Иска(х)те ли да знаете пола на бебето?

  • 3 482
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 663
Аз си умирам да разбера какво е-вече съм в 8-ми мес. и не знам,два пъти го гледахме и все не се показва.

# 16
  • Мнения: 2 567
Не! Не искахме и не съжалявам. Изненадата при раждането беше фантастична!  #Milti

# 17
  • Мнения: 1 489
И аз исках да знам пола,макар че до последно не вярвах.

# 18
  • София
  • Мнения: 717
Да, исках!
Със зачеването знаех, че ще е момиченце. Така искахме и аз, и мъжът ми. В пети месец, а след това и няколко пъти безпогрешно разпознаха пола. Накрая наистина с роди момиченце. Laughing  #Milti

# 19
  • Мнения: 3 880
Аз много исках и едва изтърпях до 20. седмица докато ми казаха. Не можех да си представя да се подготвям за бебе без да го знам какво ще е Laughing . Всъщност сърцето ми подсказваше, че ще е мома, но аз исках потвърждение Wink

# 20
  • Мнения: 3 663
да Simple Smile искахме Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 334
Да  и ние искахме,въпреки,че до последно не бяхме твърдо убедени.Нали знаете,то понякога едно се вижда друго излиза!

# 22
  • Мнения: 2 807
да, искахме да знаем предварително.
Обичам изненадите, но този "случай" прави изключение  Wink

# 23
  • Мнения: 544
Цитат на: GoldenEyeful
Да, исках!
Със зачеването знаех, че ще е момиченце. Така искахме и аз, и мъжът ми. В пети месец, а след това и няколко пъти безпогрешно разпознаха пола. Накрая наистина с роди момиченце. Laughing  #Milti


Абсолютно същото, само дето госпожицата се показа за пръв път в края на 6 месец. Wink  И от тогава на всеки преглед я виждаха Grinning

# 24
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Искам и още как Wink

# 25
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Аз съм си любопитка - нямаше значение какъв ще е , но много исках да знам ей така от чисто любопитство

# 26
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298
Исках,разбира се!
 Но не го узнах докато не се роди,а умирах от любопитство,но...,защото и аз съм една любопитка ,не че имаше значение newsm32

# 27
  • Мнения: 1 383
Цитат на: luluto
Първият път не исках. То диването и така се въртеше всеки път, че така и не можаха да го видят, но и да бяха аз не исках да знам Grinning
Сега не знам защо страшно ми се иска да разбера какво е
 Shocked  Нямам никакво разумно обяснение, защо първия път не исках, а сега направо ще пукна от любопитство Grinning


При мен е същото.

# 28
  • Мнения: 272
да исках да знам защото см си много любопитно и исках да знам към кои цвят да се ориентирам:)

# 29
  • Мнения: 1 263
Няма как да гласувам Sad
Не исках да знам, в смисъл, че не съм си задавала този въпрос... просто в 4 месец ми го казаха.

Общи условия

Активация на акаунт