кошарка за игра

  • 1 079
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
ами 6те вземем и нии и да видим

# 16
  • Мнения: 72
За нас кошарата се оказа най-удобната мебел вкъщи Дъщеря ни е на почти 1,9 и все още играе в нея Гледай да си вземеш такава която се сгъва в компактни размери-за път евентуално

# 17
  • София
  • Мнения: 1 750
И при нас кошарката е една от успешните покупки за бебка  Peace
Много по-спокойно ми беше, когато я слагах в нея, играеше си доста време там. Е, сега вече й е тясна, но когато ми се наложи да изляза от стаята само в кошарата мога да я оставя, защото се катери навсякъде и вече си има контузии от това. Иначе съм й оградила половината хол, постлала съм килим и сега си обикаля там, че й е по-широко. Не бих я пуснала да щъка из целия хол, защото сме на теракот и защото вече два пъти си удря главата в секцията, което никак не ме кефи.

Нашата кошарка е ето тази http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=23_70&products_id=2064  , по-евтина е от показаната от теб, та ако бебко не я хареса поне няма да се изръсиш с повече пари.

# 18
А вие доволни ли сте от този вид ко6арка,в смисал изглежда ми малко нестабилна ина4е е много весела Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 1 750
Съвсем стабилна е и мисля, че е по-широка от другите модели, което също е предимство  Peace

# 20
  • до канала
  • Мнения: 518
за мен това е най-излишната вещ на света.
а как се справи с близането защото моя син ближе всичко  Tiredи не бих си позволила да го оставя да ближе пода килима или мокета затова и използваме кошарата му за спане и за игра  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 44 128
за мен това е най-излишната вещ на света.
а как се справи с близането защото моя син ближе всичко  Tiredи не бих си позволила да го оставя да ближе пода килима или мокета затова и използваме кошарата му за спане и за игра  Hug

не занм, моя само предмети лапа - нищо не ближе Wink все пак казах, че да мен е най-безсмислената вещ и ми е неестествено да си сложе детето в такова нещо....всеки си има право на избор.

# 22
  • до канала
  • Мнения: 518
ууфф пък моя ближе и то всичко току-що и стената облизал цялата  Sick  в кошара ще пълзи то се е видяло  Tired

# 23
  • Мнения: 68
ние сме с надуваема кошара.играе и спи в нея.шарена,изключено е да се нарани.местим я кадето ни е удобно.струва 60 лева.много сме доволни.поръчах я от нета,но мисля че в метро ги има за 30-40 лева.

# 24
  • Мнения: 46 526
Ние взехме от този тип, но с 2 нива, за да може да се ползва и за игра, и за спане, когато пътуваме.

Като ми се налагаше да вляза в банята или да върша нещо, това беше единственото място, където бях спокойна да я оставя  Peace

Общи условия

Активация на акаунт