност е много талантливо момичето, както и другите обаче.

Общо взето, ще се радвам за всеки от останалите четирима.  bouquet

Финалът е от последните 2-ма останали. Пеят се по 3 песни тогава.

Общи условия

Активация на акаунт