Кога поставихте детето си за пръв път в проходилка?

  • 1 216
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
нямахме нарочно проходилка, и дъщеря ми на 9 месеца вече ходеше в къщи като се държеше за стените, мебелите, а на 11 проходи съвсем добре.сега сма на 13 месеца и тича,просто няма спирка.

# 16
  • Мнения: 3 334
Аз я сложих на 6 месеца.Слагала съм я по 5-10мин.,а проходи на 9м.,на 10м. ходеше стабилно.Не мисля,че проходилката влиае по някакъв начин на прохождането Naughty

# 17
  • Мнения: 545
Изобщо не сме ползвали проходилка.

# 18
  • Мнения: 3 205
Не съм ползвала проходилка, Иво се научи да пълзи много рано и проблеми с придвижването нямаше. Изправи се сам, почна да се движи по мебелите сам и проходи сам на 1 година. За нищо не съм му помагала, почти не съм го водила за ръце / яка / качулка, научи се да пада, без да се удря и сега е като хала. А аз нямам болки в кръста от прохождането  Mr. Green

Но да добавя нещо - не всички деца имат търпение да се научат сами, затова си искат мама да ги води, за да могат да щъкат напред-назад и да изучават. Аз един вид извадих късмет.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Сложих я чак на 9 месеца,но тя по-късно седна.Щом седи стабилно-може.

# 20
  • Мнения: 3 116
Сложих я чак на 11 месеца  Thinking След 1 месец проходи и спрях с проходилката.

# 21
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Към 8-я месец, но не сме я ползвали повече от 1/2 час на ден, което значи, че за нас това беше излишна вещ, сега се чудя къде да я сложа!

# 22
  • Мнения: 2 381
Към 7-ми месец някъде.Ползвахме проходилката по-малко от 2 месеца, т.к. дъщеря ми изгуби интерес към нея.

# 23
  • Мнения: 950
По съвет на ортопед трябваше да я сложим в проходилка като стане на 6 месеца, но докато я купим вече беше станала на 7.

# 24
  • Мнения: 7 201
Щом седи стабилно можеш Peace
И аз така мисля , но лично аз моя син го сложих при навършени 7 месеца.
Аз-също!

# 25
  • Мнения: 2 022
На 8-9 месеца.

# 26
# 27
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 711
И аз не съм я слагала още в проходилка, нашето педи каза чак след 8 и половина, дори след 9 месеца. Иначе и Рали от началото на 7 месец седи стабилно. Не знам какво да правя, едни майки отричат проходилката, други са за нея. Ще следя темата.

# 28
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Да,можеш.Щом седи стабилно не виждам защо да не може.Аз сложих синът си на 6 м.

# 29
  • Мнения: 865
Това е и моето мнение,но всеки сам си решава.

Общи условия

Активация на акаунт